بالی معجزه: تبدیل شراب به ضد عفونی کننده دست

کارکنان در بالی Udayana دانشگاه تبدیل به محلی تخمیر شراب خرما محلی شناخته شده به عنوان شهرستان اراک به دست عفونی

منتشر شده 3:50 PM, مارس 16 سال 2020

به روز رسانی 3:55 PM, مارس 16 سال 2020

ARAK. This handout photo from the Bali police shows a policeman and Udayana University researcher making hand sanitizer from donated palm wine, known locally as arak, in Denpasar. Handout photo/Bali police/AFP

اراک. این جزوه عکس از بالی پلیس نشان می دهد که پلیس و Udayana دانشگاه محقق ساخت ضد عفونی کننده دست از اهدا خرما شراب محلی شناخته شده به عنوان شهر اراک در دنپاسار. جزوه عکس/بالی پلیس/AFP

بالی و اندونزی – داروسازان در اندونزی, تعطیلات, جزیره بالی در حال مقابله با کمبود ضد coronavirus ضد عفونی کننده دست ساخت خود را منحصر به فرد گرمسیری نسخه – از هزاران لیتر از تخمیر شراب خرما.

ایده این بود که افکار بالی رئیس پلیس Petrus راینهارد Golose که می گوید او نگران کمبود منابع بر اساس الکل ضد عفونی کننده در حالی که قیمت ها افزایش یافت و برای چه مانده بود در بازار است.

او rustled تا برخی از 4000 لیتر از محبوب ترین و قوی آشامیدنی – شناخته شده به عنوان شهر اراک – درخواست از تولید کنندگان محلی به کمک از سهام خود را با زور همچنین فرو بردن به آن بودجه خود را به خرید لوازم اضافی.

کارکنان در بالی Udayana دانشگاه شد و پس از آن وظیفه تبدیل شراب به دست بشویید است که می تواند به محافظت در برابر coronavirus.

در عرض یک هفته آنها تا به حال موفق به تولید یک ضد عفونی کننده با 96 درصد الکل که برای دیدار با استانداردهای دانشگاه.

برخی از میخک و روغن نعناع اضافه شد به مخلوط برای کاهش سوزش دست.

“تا کنون ما تولید کرده ایم 10,600 بطری ضد عفونی کننده دست با استفاده از اراک و بالی پلیس به آنها داده شده به مردم در نیاز” دوا Ayu Swastini رئیس دانشگاه داروسازی دانشکده و گفته در روز چهارشنبه.

بالی به گزارش 49 تایید موارد coronavirus و 2 مرگ و میر. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de