جیپور: محرومیت کسانی که از یک زن و شوهر ایتالیایی تمام نمونه های جمع آوری شده از مشکوک Covid-19 coronavirus موارد در راجستان آزمایش منفی یک مقام رسمی گفت: در روز شنبه.

در پی دو مورد مثبت دولت نیز تصمیم به انجام غربالگری از هر تبعه خارجی که بازدید از دولت است.

دستورالعمل صادر شده به قطع بیومتریک سیستم حضور و غیاب در ادارات دولتی و استفاده از تجزیه و تحلیل نفس توسط پلیس راهنمایی و رانندگی تا سفارشات بیشتر.

اضافی رئیس, منشی, پزشکی و سلامت, Rohit Kumar Singh گفت: 282 نمونه های جمع آوری شده تا کنون با 280 موارد منفی و مثبت (به ایتالیایی, زن و شوهر).

زن و شوهر پذیرفته شده در اس ام اس بیمارستان در این شهرستان است.

این مقام ارشد گفت: در بخش بهداشت و درمان است که در حالت آماده باش و همه اقدامات لازم صورت گرفته است تا رسیدگی به این وضعیت است.

پس از تایید رمان coronavirus در سالمندان, ایتالیایی, زن و شوهر بودند که بخشی از گردشگری است که بازدید ژونژونو Bikaner Jaisalmer جودپور Udaipur و جیپور از فوریه 21 تا 28 نمونه از کسانی که در تماس با این زن و شوهر را تحت تاثیر قرار گرفته شد. آزمون به ترتيب منفی پس از تایید از آزمایشگاه تست در اس ام اس دانشکده پزشکی.

در ضمن سینگ اطلاع داد که تمام اتباع خارجی به نمایش در خواهد آمد توسط تیم پزشکی و وزارت بهداشت در دولت و اگر با علائم آنها را نگه داشته و در انزوا بيمارستان.

راه آهن و دولت جاده مقامات خواسته شد تا اطمینان حاصل شود که اتباع خارجی به نمایش در هماهنگی با وزارت بهداشت و درمان.

به طور مشابه, گروه حمل و نقل مقامات همچنین خواسته شد به مطمئن شوید که اتباع خارجی که در حال سفر با جاده از طریق دولت و خصوصی وسایل نقلیه هستند به نمایش در آمد.

“جهت داده شده است برای جلوگیری کارکنان از ثبت نام حضور خود را از طریق سیستم های بیومتریک تا سفارشات بیشتر. پلیس راهنمایی و رانندگی نیز خواسته شده است تا نه با استفاده از تجزیه و تحلیل نفس” او گفت:.

کالج پزشکی خصوصی و تمام بیمارستان های خصوصی نیز خواسته برای ایجاد ترتیبات برای جداسازی بخش.

افسر گفت: آگاهی عمومی در مورد رمان coronavirus بود که ایجاد شده از طریق تلفن همراه تماس گیرنده را تنظیم و از طریق زباله مخزن مورد استفاده در درب-به-درب مجموعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im