Barr می گوید مولر مسئول به دنبال در روسیه دروغ در استیل پرونده

دادستان کل ویلیام Barr گفت: مشاور ویژه رابرت مولر مسئول به دنبال چه سابق بریتانیا افسر اطلاعاتی کریستوفر استیل پرونده به خطر بیافتد شده است با دروغ از روسیه است.

بر ساخته شده نظرات در مصاحبه با CBS کاترین Herridge جایی که آنها در مورد طیف وسیعی از موضوعات از جمله وزارت دادگستری تصمیم به اخراج از اتهامات عنوان شده علیه سرهنگ ژنرال مایکل فلین COVID-19 اقدامات و دروغ در استیل پرونده.

در طول مصاحبه Herridge خواسته بار به اظهار نظر در مورد چگونه FBI در ادامه به استفاده از اطلاعات از استیل پرونده حتی اگر آژانس داده شد “هشدارهای متعدد” که این سند “به احتمال زیاد این محصول روسیه دروغ.”

Barr گفت که او فکر می کند که وحی است “یکی از نگران کننده ترین جنبه های این تمام چیزی است.”

“من گفت: آن را در شهادت در تپه های من نمی تواند به یاد داشته باشید اگر آن را من تایید که به من گفت: من بسیار نگران آن است که پرونده و استیل فعالیت ها مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک بردار برای روس ها برای تزریق دروغ به مبارزات سیاسی” بار گفت.

“من فکر می کنم این چیزی است که رابرت مولر مسئول به دنبال در خود منشور است که پتانسیل نفوذ روسیه. اما من فکر می کنم آن نادیده گرفته شد و در آنجا بود نصب نشانه آن است که این می تواند به خوبی اتفاق می افتد شده است و هیچ کس واقعا متوقف به آن نگاه کنید.”

تعدادی از پانوشت از DOJ بازرس کل Michael Horowitz, دسامبر گزارش محرمانه در درخواست از سنسور. ران جانسون (R-Wis.) و چاک Grassley (R-Iowa) در ماه گذشته. پانوشت نشان داد که FBI توصیه شد که بخشی از استیل پرونده به احتمال زیاد این محصول از یک کمپین دروغ به معنای آسیب آمریکا روابط خارجی.

مولر منصوب شد و در سال 2017 به بررسی اتهام دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج و سپس به اتهامات مدیر James Comey. به تازگی محرمانه دامنه یادداشت صادر شده و سپس توسط معاون دادستان کل راد Rosenstein نشان داد که FBI هنوز بررسی اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کاردانی کارتر صفحه در مارس 2017. که تحقیقات متکی استیل پرونده.

اطلاعات از استیل پرونده مرکزی بود به اف بی آی تصمیم برای به دست آوردن نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند (FISA) حکم به نظارت صفحه. پرونده بود که بودجه توسط هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی و کمیته ملی حزب دموکرات را از طریق پرکینز Coie قانون شرکت ادعا تبانی بین انتخابات ریاست جمهوری و سپس نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت روسیه برای نفوذ در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

مولر را بررسی و در نهایت به این نتیجه رسیدند که آنها قادر به ایجاد چنین تبانی.

بر اساس در دسترس عموم اسناد و مدارک کمی وجود دارد که نشان می دهد که مولر نگاه کرده بود به اینکه آیا پرونده آزاد شده از دروغ.

برخی از محرمانه پانوشت منتشر شده در ماه گذشته گفت که اف بی آی به حال دریافت اطلاعات نشان می دهد “بالقوه برای روسیه دروغ مؤثر استیل انتخابات گزارش.”

“در علاوه بر این به اطلاعات در استیل دلتا فایل مستند استیل را در تماس های مکرر با نمایندگان روسیه الیگارشی ما مشخص گزارش Crossfire طوفان تیم های دریافت شده از [redacted] نشان می دهد پتانسیل برای روسیه دروغ مؤثر استیل انتخابات گزارش” یکی از پانوشت متحده با اشاره به اف بی آی موسوم به تحقیق و تفحص از مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی.

در همین حال یکی دیگر از پاورقی نشان می دهد که اف بی آی متوجه شدند که یکی از استیل منابع مرتبط به سرویس های اطلاعاتی روسیه و شایعه شد به سابق افسر اطلاعاتی روس.

هوروویتس در ماه دسامبر گزارش یافت 17 قابل توجهی خطا و یا حذفیات در صفحه اصلی FISA برنامه های کاربردی و همچنین پس از آن برنامه های کاربردی. بسیاری از کسانی که خطاهای مربوط به اف بی آی اعتماد استیل پرونده و اطلاعات درون آن برای به دست آوردن حکم در برابر صفحه.

در طول مصاحبه Herridge خواسته بر آنچه که او فکر انگیزه محققان.

“من فکر می کنم یکی از چیزهایی که شما باید برای محافظت در برابر هر دو به عنوان یک دادستان و من فکر می کنم به عنوان یک محقق این است که اگر شما بیش از حد وفادار ماندهاند به یک نتیجه خاص و شما به دنبال خاص دستور کار شما نزدیک چشم خود را به هر چیزی که مرتب سازی بر اساس نیست و متناسب با خود را قبل از لقاح. و من فکر می کنم که احتمالا این پدیده ما به دنبال در اینجا” بر پاسخ داد.

استیل پرونده که سوخت دو سال از گمانه زنی ها در رسانه ها در مورد اتهام روابط بین مغلوب ساختن پیشی جستن همکاران و روسیه شامل تایید نشده ادعا می کند که در خدمت به عنوان پایه و اساس مغلوب ساختن پیشی جستن–روسیه روایت بود که موضوع را به مولر بررسی است. گزارش خود را نه تایید و نه ارائه هر گونه مدرکی برای 103 کلید اتهامات موجود در استیل پرونده.

ایوان Pentchoukov کمک به این گزارش.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de