بر تعهد به اصلاحات به نظارت مراحل زیر را ناظر گزارش

دادستان کل ویلیام بر ملاقات با جمهوری خواهان مجلس سنا روز سه شنبه به آنها را متقاعد به حمایت از انقضای نظارت قانون در حالی که گفتن آنها را که او می خواهد به ایجاد اصلاحات داخلی به نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) حکم روند.

چندین اوباما به خبرنگاران گفت: پس از خصوصی حزبی ناهار که بر شد به دنبال در قدم به اصلاح حکم FISA روند درخواست داخلی برای تشدید استاندارد در اخذ حکم. این حکم FISA فرایند نرم افزار است که در مرکز محکم گزارش توسط بازرس کل Michael Horowitz در نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور کارتر صفحه در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

گزارش منتشر شده در Dec. 9, 2019, به این نتیجه رسید که برنامه های کاربردی برای FISA حکم بر صفحه شامل 17 قابل توجهی خطا و یا حذفیات. هوروویتس گسله کل زنجیره ای از فرمان های درگیر در FBI بررسی است.

رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام (R-S. C.) گفت: این تپه که بر رفت و بیش از “توصیه های خود را و برخی از اصلاحات داخلی حکم FISA نرم افزار و فن آوری نظارت استفاده می شود” در این جلسه.

“او را به انجام برخی از چیزهایی که او می تواند انجام دهد” او گفت:. “من فکر می کنم او را برای رفتن به یک مقدار زیادی از آنچه هوروویتس را و اضافه کردن خود تمبر به آن است.”

در ضمن گراهام گفته فاکس نیوز که بر متعهد به “پاک کردن [این] ظروف سرباز یا مسافر” از آنچه اتفاق افتاده است در سال 2016 در حالی که اضافه کردن که “این که آیا یا نه ما نیاز به تغییرات قانونی من فکر می کنم یک موضوع بحث است.”

وزارت دادگستری بلافاصله پاسخ به Epoch Times’ درخواست برای اظهار نظر در مورد آنچه اصلاحات دادستان کل در نظر دارد به.

در طول یک جلسه کمیته قضایی مجلس سنا در ماه دسامبر هوروویتس گفت: بسیاری از خطاهای موجود در تحقیقات خود به مبلغ یک شکست که دخیل در زنجیره فرماندهی در اف بی آی مسئول رسیدگی به FISA برنامه های کاربردی از جمله مقامات ارشد.

“ما اعتقاد داریم که این شرایط نشان دهنده شکست نه فقط توسط کسانی که آماده FISA برنامه بلکه توسط مدیران و سرپرستان در تیراندازی طوفان زنجیره فرماندهی از جمله FBI مقامات ارشد که در جریان شدند که بررسی پیشرفت” هوروویتس شهادت در آن زمان است.

“به خصوص در FBl حساس ترین و با اولویت بالا مسائل و به خصوص زمانی که به دنبال دادگاه اجازه استفاده از یک سرزده ابزار مانند یک FISA منظور آن است که وقت را بر کل زنجیره ای از فرمان از جمله مقامات ارشد به گرفتن گام های لازم برای اطمینان حاصل شود که آنها به اندازه کافی آشنا با حقایق و شرایط حمایت و به طور بالقوه تضعیف یک FISA نرم افزار به منظور ارائه موثر نظارت مطابق با سطح خود را از نظارت بر مسئولیت است.”

در ضمن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از این نشست که بر صرف بیشتر از جلسه روز سه شنبه صحبت در مورد انقضای هوش ارائه شده است. چند مقامات ایالات متحده آمریکا آزادی عمل را در مجموعه ای به پایان می رسد در 15 مارس.

“دادستان کل فقط می خواستم به اهمیت این مقررات که تصویب شد در پی 9/11 حملات” مک کانل گفت. “آنها هنوز هم مربوط به تلاش های ما برای بعد از رفتن تروریست ها امروز درست مثل آنها پس از 9/11.”

بر پیشنهاد سناتور یک چند بخشی از استراتژی است که شامل داشتن کنگره تصویب ادامه موجود مقررات در حالی که دولت باعث می شود برخی از تغییرات قانونی به روند نظارت برنامه های کاربردی. در همان زمان سناتور گراهام قضائیه کمیته می تواند هش را گسترده تر اصلاحات برای آینده قانون.

دادستان کل گفت: سناتورهای او حمایت خود را از رویکرد امنیت ملی, مشاور FBI مدیر کریس Wray و برخی در کاخ سفید است. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها شکایت در مورد نظارت از یکی از دستیاران سابق و به استناد مشکلات شناسایی شده توسط بازرس کل وزارت دادگستری به استدلال می کنند که تغییرات مورد نیاز هستند.

“احساس من این است که رئیس جمهور در حمایت از اصلاحات دادستان کل ارائه شده است ، آیا او می خواهد بیشتر از آن است که من نمی دانم” گفت: سناتور. کوین کرامر (R-N. D).

چند قانونگذاران را به نام اصلاحات به دادگاه FISA و حکم فرایند نرم افزار پس از هوروویتس گزارش منتشر شد. برخی از سناتورها نشان داده اند که آنها می خواهند یک دو حزبی اقدام به تعمیرات اساسی روند.

این دادگاه FISA مجاز شد از طریق نظارت بر اطلاعات خارجی عمل 1978 و آن را ساخته شده از 11 قضات که در خدمت هفت سال است و انتخاب شده توسط دادگاه عالی رئیس دادگستری. آنها ثبت نام کردن در حکم مربوط به امنیت ملی و جمع آوری اطلاعات.

آن را “سرگرم برنامه های کاربردی ارائه شده توسط دولت ایالات متحده برای تصویب نظارت الکترونیکی, جسمی, جستجو و دیگر اقدامات تحقیقی برای اهداف اطلاعاتی خارجی” با توجه به توضیحات در دادگاه ،

ایوان Pentchoukov جک فیلیپس و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im