ST. لوئیس (AP) — ایوان Barbashev به ثمر رساند و دو بار به St. Louis Blues جامعی یک فصل-بدترین پنج بازی از دست دادن رگه با یک 3-0 برنده بیش از نیوجرسی شیاطین در سه شنبه شب.

این سومین multigoal بازی Barbashev حرفه ای و برای اولین بار در این فصل است. دو نفر از کسانی که بازی آمده اند در برابر شیاطین.

Jaden شوارتز نیز به ثمر رساند و اردن Binnington ساخته شده صرفه جویی 17 برای هفتمین حرفه ای shutout و دوم این فصل به عنوان دفاع از استنلی جام قهرمانان اروپا و کشورهای غربی در کنفرانس رهبران برنده برای اولین بار پس از فوریه. 4.

لوئیس Domingue ساخته شده 36 صرفه جویی برای شیاطین بودند که در بسته برای هفتمین بار در این فصل است.

بلوز outshot شیاطین 13-6 در اولین دوره اما Domingue آمد تا با چند موجب صرفه جویی در به نگه داشتن بازی بدون گل از جمله توقف در دیوید Perron یک تایمر زود است. او همچنین دستکش یک Alex Pietrangelo درایو میدوی را از طریق دوره.

Domingue ادامه داد: برای خنثی کردن این بلوز در اوایل دوره دوم با دو پویا موجب صرفه جویی در به rob Ryan o’reilly و کارل Gunnarsson در سنت لوئیس ” بازی قدرت.

تبلیغات

Barbashev داد که تیمش 1-0 شود در 20 شات از این بازی پیدا کردن شل جن در حافظه و به ثمر رساندن اولین گل در 13 بازی در 9:21 علامت دوم.

Binnington تنها مواجه 11 عکس از طریق دو دوره اما آمد در وین Simmonds’ شانس با 4.8 ثانیه به سمت چپ در دوم.

Barbashev داد که تیمش 2-0 منجر 5:27 به دوره سوم در پایان روز کامل غذا از سامی Blais.

شوارتز از آن ساخته شده 3-0 با 5:15 سمت چپ گل خود و پنجمین گل در 10 بازی های حرفه ای در برابر شیاطین.

Binnington چندین موجب صرفه جویی در طول چهار دقیقه قدرت بازی به صورت نیوجرسی در سوم شد و کمک کرد زمانی که پاول Zacha آمار ارسال.

خوشحال مراجعت به وطن یامحل تحصیل

بلوز defenseman جی Bouwmeester ملاقات با هم تیمی های خود در طول صبح اسکیت. Bouwmeester سقوط به دلیل یک قسمت قلبی در طول بازی این تیم در آناهایم در فوریه. 11 و حال cardioverter defibrillator کاشته شده به قفسه سینه خود را در UCI مرکز پزشکی در اورنج کانتی, کالیفرنیا جایی که او در بیمارستان بستری شده بود تا بازگشت به سنت لوئیس در روز یکشنبه.

یادداشت ها: بلوز معامله انتخاب دور دوم در سال 2020 و مشروط دور چهارم انتخاب در سال 2021 به مونترال در ازای D مارکو Scandella. سنت لوئیس نیز قرار داده شده Bouwmeester در دراز مدت IR و اختصاص D نیکو Mikkola به سن آنتونیو از اهل. … شیاطین نیست مورد ضرب و شتم بلوز پس Jan. 21 2014 و آنها برنده نشده در سازمانی مرکز پس Dec. 30, 2008. … بلوز LW ولادیمیر Tarasenko گرفت و در صبح روز دوم اسکیت پس از جابجا شانه چپ خود را در Oct. 24. او هنوز هم در نظر گرفته شود حداقل یک ماه دور از بازگشت. … Devils D سامی Vatanen از دست رفته خود را در هشتمین بازی پس از مجروح شدن خود را پایین تر بدن در فوریه. 1.

بعدی

نیوجرسی: میزبان سن خوزه در روز پنج شنبه.

St. Louis: میزبان آریزونا در روز پنج شنبه.

___

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de