‘به یک مربع’: المپیک تاخیر قرار می دهد ژاپن در یک چرخش

STARTING OVER. The Olympic rings are seen through cherry blossoms in Tokyo's Odaiba district, the day after the historic decision to postpone the Tokyo 2020 Olympic Games. Photo by Behrouz Mehri/AFP

با شروع بیش از. حلقه های المپیک دیده می شود از طریق شکوفه های گیلاس در توکیو Odaiba منطقه روز پس از تصمیم تاریخی برای به تعویق انداختن توکیو 2020 المپیک. عکس بهروز مهری/خبرگزاری فرانسه

توکیو ژاپن – تغییر زمان توکیو 2020 المپیک را شامل “عظیم” هزینه های اضافی دهندگان از این بازی اذعان پنج شنبه, مارس 26 عنوان آنها تشکیل یک نیروی کار برای شروع کار بر روی “بی سابقه” و پیچیده است.

این تصمیم تاریخی برای به تعویق انداختن بازی جدید کروناویروس شیوع برگ سازمان با لجستیکی سردرد به کار می کنند به تغییر این رویداد به عنوان هنوز مردد تاریخ در سال آینده.

“یک به یک ما نیاز به اطمینان حاصل شود مشکلات ما حل می شود,” توکیو 2020 مدیر عامل Toshiro Muto گفت: در سخنان افتتاحیه در اولین جلسه از نیروی کار.

“هزینه های اضافی در حال رفتن به بسیار عظیم ما فرض کنیم. با توجه به درآمد ما, ما نیاز به یک مقدار زیادی از تلاش وجود دارد,” او اضافه شده است.

Muto به هیچ برآورد چقدر روند تعویق انداختن المپیک و پارالمپیک می تواند هزینه.

اما با توجه به شاخص Nikkei روزانه, سازمان برآورد و آن را هزینه اضافی معادل 2.7 میلیارد دلار از جمله برای برگزاری اجاره rebooking هتل ها و پرداخت های اضافی برای کارکنان و ماموران امنیتی در میان دیگران.

هزینه های آن هنوز هم می تواند پایین آمده بسته به نتیجه مذاکرات کسب و کار روزانه گزارش شده است.

Muto گفت: سازمان نمی خواهد rip کردن برنامه های موجود, اما افزود: “من حدس می زنم ما نیاز به یک قدم عقب تر بروم.”

“گاهی اوقات شما نیاز به بازگشت به تخته رسم,” او گفت:.

تعجب و خجالت

وجود دارد هنوز هم در شوک و ناامیدی در ژاپن که در آن بازی ها شده اند را به عنوان “بازیابی المپیک” در نظر گرفته شده برای نمایشگاه بازسازی پس از ویرانگر سال 2011 زلزله سونامی و فاجعه هسته ای است.

شاخص Nikkei business daily گفت: ژاپن اجتناب بود بدترین سناریو از لغو اما “مانند این است که همه تلاش های 7 سال گذشته در حال حاضر به یک مربع”.

“این اجتناب ناپذیر است که بزرگ هزینه های اضافی ظهور خواهد کرد” به آن اضافه شده است.

توکیو Shimbun عنوان پوشش خود را “تعجب و خجالت” اما اذعان کرد در مقاله ای که وضعیت چپ برگزارکنندگان المپیک و مقامات با چند گزینه.

“انتخاب یک سال تعویق افتادن بود و تصمیم گرفته شده توسط یک فرآیند حذف” کاغذ گفت: با بازی های المپیک در این سال دیده می شود به عنوان بیش از حد مخاطره آمیز و تاخیر طولانی 2022 به احتمال زیاد بیش از حد گران است.

این روزنامه ابراز ناامیدی با راه بین المللی المپیک به کار گرفته تصمیم چسبیده برای هفته ها به خط که این بازی ها هنوز هم می تواند باز به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24, قبل از معکوس ،

“ما نمی بینم رهبری قوی بود که امید برای” مقاله گفت.

ورزشکاران در ژاپن گفت: آنها نا امید شدند اما متعهد به آموزش نسبت به موکول بازی.

“صادقانه صحبت ذهن من است و هنوز هم در حال چرخش” ورزش کوهنورد Akiyo Noguchi نوشت: در یک پست در Instagram صفحه.

“اما من آن را مثبت از آنجایی که من قادر خواهید بود به صرف زمان بیشتری انجام این ورزش عشق من” اضافه شده Noguchi که برنامه ای به توکیو بازی های گذشته بازی های المپیک است.

“من به صرف زمان من شده اند با توجه به قوی تر هر دو جسمی و ذهنی,” او اضافه شده است.

“در حال حاضر من امید جهان به غلبه بر این وضعیت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و این که بازی های المپیک برگزار خواهد شد در توکیو است.”

بی سابقه

بازی های المپیک را هرگز رو تا این حد اختلال در زمان صلح و تصمیم برای به تاخیر انداختن این رویداد ایجاد چالش های بی سابقه ای توکیو 2020 جمهور Yoshiro موری گفت. (بخوانید: تنها جنگ را لغو کرده است بازی های المپیک)

توکیو 2020 کارکنان “را تجربه کنند مشکلات آنها را قبل از تجربه هرگز. من مطمئن هستم که آنها را به مناسبت افزایش یابد. این است برای رفتن به یک کار بسیار دشوار است که ما رو به” او گفت:.

هیچ مهلت هنوز تعیین شده برای تغییر زمان این بازی که در حال حاضر با توجه به محل تابستانی 2021 اما موری گفت که اطمینان حاصل شود “تمام تصمیمات به سرعت به عنوان امکان پذیر است”.

Muto تأکید مقیاس کار پیش رو گفت حتی او “نمی تصور کنید که در همه ما خواهد بود آزمایش به این درجه.”

“ما می خواهیم مطمئن شوید که ما فراتر از این آزمون که در سال آینده در توکیو مشعل روشن برای المپیک و پاراالمپیک است. اعتقاد ما این است که ماموریت ما است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de