بنگلادش پوشاک کارخانه بازگشایی هجوم ویروس مستند

BACK TO WORK. Laborers work at a garment factory in Ashulia, Bangladesh, on April 26, 2020. Photo by AFP

بازگشت به کار. کارگران کار در یک کارخانه پوشاک در Ashulia, بنگلادش, در تاریخ 26 آوریل سال 2020 است. عکس از AFP

داکا, بنگلادش – صدها نفر از بنگلادش پوشاک کارخانه به مبارزه طلبیده سراسر کشور coronavirus مستند به بازگشایی در روز شنبه, مارس 26 بالا بردن ترس این صنعت تا حد زیادی آسیب پذیر و زنان نیروی کار می تواند در معرض سرایت.

بزرگ نام مارک های بین المللی را لغو یا برگزار کردن میلیاردها دلار در سفارشات با توجه به همه گیر فلج یک صنعت است که حساب برای تقریبا تمام جنوب آسیا درآمد صادرات کشور.

کارخانه بسته درهای خود را در اواخر ماه مارس است اما برخی از تولید کنندگان گفت: آنها در حال حاضر تحت فشار قرار دادند توسط خرده فروشان به تحقق برجسته سفارشات صادرات.

“ما مجبور به قبول coronavirus به عنوان بخشی از زندگی است. اگر ما باز نمی شود و کارخانه ها وجود خواهد داشت و بحران اقتصادی” گفت: بنگلادش لباس بافتنی تولید کنندگان و صادرکنندگان معاون رئیس جمهور محمد حاتم.

او گفت MB گره شرکت تا به حال بازگشایی بخشی از یک کارخانه است که باعث می شود لباس برای بریتانیا Primark و دیگر خرده فروشان.

کارخانه بودند “تحت فشار” از برندها برای دیدار با صادرات مهلت و ترس از خطر است که میلیاردها دلار در سفارشات می تواند منحرف شود به رقابت عملیات در کشورهایی مثل ویتنام یا چین حاتم اضافه شده است.

بیش از 4 میلیون نفر در هزار کارخانه نساجی در بنگلادش در سراسر بنگلادش که در سال گذشته حمل 35 میلیارد دلار پوشاک به خرده فروشان مانند H&M, Inditex و خارج شده در سال گذشته – دوم تنها به چین است.

صدها نفر از کسانی که در کارخانه ها تا به حال از سر گرفته عملیات بیش از آخر هفته در مناطق صنعتی از Gazipur و Ashulia فقط در خارج از شهر داکا.

برخی از 200,000 کارگران بودند به احتمال زیاد در کار فقط در Ashulia پلیس سخنگوی جین علم گفته خبرگزاری فرانسه (AFP).

Mofazzal Hossain گفت که او احساس مجبور به بازگشت به کارخانه خود را که در آن او را بدست آورده $115 در ماه است.

“ترس از coronavirus وجود دارد,” او گفت: AFP.

“اما من در حال حاضر بیشتر نگران از دست دادن شغل و دستمزد و مزایا.”

حقوق کار رهبران گفت: آنها از ترس بازگشت به محل کار می تواند جرقه انفجار COVID-19 موارد است.

“تاثیر آن می تواند بدتر از رعنا پلازا” گفت: فعال Kalpona Akter با اشاره به سقوط یک کارخانه پوشاک مجتمع در سال 2013 که به کشته شدن 1,130 کارگران است.

بنگلادش یک ملت از 168 میلیون نفر تقریبا 5,500 تایید COVID-19 عفونت و 145 مرگ و میر با توجه به دولت است.

کارشناسان می گویند تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر به دلیل کمبود بیمار تست توسط مقامات. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net