AG گزارش اختصاص آمریکا به اوکراین بررسی اطلاعات در بایدن; DOJ اختلافات سنگ محکومیت توصیه

اخبار و تحلیل

در فوریه. 9 دیابت لیندزی گراهام (R-S. C.) گفت: در طول یک ظاهر در اخبار CBS’ “چهره ملت” که او قصد دارد به تماس با شاهدان در مورد بسیاری از مسائل مشکل ساز در اطراف نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) نقض حقوق بشر که برجسته در وزارت دادگستری بازرس کل گزارش.

گراهام گفت: این نشان می دهد مدیر مارگارت برنان که “من را به پایین چگونه حکم FISA سیستم شکست خورده و مطمئن شوید که ما اصلاحات آن اتفاق نمی افتد دوباره.”

او سپس چرخد به موضوع هانتر بایدن پسر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و اوکراین گفتن برنان “من فکر می کنم سوال در مورد تضاد منافع در مورد هانتر بایدن در اوکراین نیاز به خواسته می شود. وزارت امور خارجه تا به حال هشدارها و آنها را نادیده تضاد منافع.”

گراهام اشاره کرد که اگر رودی جولیانی رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی وکیل “است و هر گونه اطلاعات که به خارج از اوکراین او باید به نوبه خود بیش از آن به وزارت دادگستری به دلیل آن می تواند تبلیغات روسیه.”

“من قصد دارم به رفتن به پایین از FISA روند کار به خاطر آن بود که سوء استفاده از قدرت وزارت دادگستری و اف بی آی. و ما مطمئن شوید که هانتر بایدن را تضاد منافع پرداخته شده است چرا که آن را مشروع است. چگونه می تواند جو بایدن واقعا مبارزه با فساد زمانی که پسرش نشسته است در Burisma مدیره؟” گراهام گفت: Brennan.

گراهام همچنین گفت که او تا به حال در تماس با دادستان کل ویلیام بار در مورد این موضوع.

در پاسخ به سوال برنان که پرسید که آیا “وزارت دادگستری دستور داده شده است به بررسی Bidens?” گراهام گفت: “نه. وزارت دادگستری دریافت اطلاعات بیرون آمدن از اوکراین از رودی به دیدن. او به من گفت که آنها به ایجاد یک فرایند است که رودی می تواند به اطلاعات و آنها را به دیدن اگر آن را به تایید.

“بنابراین اجازه دهید نگاهی به هانتر بایدن را در جنگ است. بیایید نگاهی به جو بایدن. معاون رئیس جمهور بایدن آنچه شما انجام دهد زمانی که آنها به شما گفت که پسر خود را در Burisma مدیره? آن را تایید توانایی خود را برای مبارزه با فساد” گراهام گفت.

در این مصاحبه گراهام توصیف جولیانی به عنوان یک “جرم جنگنده” “وفادار به رئیس جمهور” و “یک وکیل خوب” اما اشاره کرد که “روس ها هنوز به آن” و “وقتی که می آید به اسناد و مدارک بیرون آمدن از اوکراین” هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات باید “بسیار محتاط تبدیل بیش از هر چیزی شما رو به intel جامعه است.”

این اولین نمونه از یک سناتور خواستار رسیدگی به هانتر بایدن.

در فوریه. 5, سنسور. چاک Grassley (R-Iowa) و ران جانسون (R-Minn.) با ارسال نامه ای به جیمز موری مدیر سرویس مخفی آمریکا. در نامه سناتور توجه داشته باشید که کمیته امور مالی و امنیت داخلی و امور دولتی در حال “بررسی پتانسیل تضاد منافع ناشی از فعالیت های کسب و کار از هانتر بایدن و همکاران خود را در دولت اوباما به خصوص با توجه به فعالیت های کسب و کار در اوکراین و چین است.”

در روز پس گراهام “چهره ملت” مصاحبه و طی یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن بار اعلام کرد اتهامات علیه چهار نفر از اعضای چینی نظامی او خواسته شد در مورد گریم نظرات و اذعان کرد که او گفته بود به گراهام در مورد این موضوع.

Barr همچنین گفت که یک “فرایند مصرف” تاسیس شده بود برای هر گونه اطلاعات دریافت شده توسط DOJ در اوکراین است.

“به DOJ تعهد به باز کردن درب برای هر کسی که آرزوهای خود را به ما ارائه اطلاعات است که آنها فکر می کنم مربوط به” Barr گفت.

“اما به من می گویند به سناتور گراهام و ما باید بسیار مراقب باشید با توجه به هر گونه اطلاعات که از اوکراین. وجود دارد بسیاری از برنامه های در اوکراین. وجود دارد مقدار زیادی از عبور جریان و ما نمی توانیم هر چیزی را دریافت می کنیم از اوکراین در ارزش اسمی,” او گفت:.

“و به همین دلیل ما در حال تاسیس یک فرایند مصرف در این زمینه به طوری که هر گونه اطلاعات در مورد اوکراین می تواند به دقت مورد بررسی قرار توسط گروه و جامعه اطلاعاتی همکاران به طوری که ما می تواند خود را ارزیابی اصالت و اعتبار خود را.”

معاون FBI دیوید Bowdich وقتی پرسیده شد که در همان کنفرانس مطبوعاتی چگونه اف بی آی بود و دست زدن به اطلاعات ارائه شده توسط جولیانی او پاسخ داد: “ما در حال گرفتن اطلاعات به عنوان ما را در هر مورد. ما را ارزیابی آن مناسب است.”

Bowdich نیز خواسته شد که آیا FBI بود بررسی جو یا هانتر بایدن که Bowditch گفت: “من قصد ندارم به بحث در مورد هر گونه تحقیقات به عنوان من هرگز خواهد بود. ما نمی بحث در مورد باز کردن تحقیقات است.”

با توجه به یک Feb. 10 مقاله توسط واشنگتن پست یک وزارت دادگستری رسمی تایید کرد که جولیانی بود “به تازگی به اشتراک گذاشته شده اطلاعات فدرال و مقامات اجرای قانون را از طریق فرایند شرح داده شده توسط Barr.”

پست گزارش داد که با توجه به DOJ رسمی اوکراین “اطلاعات روت بودن باراک اوباما در پیتسبورگ.”

علاوه بر این, ایسنا گزارش, فوریه. 11, 2020, که DOJ مقامات “شده اند بی سر و صدا’ بررسی سوابق و اسناد و مدارک از اوکراین برای چند هفته.'”

Scott Brady ایالات متحده وکیل برای غرب منطقه پنسیلوانیا است که منجر به این تلاش با توجه به گزارش های رسانه ها. عصر برابر شده است قادر به به طور مستقل تایید این گزارش. بردی منصوب شد توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سپتامبر. 18 سال 2017 تایید شد توسط سنا دو ماه بعد.

بردی ادعا کار در اوکراین-اطلاعات مربوط است جدا از تحقیقات انجام شده توسط ایالات متحده وکیل جان دورهام است که در بررسی ریشه های اف بی آی تحقیقات به مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

جدید DOJ راهنما در کاوش انتخاباتی

هفته گذشته در همان روز که تهمت بود تبرئه توسط سنا بر صدور نامه نیاز به اف بی آی “و دیگر بخش های زیر بخش اجراء” برای به دست آوردن اجازه از بار قبل به بررسی هر یک از 2020 نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

“در بعضی از موارد وجود جنایی فدرال یا ضد جاسوسی بررسی اگر آن را می شود به عموم مردم شناخته شده ممکن است اثرات ناخواسته بر ما انتخابات” بر اشاره در این یادداشت که بنا به گزارش های به دست آمده توسط نیویورک تایمز.

Barr اشاره کرد که DOJ مسئولیت برای اطمینان حاصل شود که انتخابات “آزاد از نامناسب فعالیت و یا تحت تاثیر قرار.” او نیز مورد نیاز است که در سطح بالا سر گروه باید اطلاع داده شود تا قبل از بررسی مجلس سنا یا مجلس نامزد. این شرایط جدید باقی خواهد ماند و در اثر طول سال 2020 چرخه انتخابات که در آن نقطه آنها را دوباره بررسی و تعیین خواهد شد اگر آنها باید در محل باقی می ماند.

اعلام نیاز جدید می آید پس از DOJ گفته شده است به دنبال به اوکراین مسائل مربوط به شکارچی و جو بایدن که نشان می دهد که مجوز شده اند باید به طور مستقیم اعطا شده توسط Barr برای بردی و اف بی آی به ادامه.

هنگامی که جو بایدن خواسته شد در طول یک ظاهر در “CBS This Morning” اگر او در مورد پتانسیل اندازی فدرال تحقیقات او به نظر می رسد در ابتدا بی اعتنا به او خندید و در سوال و سپس عصبانی شد. او با اشاره به جولیانی به عنوان یک “قاتل” به سوی پایان پاسخ خود را.

“من فکر نمی کنم ما پسران در حال بازی منصفانه در همه. هیچ کس گفت که او انجام می دهیم به جز یک قاتل رودی جولیانی” بایدن گفت: در مصاحبه.

در یک انتخابات-توجه به قدمت آن به سال 2016 ریاست جمهوری مبارزات دادستان فدرال اعلام کرد در فوریه. 10 که آنها به دنبال شدیدتر از حد انتظار حکم از هفت تا نه سال زندان برای راجر سنگ که به اعدام محکوم شده در ماه نوامبر سال 2019 از دروغ گفتن به کنگره و دستکاری با یک شاهد.

روز بعد از آن گزارش شد که DOJ بود “در حال آماده شدن برای تغییر آن صدور حکم توصیه” برای سنگ به دلیل “بیش از حد” زندان زمان که در پی توسط دادستان. فاکس نیوز گفته شد توسط یک DOJ رسمی که “بخش شوکه شده بود به صدور حکم توصیه در پر کردن در سنگ مورد شب گذشته است.”

این مقام گفت: بنا به گزارش فاکس که “صدور حکم توصیه این بود که آنچه در حال جریان شده به بخش.”

در همان روز تمام چهار دادستان که تا به حال به کار گرفته سنگ مورد به طور ناگهانی استعفا داد و از این مورد است. سه نفر از چهار هارون Zelinsky آدم Jed و مایکل Marando باقی می ماند, استخدام DOJ در ظرفیت های دیگر اما چهارم جاناتان Kravis سمت چپ DOJ به طور کامل.

قابل توجه ترین از این استعفا بود که از Zelinsky بود که یک عضو سابق مشاور ویژه رابرت مولر تیم. Zelinsky خود استعفا داد “ماموریت ویژه به سی باراک اوباما” اما همچنان به عنوان دستیار استخدام متحده وکیل برای منطقه مریلند.

هیچ یک از چهار ارائه یک دلیل برای استعفا.

به عنوان این استعفا وقوع بودند ، DOJ اعلام کرد که این برنامه ریزی برای “کاهش محکومیت توصیه” برای سنگ, اعطای وام اعتبار به این گزارش که “صدور حکم توصیه نمی شد چه بوده است جریان” به بالا DOJ مقامات.

در یک مکمل صدور حکم تفاهم نامه های DOJ اشاره کرد که “طیف وسیعی از 87 به 108 ماه ارائه شده به عنوان قابل اجرا مشورتی دستورالعمل محدوده مناسب نخواهد بود و یا در خدمت منافع عدالت در این مورد” اما همچنین اشاره کرد که “دولت به عهده دادگاه به آنچه به عنوان حکم خاص است مناسب با حقایق و شرایط از این مورد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su