بازگشت به مدرسه ؟ مقامات حرکت با احتیاط به عنوان چالش برچسبها

BACK TO SCHOOL? Xavier Mancel, director of the private school Institut Sainte Genevieve, looks from a window of an empty classroom on May 7, 2020, in the French capital Paris, as the schools in France are to gradually reopen from May 11, when a partial lifting of restrictions due to the COVID-19 pandemic will come into effect. Photo by Philippe Lopez/AFP

بازگشت به مدرسه ؟ خاویر york region dsb مدیر مدرسه خصوصی انستیتو Sainte Genevieve به نظر می رسد از یک پنجره خالی کلاس درس در 7 مه سال 2020 در پاریس پایتخت فرانسه به عنوان مدارس در فرانسه به تدریج بازگشایی از مارس 11, زمانی که بخشی از لغو محدودیت با توجه به COVID-19 همه گیر را به اثر می آیند. عکس از فیلیپ لوپز/AFP

فرانسه – مقامات در سراسر جهان صورت توانمند چالش بازگشت میلیون ها نفر از کودکان به کلاس های درس تعطیل با توجه به شیوع کروناویروس وزن نیاز به محدود کردن آموزشی آسیب در برابر خطرات ناشی از سوخت افزایش موارد جدید.

اگر چه افراد جوان ظاهر می شود کمتر در معرض COVID-19 کارشناسان می گویند که آنها هنوز هم می تواند یک بردار برای سرایت یک نگرانی عمده برای هر دو پدر و مادر و معلمان است.

“بعضی از آنها بی تاب به تمدید و ارتباط با دانش آموزان, اما دیگران می ترسم” گفت: خاویر توسن یک معلم مدرسه متوسطه در واترلو بلژیک.

و حتی اگر این بحران برطرف اجتماعی فاصله اقدامات به شدت تغییر خواهد کرد چگونه درس نگاه کنید و چگونه با کودکان ارتباط برقرار کردن با معلمان خود و هر یک از دیگر — برای ماه اگر نه سال است.

در توسن از 800 دانش آموزان تنها 10 کلاس متشکل از گروه های کوچک از سر گرفته خواهد شد مارس 18, معنی مقامات را باید انتخاب کنید که می آیند.

“نیاز است که حداکثر 10 در هر کلاس با 4 متر مربع (43 فوت مربع) از فضا به ازای هر دانشجو به علاوه 8 متر مربع برای معلم,” او گفت:.

محدودیت های مشابه برنامه ریزی شده در سراسر اروپا: فرانسه سفارش مستمر دست شستشو در طول روز هیچ گروهی در زنگ تفریح یک راهرو راه برای جلوگیری از mingling و ماسک های صورت برای همه اما جوانترین دانش آموزان است.

پدر و مادر نیز خواست به فرزندان خود را متوسط هر روز صبح زمانی که کشور شروع آن مبهوت بازده در هفته آینده.

در پاریس مدارس قادر خواهد بود به جای فقط 15 درصد از دانش آموزان شهردار Anne Hidalgo گفت: در این هفته.

او و بیش از 300 دیگر شهرداران در بیشتر منطقه پاریس به نام به عقب راندن بازده انعکاس نگرانی ها در کشورهای دیگر نگهداری بیشتر مدارس بسته در حال حاضر.

ایتالیا و اسپانیا ضربه سخت coronavirus را لغو کلاس و تا ماه سپتامبر به عنوان بلغارستان ایرلند پرتغال تونس و ایالت نیویورک است.

در ووهان چین که در آن وقوع فوران در ماه دسامبر دانش آموزان شروع به بازگشت به کلاس تنها در این هفته با پوشیدن ماسک و راه رفتن در یک فایل گذشته حرارتی اسکنر پس از خاموش کردن از ژانویه تاکنون است.

‘تلاش بسیار زیاد’

در اوج بحران حدود 1.5 میلیارد آموزان از مهد کودک تا دانشگاه گیر شد در خانه در 195 کشور تعدادی که بود در 1.3 میلیارد دلار به عنوان از آوریل 7, سازمان ملل متحد, سازمان آموزش و پرورش یونسکو گفت.

آن هشدار داده است این مستندات می تواند بیشتر گسترش آموزش و پرورش شکاف بین فقیر و غنی از نیمی از جهان دانش آموزان عدم دسترسی به رایانه برای تحصیل در خانه است.

“تصمیم گیری در مورد زمان و نحوه بازگشایی مدارس است که به دور از ساده” سازمان ملل متحد رئیس آدری Azoulay گفت: در این هفته.

“اما به عنوان متعدد دانش آموزان از سقوط در یادگیری خود را… بازگشایی باید یک اولویت است,” او گفت:.

حتی در کشورهای توسعه یافته و مقامات در حال مسابقه برای دانش آموزان به حداقل چند هفته در کلاس درس قبل از تابستان شکستن یک ضمنی اعتراف به این که “آموزش از راه دور” نمی تواند آموزشی کسری از دو ماه یا بیشتر از خانه با خود بردهاند.

“این بد است که آنها آن را انجام دهد در این راه” آلیس گفت: لاوال فرانسه معلم در وین که موافقت صفحه اصلی تحصیل در حال افزایش نابرابری بین دانش آموزان با خوب پشتیبانی شبکه و کسانی که بدون.

“در ابتدا از آن خواهد شد همه چیز در مورد چک کردن چگونه بچه ها انجام می دهند,” او گفت: از بازگشت.

لاوال گفت: آماده سازی اتریش مدارس به صورت دقیق قوانین بهداشتی تقسیم کلاس و بازسازی برنامه شده بود “بسیار زیاد تلاش است.”

دیگر معلمان شده اند کمتر خوش بینانه بسیاری از مصرف به رسانه های اجتماعی به مسخره احکام مانند تمیز کردن هر مداد رنگی مومی قبل از آن را به اشتراک گذاشته و یا مطمئن شوید 5-ساله احترام امن اجتماعی فاصله یک متر از همکلاسی های خود را.

“این به طور گسترده پذیرفته شده است که این بیماری همه گیر است که به دور از تحت کنترل است و هر کس نگران موج دوم” از موارد در فرانسه FSU معلمان اتحادیه در بیانیه ای گفت.

“همانطور که در حال حاضر هیچ تضمینی وجود ندارد که شرایط را برای سلامت و ایمنی خواهد بود ملاقات در فرانسه برای بندگان کودکان و یا خانواده خود را توسط مارس 11” آن گفت:.

خطر رایگان است ؟

به عنوان ویروس همچنان دقیق سنگین عوارض مقامات خواهد بود و از نزدیک به تماشای این کشورها بازگشایی مدارس برای دیدن اگر وجود دارد این است که عود در موارد جدید است که می تواند پایمال کردن بیمارستان.

کشورهای اسکاندیناوی به ویژه در نقل مکان کرد به سرعت به بازگشایی مدارس و یا در مورد سوئد اجتناب تعطیلی در دسترس نباشد.

“دانش آموزان مبارک به پشت و در زیر قوانین به ماندن در گروه های کوچک و محدود کردن تماس با ما. و آنها تبدیل به متخصص دست واشر” گفت: Kathrine Wilsher Lohre اصلی در یک مدرسه در خارج از اسلو در نروژ است.

“از آنچه که ما تا کنون دیده ام احترام ایمنی فواصل در گروه شده است سخت ترین برای کودکان, اما من فکر می کنم خوب بهداشت دست کمک خواهد کرد برای جلوگیری از هر گونه گسترش عفونت,” او گفت:.

برخی از پدر و مادر بودند با احتیاط – نروژی Facebook گروهی به نام “فرزند من باید یک خوک گینه برای COVID-19” به دست آورد برخی از 27000 عضو.

مقامات سعی کردم به بازی کردن خطرات در حالی که تاکید بر نیاز به احیای اقتصاد کتک با تعطیلی کسب و کار و اقامت در خانه سفارشات برای مبارزه با شیوع.

“سهم کودکان مبتلا به این بیماری است. خطر از کودک آلوده کردن یک فرد بالغ است واقع بینانه نیست. افتتاح مدارس عاری از خطر” گفت: فنلاند بالا, عمومی بهداشت, رسمی, میکا Salminen.

فرانسه نخست وزیر ادوارد فیلیپ نیز رد ادعا می کند که دولت در حال حرکت با سرعتی بیش از حد هشدار این هفته که مستند شده است یک “فاجعه برای آسیب پذیرترین کودکان و نوجوانان است.”

“بازگشایی مدارس یک اولویت برای ما است,” او گفت:. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de