Barr می گوید: ما دارای “تعهد اخلاقی” برای حمایت از تندرستی از افسران پلیس

دادستان کل ویلیام Barr تصریح کرد: در روز پنج شنبه به اهمیت حمایت از امریکا و آبی در میان افزایش افسر پلیس حمله و مرگ با خودکشی.

Barr گفت: در یک آدرس به مأموران اجرای قانون در فلوریدا که ایالات متحده یک “تعهد اخلاقی” برای حمایت از سلامت اجرای قانون که در حال مواجهه با یک چشم انداز مثبت در چالش ها در طول سال های اخیر برای حفظ آمریکایی ها امن است. او افزود که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت متعهد به مقابله و surmounting مشکلات.

او تأکید کرد که نقش یک افسر پلیس می آید با یک درجه ای از خطر است که تشدید “ظهور عمیقا نگران کننده نگرش نسبت به پلیس” که در آن مردم سعی کنید “به قربانی و بی احترامی ماموران پلیس” یا “بی اعتبار کردن نقش حیاتی” افسران پلیس در جامعه است.

افسران پلیس در حال رو به افزایش حملات در سال های اخیر از جمله حملات فیزیکی, Barr تصریح کرد برجسته است که حملات علیه افسران شروع به پریدن کرد در حدود 20 درصد به حدود 60000 ضرب و جرح در سال است. علاوه بر 106 افسران درگذشت line-of-duty حوادث در سال 2018 به گفته اف بی آی داده است. تعداد حوادث در سال گذشته افزایش یافت و به 134 افسر مرگ بر گفت.

همراه با حملات افسران نیز نیاز به مبارزه با تعداد زیادی از حوادث که ناشی از طیف وسیعی از آسیبهای اجتماعی از جمله بیماری های روانی خانه های خراب و سوء مصرف مواد مخدر است که می تواند تحمیل جدی تروما در افسران و همچنین منجر به استرس مبتنی بر سلامت جسمی مشکلاتی مانند فشار خون بالا.

“ماموران در حال دیدن بدترین طرف جامعه. آنچه که آنها در حال دیدن امروز بدتر از همیشه است. و آنها در حال دیدن آن, بیشتر,” او گفت: در طول International Association of Chiefs of Police افسر ایمنی و سلامتی سمپوزیوم.

دادستان کل نیز تکرار نگرانی های خود را در مورد افزایش پلیس مرگ خودکشی کرد و گفت که نرخ خودکشی در میان اجرای قانون و آتش نشانان است که 40 درصد بالاتر از میانگین ملی است. در سراسر کشور, خطر خودکشی در میان افسران پلیس است که 54 درصد بیشتر از دیگر کارگران (pdf) با توجه به 2019 تجزیه و تحلیل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از اطلاعات ارائه شده توسط دکتر جان Violanti که تحقیقات پلیس استرس و خودکشی.

او اضافه کرد که حداقل 228 افسران گرفته شده بود زندگی خود را در سال 2019—44 درصد افزایش از یک سال قبل است.

“این آمار سرسام آور. خیلی بیشتر باید انجام شود. ما مردان و زنانی که لباس نشان برخی از کشور ما قوی ترین و شجاع ترین مردم است. و مانند بقیه از ما وجود دارد در زندگی خود را زمانی که آنها نیاز به حمایت,” او گفت:. “ما باید یک تعهد اخلاقی به انجام همه ما می توانیم برای حمایت از زنان و مردانی که ما را امن نگه دارید.”

در ماه ژانویه بر راه اندازی یک کمیسیون ملی با هدف پرداختن به مشکلات فراروی اجرای قانون است که تاثیر توانایی خود را به پلیس در جامعه شناخته شده به عنوان ریاست کمیسیون در اجرای قانون و اجرای عدالت تحت هدایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. یکی از تمرکز این کمیسیون خواهد بود به بررسی چالش های است که مأموران اجرای قانون در صورت مرتبط با سلامت جسمی و روانی مانند افسر پلیس خودکشی.

دولت است و سایر مراحل رسیدگی به این موضوع از پلیس خودکشی از جمله امضای دو حزبی حمایت و درمان افسران در بحران (رواقی) قانون فراهم می کند که کمک های مالی برای خودکشی-برنامه های پیشگیری و خدمات بهداشت روانی برای افسران پلیس.

در حالی که ابراز نگرانی های خود را در مورد پلیس خودکشی Barr مشترک یک داستان شخصی در مورد یک مددکار اجتماعی که با کمک خانواده اش در طول دخترش سرطان نبرد تشویق اجرای قانون و جانبازان به دنبال کمک به زمانی که مورد نیاز است.

“هر کس می رود از طریق یک دوره که در آن آنها باید برخی از دشواری و می تواند با استفاده از پشتیبانی” او گفت:.

او در توصیف تجارب خود را که در آن یک مددکار اجتماعی اختصاص داده بود توسط یک بیمارستان بوستون برای کمک به او جوانترین دختر مگ و خانواده از طریق زمان سخت است.

“من ضربه فوری بود ‘با سلام ما یک خانواده قوی ما نمی نیاز به یک مددکار اجتماعی,’,” او گفت: “اما افزود که “او یکی از بزرگترین چیزهایی که اتفاق می افتد به ما در طول این شش ماه دوره زمانی که ما در بوستون.”

“او فقط یک نعمت غیر مترقبه,” او اضافه شده است. “بنابراین من درک می کنم غریزه به می گویند که ما نمی نیاز به کمک اما یکی از چیزهایی که ما نیاز به کار در غلبه بر در جامعه اجرای قانون برای رسیدگی به این مشکل است.”

او اضافه کرد که برای حمایت از اجرای قانون نیز باید از مردم آمریکا به خوبی نشان می دهد که وجود دارد نیاز به نشان دادن احترام بیشتری برای افسران.

“ما باید نشان ما افسران پلیس همان قدردانی ما نشان می دهد سربازان ما,” او گفت:. “سربازان محافظت از مردم ما با مبارزه با دشمنان ما در خارج از کشور, در حالی که پلیس حفاظت از مردم ما با حفاظت از آنها را در اینجا در خانه.”

Barr که شناخته شده است برای او دشوار-در-جنایت رویکرد بارها در دفاع از افسران پلیس در سخنرانی ها و op-eds در گذشته است.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im