Pochefstroom (آفریقای جنوبی): با نشاط دسته از بنگلادش پسران ایجاد شده در تاریخ برنده شدن در کشور خود را برای اولین بار جهانی کریکت عنوان تکان دهنده از قهرمانان هند با سه ویکت در اجلاس برخورد ICC U-19 جام جهانی اینجا را در روز یکشنبه.

در پایین نمره نهایی بنگلادش برای اولین بار خفه هند به ناچیز 177 در 47.2 اور و پس از آن را به خوبی به اندازه کافی برای رسیدن به هدف تجدید نظر 170 در 42.1 اور تحت Duckworth-Lewis روش.

هنگامی که بازی از سر گرفته شد, پس از باران, هدف تجدید نظر شده بود به 170 که چپ بنگلادش هفت اجرا می شود برای دریافت با سه ویکت در دست است. این یک cakewalk برای توله ببر را به عنوان آنها نوشته طلایی فصل در کشور خود کریکت تاریخ است.

مسابقه مشخص شده بود acrimony است که قدمت آن به برخورد بین دو کشور در جام جهانی 2015 یک چهارم نهایی در MCG. آن washad تنها تقویت شده توسط برخی از رفتار پرخاشگرانه توسط برخی از بنگلادش بازیکنان در این بازی.

روز یکشنبه همچنین چند بازیکن از هر دو طرف تقریبا به ضربات در پایان بازی و آن را از هند مربی Paras Mhambrey که دیده می شد اصرار پسران خود را برای آرام نگه دارید. Banglaesh پیشرو هاي Shoriful اسلام دیده می شد فحش ناسزاهای در دوربین.

حتی پس از آن اعتبار باید بنگلادش 18 ساله کاپیتان علی اکبر که نشان اعصاب از فولاد با یک بیمار 43 نه خاموش 77 که نفی بیشتر خیالی حریف Yashasvi Jaiswal 88 را خاموش 121 توپ.

اکبر سرد هوش وجود دارد برای همه برای دیدن او به عنوان marshalled منابع خود را درخشان و سپس batted مسئولانه دیدن هند تهدید از پا-عنکبوتی که تار میتند راوی Bishnoi و سریع کاسه Kartik Tyagi جادوها قبل از رسیدن به خط پایان با سهولت.

وجود دارد دو چیز است که هزینه هند از صمیم قلب. در حالی که پنبه حلاجی شده هند خود را از دست داده گذشته هفت ویکت برای 23 اجرا می شود. و سپس در حالی که از این تعداد اضافی (33) دگرگون آیا ماده در فینال زمینه بازی.

بنگلادش تعقیب آغاز شده و به صورت جدی با پرویز Hossain Emon (47 خاموش 79 توپ) و Tanzid حسن (17) اضافه کردن 50 در سریع زمان در درجه اول با توجه به سابق چشمگیر خاموش سمت بازی.

همه چیز تغییر هنگامی که پا-عنکبوتی که تار میتند Bishnoi (4/30 در 10 اور) آمد به حمله و شروع به بازی بولینگ خود را googlies.

اول او Tanzid پناه در عمیق و پس از آن تا به حال Mahmudul حسن شادی (8) بازی با یکی دیگر اشتباه ” سازمان ملل متحد و توحید Hridoy نیز ای در پد و Dhruv Jurel تاثیر هوشمند جوش آن را از 65 به 4.

با Emon پشت در کلبه به دلیل مصدومیت همسترینگ شد در کاپیتان اکبر برای نشان دادن آرامش در این ساعت از بحران حتی به عنوان چپ و بازو seamer Sushant Singh در دوم و سوم خود را طلسم کردم یک زن و شوهر از درها.

سپس آن را Emon که دوباره برگشتم در 102 6 به عنوان اکبر در نهایت برگزاری Bishnoi را googlies به عنوان یکی وجود دارد تقلا رفت و برگشت به مدت شش. با Bishnoi نداشتن موثر پا به فرار او گرفته شده بود از این حمله است.

Emon با وجود همسترینگ مسائل مبارزه gamely قبل از Jaiswal دگرگون پاره وقت پا می شکند و Garg را قمار با پرداخت درب بازکن گرفتار شدن در پوشش اضافی منطقه به آن 143 7.

زودتر هند پنبه حلاجی شده پژمرده تحت فشار به عنوان عالی بنگلادش حمله بولینگ شات از قهرمانان برای لاشی 177 در 47.2 اور.

Jaiswal (88 خاموش 121 توپ) بار دیگر یک standout مجری اما نه برای یک بار او مانند نگاه مسلط بنگلادش بولینگ واحد جدید که توپ پرتاب Shoriful اسلام (2/31 در 10 اور) و Tanzim حسن شکیب (2/28 در 8.2 اور) به معنای واقعی کلمه خفه سرخپوستان اجرا می شود.

سوم seamer Avishek Das (3/40 در 9 اور) موفق ترین ها کاسه از نظر آمار و ارقام بود اما Shoriful اول املا با channelised تجاوز قرار داده است که سرخپوستان در پشت پا از شروع.

تنها 23 آمد اولین 10 اور و هند هرگز از بهبود شروع کند با وجود متین 93-اجرای غرفه بین Jaiswal و NT Tilak ورما (38 خاموش 65 توپ) در 23.2 اور.

Shoriful و Shakib ترس از sledging هند ضربه زن به عنوان آنها دگرگون کامل کردم و توپ را به چرخش دور از چپ دست. این فیلدینگ نیز چالاک و بالا بریده و آن را دشوار است در سراسر هند نوبت.

یک بار Jaiswal بود را متمایز عدم مطابقت زمان برای دیگر هند ضربه مشهود بود به عنوان هفت ویکت کاهش یافت و تنها با 23 اجرا می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im