Barr می گوید وزارت دادگستری خواهد برگشت مغلوب ساختن پیشی جستن فشار برای سرنگونی Obamacare

دادستان کل ویلیام Barr گفت که وزارت دادگستری را در همان موقعیت به عنوان رئیس جمهور در اصرار به دیوان عالی کشور برای سرنگونی قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA), همچنین به عنوان شناخته شده Obamacare.

بر ساخته شده نظرات در مصاحبه با CBS کاترین Herridge در روز پنج شنبه هنگامی که از او خواسته شده بود برای به اشتراک گذاشتن موقعیت خود را در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار برای سرنگونی Obamacare.

“ما تا به حال فرصت تمام ذینفعان در دولت به بحث در مورد این بخش در حال رفتن به در نظر گرفتن موقعیت به عنوان رئیس جمهور ایالات” Barr گفت Herridge.

این ACA در حال حاضر به چالش کشیده در یک جفت از تجدید نظر رسیده است که دیوان عالی کشور در اوایل این سال است. بالا دادگاه در ماه مارس توافق شده را به یکی از درخواست ها—یکی از دموکراتیک به رهبری متحده—که در آن از قضات برای بررسی یک تصمیم از دادگاه بدوی که در بر داشت یک کلید شعار شناخته شده به عنوان “فردی قیمومیت” از ACA خلاف قانون اساسی است.

مجلس نمایندگان همچنین ثبت درخواست تجدید نظر مشابه در اوایل ژانویه درخواست از دادگاه برای بررسی پایین تر تصمیم دادگاه است.

خانه و دموکراتیک به رهبری متحده گفت که دادگاه در نظر گرفتن لازم است به دلیل عدم اطمینان پایین تر تصمیم دادگاه است و بیمه بهداشت و درمان مراقبت های بهداشتی در بازار و همچنین برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها که خریداری کرده اند تحت پوشش Obamacare (pdf).

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که کاهش یافته است به دفاع از ACA, است, سوی دیگر خواسته دیوان عالی کشور به این موارد به این دلیل که دادگاه منطقه هنوز تصمیم در مورد جدا شدن. آن گفت که دادگاه باید تسلیم یک بررسی از تصمیم گیری تا پس از مورد آن را تکمیل کرده است رسیدگی در دادگاه های پایین تر.

دادگاه عالی را بشنود مورد مدت بعدی آغاز می شود که در پاییز.

مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان باید اقدامات برای تضعیف ACA در تلاش برای در نهایت لغو و به جای اوباما-عصر قانون با تر کم هزینه تر و گزینه های. آنها می گویند ACA به نمایندگی از دولت نفس بیش از حد و افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی. در ضمن دموکرات ها قول داده اند که برای تقویت این قانون پس از جمهوری خواهان تلاش برای ابطال این قانون از طریق این مورد.

روز چهارشنبه تهمت دو برابر کردن نذر به فسخ ACA گفت که شکست خود را به زندگی می کنند تا به آنچه در آن وعده داده است و یک “فاجعه است.”

“فقط تا شما را در درک, Obamacare فاجعه است اما ما آن را اجرا کنید بسیار خوب است. و ما از آن ساخته شده به سختی قابل قبول است. آن را یک فاجعه بود تحت ریاست جمهوری اوباما و آن را بسیار بد بهداشت و درمان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“آنچه ما می خواهیم انجام دهیم این است که خاتمه آن و به مراقبت های بهداشتی. و ما باید مراقبت های بهداشتی از جمله شرایط موجود” او اضافه شده است.

دولت است که هنوز به پرده طرح خود را به جای ACA یک حرکت که جذب انتقادات زیادی از دموکرات ها. وزیر بهداشت و خدمات انسانی (HHS) الکس آذر گفت: در سال گذشته که Obamacare جایگزینی پیشنهاد نمی خواهد آمد تا بعد از دیوان عالی در انتظار طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن قانون مراقبت های بهداشتی.

در طول مصاحبه Herridge خواسته بر اینکه آیا او نگران بود که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت می تواند میلیون ها نفر از آمریکایی ها می تواند محروم از مراقبت های بهداشتی خود را در وسط یک بیماری همه گیر.

“به خوبی صورت نمی خوای توان استدلال کرد تا اکتبر” بر پاسخ داد. “و رئیس جمهور روشن ساخته است که او به شدت از پوشش موجود شرایط. وجود خواهد داشت و پوشش از شرایط موجود. و شما می دانید که او انتظار دارد به تعمیر و تعویض Obamacare بهتر از سیستم مراقبت های بهداشتی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن موقعیت شده است و ناودان خانه از حزب دموکرات به رهبران که استدلال می کنند که ACA لازم است برای محافظت از سلامت و امنیت اقتصادی در امریکا” به خصوص در طول CCP ویروس بحران بهداشت عمومی.

“رئیس جمهور اصرار بر دو برابر کردن بی معنی و بی رحمانه استدلال در دادگاه برای از بین بردن ACA و هر یک از مزایای آن و حمایت است نامعقول به خصوص در وسط یک بیماری همه گیر” مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه.

خانه ظ مختصر (pdf) حمایت از حزب دموکرات به رهبری متحده در دیوان عالی کشور مورد روز چهارشنبه با این استدلال که حزب جمهوری خواه ادعا می کنند که فرد در دستور است نه تفکیک از بقیه ACA است “بی اساس” و “محتمل.”

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de