دادستان کل ویلیام Barr تصریح کرد نگرانی های خود را بیش از وکلای منطقه (DAs) که قول داد برای اجرای بندی از جرم و جنایت و گفت که سیاست های خود را در حال “هل دادن تعدادی از شهرهای آمریکا نسبت به یک خطرناک تر از گذشته است.”

این تعداد رو به رشد از غیر سنتی DAs—بسیاری از کسانی که شناخته شده به عنوان مترقی دادستان یا اصلاحات اجتماعی DAs—بارها و بارها با انتقاد توسط رهبران ارشد در وزارت دادگستری (DOJ) همراه با بسیاری از کارشناسان حقوقی که نگران آن است که سیاست های خود را ترویج عدم احترام به حاکمیت قانون را تضعیف می کند تفکیک قوا, افزایش خطر ابتلا به امنیت عمومی و تهدید به لغو DOJ پیشرفت در کاهش جرم و جنایت در سراسر کشور است.

بسیاری از این دس به دست آورد دفاتر خود را به دنبال پیاده سازی آنچه که آنها ادعا می کنند به یک رویکرد متعادل تر به عدالت کیفری در تلاش خود را برای “تعمیر” سیستم. سیاست های خود را هدایت و به دور از سنتی به سختی در جرم با رویکرد کمتر تنبیهی اقدامات حمایت برای افزایش پلیس پاسخگویی.

Barr گفت که این سیاست ها اعتصاب در “ریشه اصلی ما اجرای قانون نظام” و منجر به بیشتر جرم و جنایت. او گفت: در این سیاست ها به قتل نرخ شهرهای مختلف شاهد افزایش با فیلادلفیا نرخ قتل رسیدن به بالاترین نقطه در بیش از یک دهه با وجود سقوط در سراسر کشور نرخ جرم و جنایت.

با توجه به اداره پلیس فیلادلفیا به قتل تعداد در سال 2019 شد و 356 نفر است که بیشترین تعداد آن از سال 2008. فیلادلفیا دادستان کل دفتر رهبری لری Krasner چشمگیری مترقی دادستان است که با آن مواجه انتقاد شدید خود را برنامه ریزی برای سیستم عدالت کیفری اصلاحات. پس در 2018, Krasner اجرا کرده است سیاست هایی که او گفت را کاهش می دهد پیگرد قانونی بارها و بارها در برخورد با اجرای قانون است. اداره پلیس گزارش 5 درصد افزایش در جرم و جنایت خشونت آمیز جرائم—که شامل قتل و تجاوز به عنف و سرقت با اسلحه و تشدید حمله–بین 2018 و 2019.

“این دس فکر می کنم آنها در حال کمک به مردم است اما آنها در نهایت صدمه زدن به آنها” Barr گفت: طی اظهارات خود در عمده County Sheriffs آمریکا (MCSA) زمستان کنفرانس در روز سه شنبه. او با ارائه این MCSA رئیس جمهور جایزه در طول این رویداد.

دادستان کل گفت که ایالات متحده در سیستم عدالت کیفری است که بر اساس یک فارغ التحصیل پاسخ آن است که مجازات های اعمال شده بر روی یک فرد با سابقه کیفری. او گفت: این به معنی آن است که مهم است برای جمع آوری دقیق سابقه کیفری به منظور حفاظت از امنیت جامعه است.

“حتی اگر ما در حال رفتن به درمان اولیه و خرده جرائم leniently ما هنوز هم باید آنها را شارژ و ثبت شده بنابراین ما می دانیم که ما در حال برخورد با به عنوان زمان می رود توسط,” او گفت:. “ما کل سیستم است تضعیف عمل نادیده گرفتن کل دسته از جرائم جنایی.”

بار اضافه شده است که این سیاست نیز در “خرابکاری اثر” پولیس جامعه و دقت پلیس—یک پلیس رویکرد پیشگام توسط اداره پلیس نیویورک است که اهداف کوچکتر تعدادی از افراد مظنون با تمرکز بر روی داده ها و اطلاعات برای ساخت و تحقیقات است.

او گفت: DA سیاست تضعیف موثر پلیس رویکرد که “گرفته شده دهه از کار پر زحمت برای ساخت” با اشاره به نیویورک مورد که در آن یک مرد بود که در مجموعه ای به شهادت در برابر MS-13 کشته شد توسط یکی از اعضای باند. برخی گفته اند که شاهد کشته شد به عنوان یک نتیجه از اصلاحات جدید قبل از کشف فرایند است که نیاز به دادستان برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با دفاع. وکیل مدافع در مورد ارائه شد شاهد هویت اما محروم به اشتراک گذاری آن را با متهم با توجه به Newsday.

“ما قابل درک است که به دلیل جرایم به خصوص جرم و جنایت خشونت آمیز متعهد است توسط یک بخش کوچک از جامعه ما تکرار مجرم باید از خیابانها” Barr گفت.

نظرات خود را در روز سه شنبه می آید پس از دادستان کل اعلام کرد که گروه به طور معنیداری افزایش تلاش های خود در برابر حوزه های قضایی که در اجرای “سیاست ها و قوانین طراحی شده برای خنثی کردن توانایی فدرال ماموران برای بازداشت این جنایتکاران و در نتیجه کمک به آنها فرار و بازگشت به جامعه” معمولا شناخته شده به عنوان پناهگاه سیاست.

او نشان داد چند اقدامات این اداره در نظر گرفتن به منظور اطمینان از “مناسب و قانونی عملکرد ملت ما مهاجرت فدرال سیستم” از جمله تحت پیگرد چند متحده بیش از خود پناهگاه سیاست های ارزیابی که آیا حوزه های قضایی سراسر کشور مطابق با فدرال قوانین کیفری و بررسی اقدامات برخی از وکلای منطقه که ممکن است اجرا شود سیاست هایی که شارژ خارجی با كوچكتر است که محافظت از آنها را از مهاجرت فدرال عواقب.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su