‘اساسی’ ونتیلاتور تنفس هوایی به اسپانیا را خفه ويژه

VENTILATOR. A member of the medical service of Spanish automobile manufacturer SEAT checks a ventilator manufactured at the company's factory in Martorell near Barcelona, on April 7, 2020. Photo by Pau Barrena/AFP

ونتيلاتور. یک عضو از خدمات پزشکی اسپانیایی تولید کننده خودرو صندلی چک ونتیلاتور تولید شده در این شرکت در کارخانه در سانتا کلما د فارنرس در نزدیکی بارسلونا در 7 آوریل سال 2020 است. عکس پو Barrena/AFP

مادرید, اسپانیا – مدل “بسیار ساده” پایه یک طراحی و ساخته شده در اسپانیا, اما از آن است که کمک به کاهش فشار بر ملت بیمارستان ها که غرق شده اند بیماران تلاش برای نفس کشیدن.

با COVID-19 همه گیر ایجاد یک موج گسترده در این گونه موارد کمبود هواکش مجبور است پزشکان در همه جا به دلخراش زندگی یا مرگ, تصمیم گیری به عنوان مهندسی متخصصان مسابقه برای پیدا کردن پاسخ.

شناخته شده به عنوان OyxGEN جدید ونتیلاتور – طراحی شده توسط یک برف پاک کن شیشه جلو اتومبیل موتور – در حال حاضر در حال تولید در یک repurposed خط مونتاژ اسپانیایی خودروساز صندلی است که در حال اجرا در اطراف 100 واحد در هر روز در آن سانتا کلما د فارنرس تسهیلات در کاتالونیا. (سازمان دیده بان: در اینجا چگونه هواکش می توانید ذخیره کنید coronavirus نفر)

این دستگاه به یک واقعیت تبدیل شد در یک سرعت “که ما هرگز نمی توانست حتی تصور” گفت: Dr Manel پویگ دومینگو که سر آلمانی ها تریاس من پوجل موسسه تحقیقات و نظارت کل پروژه.

“اگر شما وابسته به اشخاص ثالث, همه چیز می تواند بسیار بد” پویگ گفته و توضیح داد که چگونه id)ea رفت از مرحله طراحی تا تولید در فقط چند هفته.

زمانی که نیروی اپیدمی آمار خانه در اسپانیا در هفته دوم ماه مارس در این کشور به سختی دو شرکت تولید هواکش که ارائه صرفه جویی در زندگی حمایت به ویروس در بیماران مبتلا به ذات الریه یک عفونت است که فلج عملکرد ریه.

کامل تنفس پشتیبانی

استاندارد ترین هواکش می تواند بیش از همه از یک بیمار تنفس تابع زمانی که آنها نمی تواند مدیریت بر خود. هنگامی که ریه های خود را تا حدودی بهبود آنها کمک به آنها تنفس “در تقاضا”.

بیماران متصل به سیستم از طریق یک لوله قرار می گیرد به داخل دهان یا بینی است که پس از آن وارد لوله که از طریق آن یک پمپ هوا را به ریه ها.

آن را گاهی اوقات می تواند شامل تراکئوستومی یک برش در گردن به قرار دادن لوله.

توسعه یافته و از یک ایده توسط Protofy.xyz کوچک, بارسلونا, بر اساس شرکت مهندسی و بودجه صندلی جدید ونتیلاتور می تواند بیماران با تنفس پشتیبانی پویگ گفت.

برای لحظه ای آن را نمی تواند پشتیبانی جزئی اگر چه آنها امیدوار به اضافه کردن قابلیت های مانند ظرف چند هفته گفت: Puig که تیم ها نیز مشغول کار بر روی دو مدل دیگر که اجازه خواهد داد که “در تقاضا” تنفس.

“مدرن و ثروتمند کشور ما هرگز به طور معمول به استفاده از” چنین پایه هواکش, او گفت:.

ایتالیا و شیلی و آرژانتین علاقه مند

وجود دارد در حال حاضر 42 بیمارستان که قرار داده اند در سفارشات جدید دستگاه تنفس مصنوعی که ساخته شده است تا از 119 قطعات عرضه شده توسط خودروساز و آن به طور منظم قطعات الکترونیکی تامین کنندگان.

آن trialled با استفاده از خوک ها و چراغ سبز داده می شود توسط اسپانیایی داروهای آژانس. طراحی را نمی توان اختراع به منظور آن را در دسترس به هر “می شناسند و یا بخش های دیگر است که ظرفیت تولید این دستگاه تنفس مصنوعی” یک صندلی سخنگوی گفت.

خط تولید کار کرده است پس از شنبه و می تواند در مقیاس تا حداکثر 300 واحد در روز است.

اسپانیا دچار یکی از بدترین شیوع COVID-19 در جهان با مجموع تعداد موارد تایید شده نزدیک 160,000 و تقریبا مرده 16,000.

Puig گفت که او می خواهم برای دیدن طراحی استفاده می شود در آفریقا و آمریکای لاتین به دلیل “بسیاری از کشورها در این قاره به مراتب کمتر احتمال دارد که تعداد زیادی از هواکش”.

ایتالیا نیز علاقه نشان داده و وجود دارد در حال انجام مذاکرات با آرژانتین و شیلی, او گفت:.

اما آن را بسیار مهم طراحی نمی سقوط به دست اشتباه است.

“آنچه ما نمی خواهیم این است که در حال سقوط به دست کسانی که ممکن است آن را تبدیل به یک کسب و کار گزاره” او گفت:. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im