بر انتظار ندارد تحقیقات جنایی از اوباما, بایدن

دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه گفت که او انتظار ندارد متحده وکیل جان دورهام پروب به ریشه های FBI در روسیه بررسی خواهد شد در نتیجه تحقیقات جنایی به رئیس جمهور سابق باراک اوباما و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

بر این اظهارات را در طول یک نامربوط کنفرانس مطبوعاتی که در آن او نشان داد اوباما و بایدن را بعید بود بررسی توسط وزارت دادگستری به عنوان بخشی از دورهام بررسی بر اساس اطلاعات او در حال حاضر دارای.

“همانطور که رئیس جمهور اوباما و جو بایدن هر چه سطح خود را از دخالت بر اساس اطلاعات من امروز انتظار ندارم آقای دورهام کار منجر به تحقیقات جنایی یا مرد” بار گفت. “ما نگرانی بالقوه جنایتکاری است که با تمرکز بر دیگران است.”

Obama in Chicago
رئیس جمهور سابق باراک اوباما صحبت می کند به مهمانان در اوباما بنیاد اجلاس سران در شیکاگو, ایلینوی در Oct. 29, 2019. (اسکات اولسون/گتی ایماژ)

این می آید به عنوان اوباما و بایدن هستند رو به افزایش نظارت از قانونگذاران جمهوری خواه به صورت بالقوه سوء رفتار در طول FBI در سال 2016 ضد جاسوسی رسیدگی به تهمت کمپین را به اتهام روابط با روسیه است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ادعا و بدون نام بردن از جرایم خاص که اوباما و برخی از اعضای دولت او درگیر شدند در یک طرح به هدف تهمت سابق مشاور امنیت ملی ستوان ژنرال مایکل فلین و دیگر همکاران رئیس جمهور در طول سال 2016 و 2017.

رئیس جمهور احیا اتهامات خود را در هشتگ “Obamagate” پس از تعدادی از آیات در هفته های اخیر. اسناد منتشر شده در اوایل این ماه نشان داد که اوباما شد آگاه از جزئیات تماس های تلفنی ساخته شده توسط فلین با آن-سفیر روسیه سرگئی Kislyak. در ضمن یک لیست محرمانه از مقامات دولت اوباما که درخواست دریدن فلین در گزارش های اطلاعاتی که به تازگی داده شده به کنگره نشان داد که بایدن و اوباما پس از آن-رئیس ستاد دنیس مک دونا درگیر شدند در درخواست.

در طول کنفرانس مطبوعاتی بر حیاتی بود بر “افزایش تلاش” در دهه گذشته به استفاده از سیستم عدالت کیفری به عنوان یک سلاح سیاسی در حالی که او ساخته شده است که وزارت دادگستری خواهد اجازه نمی دهد این اتفاق می افتد دوباره خود را در زیر تماشا کنید.

“قانونی تاکتیک شده است به جین تا اتهام جنایت توسط یکی از مخالفان سیاسی بر اساس flimsiest از حقوقی و قانونی. این خوب نیست و توسعه” بر گفت. “این خوب است برای ما زندگی سیاسی. و آن را خوب است برای سیستم عدالت کیفری.”

“تا زمانی که من دادستان در سیستم عدالت کیفری را نمی توان به حزبی سیاسی به پایان می رسد. و این درست است به خصوص برای انتخابات آینده در ماه نوامبر,” او گفت:.

بار تاسف “قبر بی عدالتی” رخ داده است که در برابر تهمت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و دو سال اول دولت او اما افزود که دورهام را بررسی کرده است و جنایی می تواند استفاده شود برای تلافی جویانه اهداف است.

“ما شاهد دو استانداردهای مختلف از عدالت ظهور است که اعمال می شود به رئیس جمهور تهمت و همکاران خود و دیگری است که اعمال می شود به هر کس دیگری. ما نمی توانیم اجازه می دهد این اتفاق می افتد دوباره” Barr گفت. “دورهام بررسی است و تلاش برای رسیدن به پایین از آنچه اتفاق افتاده است. و آن را تعیین خواهد کرد که آیا وجود دارد هر گونه قوانین فدرال شکسته و اگر وجود دارد کسانی که شکست قوانین به حساب برگزار خواهد شد اما این نمی تواند باشد و آن را نمی خواهد یک بدهبستان ورزش است.”

“ما در حال رفتن به پایین تر از استانداردهای فقط برای رسیدن به یک نتیجه,” او اضافه شده است.

او گفت که تنها راه برای فرار از این “چرخه معیوب” از نادرست با استفاده از سیستم عدالت برای اهداف سیاسی است که برای بازگرداندن یک “واحد و استاندارد و مناسب از عدالت برای همه است.” او افزود که مردم باید آگاه باشند که یک تفاوت وجود دارد بین سوء استفاده از قدرت و یک جرم فدرال با استناد اخیر حکم دادگاه عالی در Bridgegate مورد.

“نه هر سوء استفاده از قدرت مهم نیست که چقدر ظالمانه است که لزوما یک جرم فدرال,” او گفت:.

او گفت: در چنین “تقسیم” زمان آن مهم است که ایالات متحده دارای یک انتخابات اجازه می دهد تا مردم آمریکا را به یک انتخاب بین تهمت و بایدن “بر اساس یک بحث قوی از مسائل مربوط به سیاست.”

“ما نمی توانیم اجازه دهیم این روند به ربوده, تلاش برای درام جنایی تحقیقات از هر دو نامزد است. و من متعهد است که این انتخابات انجام خواهد شد و بدون این نوع از دخالت” Barr گفت. “هر گونه تلاش به دنبال یک تحقیق از هر دو نامزد تایید شده توسط من است.”

بر اختصاص دورهام در اوایل سال 2019 به بررسی ریشه های ضد جاسوسی اف بی آی تحقیقات از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و برای ارزیابی اینکه آیا نظارت از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کاردانی کارتر صفحه رایگان نامناسب انگیزه. کاوشگر تعیین شد رسمی تحقیقات جنایی بعد از آن در سال 2019.

این طراحی به دورهام تیم توانایی به صدور احضاریه impanel یک هیئت منصفه عالی وادار شاهدان به شهادت و آوردن اتهامات جنایی فدرال.

Barr که قبلا نشان داده شده بود که او “بسیار مشکل” توسط برخی از اطلاعات جریان با دورهام و اضافه کرد که تحقیقات راه اندازی شد به منظور کشف پاسخ برای “چیزهایی هستند که غیر قابل توضیح است.”

“من فکر می کنم ما در حال گرفتن عمیقا به این وضعیت و ما قادر خواهید بود به مرتب کردن دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است” Barr گفت.

ایوان Pentchoukov کمک به این گزارش.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de