بگویو شهردار می خواهد تماس ردیابی برای شروع زود هنگام

SENTINEL. File photo of the Baguio General Hospital.

نگهبان. فایل عکس از بگویو بیمارستان عمومی.

PASAY CITY, Philippines – شهردار بنیامین Magalong خواسته خود frontliners در اینجا برای انجام تماس ردیابی حتی قبل از بیمار تایید شده است به قرارداد coronavirus بیماری یا COVID-19.

او گفت که در بگویو بیمارستان ها وجود دارد 3 به 4 بيمار او به نام “پرچم قرمز” و یا کسانی که آشکار علائم کلاسیک COVID-19. یکی حتی درگذشت پنج شنبه شب 19 مارس شدید ذات الریه.

“اولین چیزی که من به آنها گفتم (frontliners) بسیار مشکوک و یا بسیار محتمل COVID موارد کسانی که پرچم های قرمز شما باید انجام دهید تماس با ردیابی,” او گفت:.

Magalong گفت که آنها در حال حاضر با انجام پنج شنبه یک دوره سقوط در مصاحبه با شناختی بهتر به تجزیه اطلاعات بیشتر تماس ردیابی.

“برای ما frontliners آنها پزشکی و مردم است. اگر آنها مصاحبه به طور معمول, آنها تنها 25 درصد از آن بیمار رفت و یا آنها که با تعامل. شناختی مصاحبه را دریافت 75%” او گفت:.

Magalong گفت که اگر پرسنل پزشکی مشغول انجام کارهای دیگر این امر می تواند بهترین به دست تلفن به آنها و اجازه دهید کسانی که آگاه شناختی مصاحبه به انجام تماس ردیابی.

او گفت که در حال انتظار برای تایید نتایج خواهد بود بیش از حد دیر به خصوص برای کسانی که در خارج از مانیل.

او گفت که برای تایید شما نیاز به 3 آزمون خواهد بود که نگاهی به 8 روز است.

“ما نمی تواند به استطاعت صبر کنید,” او گفت:.

او گفت که برای 4 پرچم قرمز در شهرستان او در حال حاضر صحبت به barangay مقامات که در آن سکونت دارند و از آنها خواست تا برای مصاحبه که بیماران با تعامل.

او گفت که بگویو که بگویو بیمارستان عمومی است که یکی از 5 استانی نگهبان بیمارستان آموزش دیده توسط موسسه تحقیقات طب گرمسیری (RITM) به انجام تاييدی تست COVID-19 بود در ابتدا با توجه به تنها 100 تست کیت.

Magalong گفت که SM بنیاد موعود 1,000 بیشتر کیت های آزمایش.

“اگر ممکن است ما در حال رفتن به خرید خود ما کیت,” او گفت:. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im