بانک های بزرگ در حال ارائه به تاخیر در پرداخت وام مسکن و کارت های اعتباری برای مشتریان تحت تاثیر اقدامات به سرعت گسترش CCP ویروس.

مشتریان می توانید تماس بگیرید و یا درخواست آنلاین برای پرداخت های خود را به تعویق افتاد تا سه ماه بسته به نوع وام بر اساس یک بررسی از چندین بانک ها خدمات.

CCP (دیروز) ویروس نیز نام رمان coronavirus شکست در مرکزی چین در شهر ووهان در اطراف نوامبر 2019 قبل از گسترش در سراسر جهان است.

آوریل 27, وجود دارد نزدیک به یک میلیون و تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از ویروس و تقریبا 55,000 نسبت مرگ و میر در ایالات متحده است.

این بیماری همه گیر باعث شد دولت برای تحمیل stay-در-خانه سفارشات و کسب و کار خاموش شدن ناگهانی مجبور است که بیش از 20 میلیون نفر به بیکاری است.

سیتی مشتریان آنلاین می توانید درخواست برای کارت اعتباری خود را حداقل به تعویق افتاد پرداخت دو بیانیه چرخه. برای انواع دیگر وام های مشتریان نیاز به تماس در سیتی وب سایت نشان می دهد.

“ما اولین موسسه مالی اعلام در اوایل ماه مارس که کمک اقدامات در دسترس خواهد بود برای مشتریان ایالات متحده و کسب و کارهای کوچک نهفته COVID-19 و ما از گسترش حمایت” گفت: سیتی سخنگوی جنیفر بمب افکن از طریق ایمیل.

بانک مرکزی امریکا اجازه می دهد تا مشتریان به درخواست deferments در کارت های اعتباری شخصی و کسب و کار کوچک وام وام خودرو و وام مسکن آنلاین.

“ما به کمک حدود 1.3 میلیون مشتریان از طریق این تلاش های امدادی در طول چند هفته گذشته گفت:” بانک رسانه های اجرایی روابط مت کارت.

برخی از 80 درصد از تعویق درخواست شده مربوط به کارت های اعتباری پرداخت, او گفت:.

هر دو بانک ها نیز آمرزنده برخی از هزینه های.

“ما نیز متوقف سلب حق اقامه دعوی فروش مشفق و repossessions” کارت گفت.

مشابه اقدامات اتخاذ شد توسط ولز فارگو.

“از 9 مارس تا آوریل 10, ما کمک کرد بیش از 1.3 میلیون مصرف کننده و مشتریان کسب و کار کوچک توسط تعویق انداختن پرداخت و waiving هزینه” گفت: Wells Fargo سخنگوی ورونیکا Clemons از طریق ایمیل. “در آن زمان ما معوق بیش از 1 میلیون پرداخت به نمایندگی $2.8 میلیارد دلار از اصل و پرداخت بهره و ارائه بیش از 900,000 چشم پوشی هزینه بیش از $30 میلیون.”

بانک تشویق مشتریان هنوز هم خود را پرداخت اما کسانی که نمی توانید می توانید به وب سایت خود را برای اطلاعات تماس.

“برای مشتریان است که نهفته و قادر به پرداخت خود را با توجه به COVID-19 سختی ولز فارگو ارائه اولیه سه ماه تعلیق پرداخت که ممکن است تمدید شود با توجه به نوع وام” وب سایت می گوید: در آن خانه وام صفحه. “ما نیاز به اسناد و مدارک از مشکلات خود را در این زمان.”

روشن نیست چگونه این تعویق این است که برای انواع دیگر وام.

تعقیب نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر. آن را با صدور بیانیه ای در تاریخ 25 مارس گفت “خانه وام مشتریان که در حال مبارزه مالی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 قادر به درخواست 90 روز پرداخت شکیبایی با هیچ مربوط به هزینه های اواخر و هیچ تاثیر منفی بر گزارش های اعتباری خود را به عنوان یک نتیجه از به تعویق انداختن پرداخت.”

این بانک نیز متوقف جدید سلب حق مالکیت برای 60 روز “مطابق با دستورالعمل” آزادی گفت.

دنبال پتر در توییتر: @petrsvab

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im