دادستان کل ویلیام بر اعلام روز دوشنبه وزارت دادگستری (DOJ) را اقدامات قابل توجهی در برابر تلاش های به اصطلاح “مترقی” دولت های محلی و ایالتی است که مانع مهاجرت فدرال اجرای قانون فعالیت موثر محافظ جنایی بیگانگان.

بر ساخته اظهارات خود در ملی کلانتر انجمن زمستان قانونی و فن آوری در کنفرانس واشنگتن که در آن او ابراز نگرانی محلی و دولت “سیاست ها و قوانین طراحی شده برای خنثی کردن توانایی فدرال ماموران برای بازداشت این جنایتکاران و در نتیجه کمک به آنها فرار و بازگشت به جامعه” معمولا شناخته شده به عنوان پناهگاه سیاست.

بسیاری از پناهگاه سیاست های محدود کردن اجرای قانون محلی از همکاری و برقراری ارتباط با مقامات اداره مهاجرت فدرال. همه پناهگاه سیاست های سپر در برخی از راه های غیر قانونی مهاجران از مهاجرت فدرال مقامات.

“این سیاست ها نه در مورد افرادی که به کشور ما غیر قانونی نیست اما در غیر این صورت صلح آمیز بوده است و اعضای مولد جامعه” Barr گفت. “خود را بیان هدف این است که به پناهگاه بیگانگان که اجرای قانون محلی در حال حاضر در بازداشت جنایات دیگر. این است و نه قانونی و نه منطقی.”

او گفت: بخش قابل توجهی افزایش تلاش های خود را برای اطمینان از “مناسب و قانونی عملکرد ملت ما مهاجرت فدرال سیستم” با در نظر گرفتن اقدامات قانونی علیه چندین ایالت در سراسر کشور برای خود پناهگاه سیاست.

به DOJ, Barr گفت: ثبت شکایت علیه نیوجرسی خود را با فرماندار و دادستان کل به چالش کشیدن یک بخشنامه است که منع اجرای قانون ایالتی و محلی از به اشتراک گذاری اطلاعات مهم در مورد بیگانگان جنایی با وزارت امنیت داخلی (DHS) مانند وضعیت مهاجرت و تاریخ انتشار افراد در بازداشت هستند.

نیوجرسی بخشنامه همچنین نیاز دولت اجرای قانون را به سرعت اعلام بازداشت یک فرد اگر ایالات متحده مهاجرت و گمرک (ICE) افسران فایل نگهداری مهاجرت درخواست برابر آن فرد است.

به همین ترتیب این گروه نیز تحت پیگرد پادشاه کانتی در ایالت واشنگتن برای اجرای یک سفارش است که در نظر دارد به منع یخ پیمانکاران با استفاده از King County فرودگاه بین المللی به اخراج بیگانگان جنایی و یا حمل و نقل مهاجرت بازداشت شدگان در داخل کشور.

به DOJ همچنین گفت که آن را تحت پیگرد کالیفرنیا آن فرماندار و دادستان کل برای منع بهره برداری از خصوصی بازداشتگاه در دولت است. تحت قانون دولت شناخته شده به عنوان A. B. 32 زندانیان و بازداشت شدگان در حال حاضر مستقر در مراکز خصوصی در کالیفرنیا را مجبور به نقل مکان در هزینه های بزرگ و خطر آنها را جدا از خانواده خود در این اداره گفت.

طرح دعوی در دادگاه به چالش A. B. 32 ادعا که این قانون خلاف قانون اساسی است با نقض بند برتری قانون اساسی به دلیل آن مانع دولت فدرال از مسکن فدرال زندانیان و بازداشت شدگان به طور موثر به عنوان یک انسداد به “دستاورد کنگره اهداف مربوط به حقوق کیفری و اجرای مهاجرت” به طور مستقیم در تنظیم عملیات فدرال و تبعیض علیه ایالات متحده با اعطای استثنا برای دولت است که نمی شود به دولت فدرال است.

Barr همچنین اعلام کرد که همراه با پرونده های حقوقی این گروه را نیز ارزیابی اینکه آیا حوزه های قضایی سراسر کشور مطابق با فدرال قوانین کیفری. علاوه بر این DOJ به همکاری با DHS در تلاش خود برای به دست آوردن اطلاعات آنها نیاز به انجام مهاجرت اجرای عملیات از جمله استفاده از فدرال احضاریه برای دسترسی به اطلاعات مورد نیاز. این بخش را نیز بررسی اقدامات برخی از وکلای منطقه که ممکن است اجرا شود سیاست هایی که شارژ خارجی با كوچكتر است که محافظت از آنها را از مهاجرت فدرال عواقب.

“در پیگیری های خود را شخصی و جاه طلبی های غلط مفاهیم عدالت مساوی, این وکلای منطقه هستند به طور سیستماتیک نقض حاکمیت قانون و حتی ممکن است غیرقانونی تبعیض آمیز علیه شهروندان آمریکایی,” Barr گفت.

به DOJ اقدامات بخشی از “قابل توجهی تشدید” در دولت را تلاش برای “مقابله با مقاومت ‘پناهگاه شهرستانها,'” Barr گفت.

“اما به هیچ وجه انجام تلاش های ذکر شده در بالا نشان از اوج مبارزه ما برای اطمینان از حاکمیت قانون دفاع از قانون اساسی و برای حفظ آمریکایی ها امن است. ما در نظر گرفتن عمل در برابر هر حوزه قضایی که یا هر سیاستمدار که غیرقانونی مانع فدرال اجرای قانون مهاجرت” او گفت:.

بخش های دیگر نیز اعلام کرد اقدامات به هدف قرار دادن پناهگاه سیاست مانند DHS که اعلام یک قانون است که منع نیویورک ساکنان از ثبت نام و reenrolling در دولت فدرال اعتماد مسافر برنامه (TTP) مانند جهانی ورود. DHS گفت: تغییر سیاست شد و در پاسخ به نیویورک به تازگی تصویب چراغ سبز قانون است. قانون شناخته شده به عنوان راننده مجوز دسترسی و حریم خصوصی, قانون اجازه می دهد تا بیگانگان غیر قانونی برای به دست آوردن گواهینامه رانندگی بدون شماره امنیت اجتماعی. همچنین میله انتشار متقاضی اطلاعات شخصی خود را به مقامات اداره مهاجرت فدرال به جز زمانی که درخواست تحت حکم دادگاه و یا حکم قضایی.

روز دوشنبه در نیویورک دادستان کل Letitia جیمز اعلام کرد که او تا به حال طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت بیش از ممنوعیت. Barr نیز اشاره نیویورک قانون در اظهارات خود گفت که این تلاش ها “غیر قانونی.”

“ایالات متحده ممکن است تنظیم حضور بیگانگان در ایالات متحده در راه است که مانع کنگره مقررات بیگانگان” او گفت:.

رئیس جمهور با انتقاد از “سیاستمداران رادیکال” که ارائه پناهگاه به بیگانگان جنایی در خود ایالت متحده آمریکا در فوریه. 4. او تأکید خطرات ناشی از اجازه دادن به بیگانگان جنایی رایگان تحت پناهگاه سیاست های استناد نمونه هایی در نیویورک و کالیفرنیا.

شارلوت Cuthbertson کمک به این گزارش.

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de