بازگشت به مدرسه: چگونه استان در حال برنامه ریزی برای شروع سال تحصیلی در طول همه گیر

برنامه های ساخته شده در سراسر کشور برای چگونه با خیال راحت به ارسال دانش آموزان به مدرسه در پاییز به عنوان COVID-19 pandemic همچنان ادامه دارد.

در اینجا نگاهی به آنچه در استانهای مختلف گفت: در مورد گرفتن بچه ها به کلاس.

بریتیش کلمبیا

وزیر آموزش و پرورش راب فلمینگ گفت: اکثر دانش آموزان از مهد کودک تا کلاس 12 در حال بازگشت به B. C. مدارس شروع سپتامبر. 8. او گفت: دانش آموزان برگزار خواهد شد به گروه های یادگیری به کاهش تعداد از مردم آنها را در تماس با آمده.

سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: گروه برای دوره ابتدايی و راهنمايی دانشجويان خواهد بود بزرگتر از 60 نفر و متوسطه گروه را حداکثر 120.

مدارس به پست نهایی back-to-school اطلاعات آنلاین توسط Aug. 26.

آلبرتا

این استان برنامه ریزی شده است به طور کامل بازگشایی مدارس در این پاییز.

برتر جیسون کنی گفت: تجربه در سایر حوزه های قضایی و همچنین با پروژه های آزمایشی در تابستان مدارس نشان می دهد که کودکستان تا کلاس 12 کلاس ها می توانند رزومه با خیال راحت.

مدارس با شیوع خواهد تکیه بر اقدامات مانند دست عفونی در مدرسه و کلاس ورودی های مکرر تمیز کردن و گروه بندی دانش آموزان به گروه های برای کاهش تماس بگیرید.

دانش آموزان و معلمان مورد نیاز خواهد بود به ماندن در خانه اگر بیمار. ماسک می شود اختیاری است. اقدامات سخت تر خواهد شد اگر شیوع رخ می دهد و در کلاس اندازه می تواند به کاهش 20.

برخی از مدارس را تلو تلو خوردن class بار به کاهش تعداد دانش آموزان در سالن در هر زمان. دیگران را تعیین ورودی یا درب خروج و جایگزینی آب چشمه با بطری-پر کردن ایستگاه.

مقامات آموزش و پرورش به انتشار پروتکل های غربالگری و دقیق ورود مجدد طرح نزدیک به شروع کلاس ها.

ساسکاچوان

این استان گفت: یک تیم متشکل از بهداشت عمومی وزارت آموزش و پرورش و نمایندگان در حال کار برای ارائه به مدرسه بخش با دقیق تر جهت در ماه اوت.

مانیتوبا

این Manitoba دولت گفت: اکثر دانش آموزان به کلاس های درس در سپتامبر. 8 اما وجود خواهد داشت دستورالعمل جدید برای کاهش خطر گسترش COVID-19.

همه دانش آموزان از مهد کودک تا کلاس 8 هستند که در کلاس آموزش پنج روز در هفته است.

دانش آموزان در تصویر در حال استقبال از بازگشت به مدرسه با فیزیکی فاصله پروتکل در محل در Lynn Valley ابتدایی در North Vancouver, B. C., در تاریخ 1 ژوئن سال 2020 است. (بن Nelms/CBC)

دانش آموزان دبیرستانی نیز در کلاس تمام وقت به جز در مدارس که در آن وجود دارد فضای ناکافی برای فاصله فیزیکی که در این صورت وجود خواهد داشت برخی از روزها از راه دور یادگیری است.

دانش آموزان را نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک, اما مدارس خواسته خواهد شد که برای اطمینان از دانش آموزان دو متر از هم جدا به عنوان آنجا که ممکن است.

ناهار و زنگ تفریح می شکند می شود مبهوت به حداقل رساندن تراکم و در بسیاری از موارد معلمان تغییر خواهد کرد کلاس های درس به جای دانش آموزان است.

اتوبوس خواهد شد در حال اجرا در کاهش ظرفیت و پدر و مادر خواسته می شود برای حمل و نقل فرزندان خود را به مدرسه اگر آنها می توانند.

انتاریو

انتاریو دانش آموزان ابتدایی و بسیاری از دانش آموزان را به مدرسه تمام وقت در ماه سپتامبر.

اما این استان گفت: دانش آموزان دبیرستان در ده دو تخته — از جمله Toronto District School Board — را تنها حضور در کلاس نیمه وقت, با حداکثر اندازه کلاس از 15.

آن دسته از دانش آموزان دریافت خواهد کرد “درسی مرتبط مستقل کار” در روز زمانی که آنها در کلاس.

در ضمن دانش آموزان ابتدایی را در مدرسه تمام وقت و کلاس های خود را نمی تواند شکسته شود تا به گروه های کوچکتر.

پدر و مادر نیز باید گزینه ای را برای نگه داشتن بچه ها خود را به بیرون از کلاس و تخته باید با ارائه گزینه های از راه دور و یادگیری است.

ماسک خواهد بود و اجباری برای دانش آموزان در کلاس های 4 تا 12 و خواهد بود به شدت تشویق برای بچه های جوان تر زمانی که آنها در داخل مناطق رایج است.

کبک

کبک قصد دارد تا تمام مدارس ابتدایی و دبیرستان دانش آموزان در کلاس های درس این سقوط با یک برنامه پشتیبان گیری باید تعداد COVID-19 موارد سنبله.

دانش آموزان از پیش دبستانی تا کلاس 9 به بازگشت تمام وقت به کلاس های درس است که عبارتند از “حباب” — گروه شش دانش آموزان در یک کلاس است که نمی خواهد نیاز به هر گونه فاصله و در همه.

دانش آموزان جسمی فاصله گرفته و در یک مدرسه در کبک است. کبک دانش آموزان از پیش دبستانی تا کلاس 9 به بازگشت تمام وقت در پاییز به کلاس های درس است که عبارتند از “حباب” از شش دانش آموزان که نمی خواهد نیاز به هر فاصله. (رایان Remiorz/کانادا مطبوعات)

در غیر این صورت یک متر فاصله را باید حفظ شود بین دانش آموزان و دو متر فاصله بین دانش آموزان و کارکنان. معلمان حرکت خواهد کرد و از کلاس درس به درس اما دانش آموزان خواهد ماند قرار داده است.

مقامات همچنین کنار هم قرار دادن یک پروتکل اضطراری در صورت وجود موج دوم رمان coronavirus برای اطمینان از آموزش در ادامه آنلاین اگر مدارس دوباره مجبور به بستن.

این طرح شامل چگونه به سرعت توزیع قرص و یا لپ تاپ برای دانش آموزان نیاز آنها و ایجاد یک پلت فرم دیجیتال برای ادامه دروس و ارتباط را حفظ کند.

نیوبرانزویک

دانش آموزان در مهد کودک به کلاس 8 هستند به حضور در مدرسه تمام وقت در حالی که کسانی که در کلاس 9 تا 12 در حال به تدریس با استفاده از ترکیبی از آنلاین و در کلاس آموزش.

وزیر آموزش و پرورش Dominic Cardy گفت: برخی از کلاس های درس ممکن است کوچکتر و گروه بندی. ورود استراحت و ناهار به مبهوت.

دسترسی عمومی به ساختمان مدرسه خواهد بود محدود به دانش آموزان و کارکنان مدرسه و کسانی که برای دریافت مجوز در پیشبرد از اصل.

دانشجویان و کارکنان و بازدید کنندگان نیز خواهد بود موضوع را به غربالگری و هر کسی احساس بد خواهد بود دستور به ماندن در خانه.

دانش آموزان دبیرستانی در, New Brunswick خواهد بود انتظار می رود که خود به خود کامپیوتر لپ تاپ و یا دستگاه های مشابه است. برخی از یارانه ها در دسترس خواهد بود.

جزیره پرنس ادوارد

مدارس برای بازگشایی, برای معلمان و کارکنان در سپتامبر. 1 و به دانش آموزان در سپتامبر. 8.

مدارس را تلو تلو خوردن به ورود و خروج دانش آموزان از ساختمان. ناهار و زنگ تفریح می شکند خواهد بود برنامه ریزی شده برای نگه داشتن دانش آموزان در گروه های کوچک تر و جلوگیری از ازدحام در مناطق رایج است.

مدارس می تواند پروتکل های مختلف در محل بسته ثبت نام سطح کلاس و فیزیکی طرح.

این مدرسه استان را از برنامه غذایی خود ادامه خواهد داد به گسترش در سال آینده. تمام مواد غذایی برنامه های ارائه شده در مدارس را به دنبال خواهد داشت بهداشتی دستورالعمل ها.

والدین دانش آموزان و کارکنان خواسته خواهد شد که به خود صفحه نمایش را برای هر گونه علائم قبل از ورود به مدرسه است. همه کارکنان و دانش آموزان خواسته می شود به ماندن در خانه اگر آنها احساس ناخوشی.

اتوبوس مدرسه, مسیرهای اضافه خواهد شد به کاهش تعداد دانش آموزان در هر یک اتوبوس و پدر و مادر خواسته می شود برای حمل و نقل فرزندان خود را هر زمان ممکن است.

دانش آموزان و ضروری کارگران خدمات دیده می شود در ونکوور درس در چهار شنبه, مه 13 سال 2020 است. B. C. s وزیر آموزش و پرورش گفت: زمانی که دانش آموزان در سقوط آنها خواهد شد سازمان یافته به گروه های یادگیری به کاهش تعداد از مردم آنها را در تماس با آمده. (بن Nelms/CBC)

نوا اسکوشیا

این استان با هدف به همه مدارس ابتدایی و دبیرستان دانش آموزان در کلاس های درس توسط Sept. 8.

وزیر آموزش و پرورش ژاک چرچیل گفت: در حالی که هدف این است که برای مدارس به بازگشت به 100 درصد ظرفیت در پاییز این طرح شامل اقدامات به آدرس ممکن است ظهور موج دوم COVID-19.

تنها دانش آموزان و کارکنان مدرسه مجاز خواهد بود برای ورود به ساختمان مدرسه. اتاق سخنرانی خواهد بود تجدید سازمان برای افزایش فاصله بین میز و دانش آموزان را تشویق به محدود کردن تماس با همسالان خارج خود را در کلاس درس.

زمانی که ممکن است معلمان خواسته خواهد شد که به حرکت خود در کلاس های خارج از منزل. کارکنان و دانش آموزان را ملزم به پوشیدن ماسک در زمینه های مشترک که در آن فاصله فیزیکی دشوار است مانند راهروها و اتوبوس اما نه در داخل کلاس های درس.

دانش آموزان خواسته می شود را به کامپیوتر خود را به مدرسه. استان گفت آن را به دست آورد اضافی 14,000 کامپیوتر برای حمایت از کسانی که با دسترسی محدود به فن آوری است.

کودکان بدون اینترنت با سرعت بالا هستند برای دریافت تکالیف از طریق تلفن و یا قابل حمل دستگاه ذخیره سازی داده ها.

اگر یک COVID-19 شیوع رخ می دهد در طول سال تحصیلی مدارس را به یک حرکت حاوی آموزش مدل کوچکتر اندازه کلاس و یادگیری برای دانش آموزان است.

نیوفاندلند و لابرادور

استان back-to-school طرح با هدف به حداکثر رساندن در کلاس حضور و غیاب با گزینه بازگشت به آموزش از راه دور اگر COVID-19 خطر را افزایش می دهد.

این طرح متشکل از سه سناریو: در کلاس آموزش از راه دور آموزش و یا ترکیبی از هر دو بسته به COVID-19 خطر در یک جامعه خاص است.

مناطق خواهد بود مسئول برای پیکربندی کلاس های درس و فضاهای دیگر برای حفظ فاصله فیزیکی در حال توسعه پروتکل های بهداشت و جداسازی دانش آموزان که بیمار شدن.

وزارت آموزش و پرورش است که با هدف محدود کردن کلاس درس حضور به 50 درصد زمانی که COVID-19 خطر در جامعه در نظر گرفته شده است کم تا متوسط. درس اولویت داده خواهد شد و به دانش آموزان کودکستان تا کلاس 6 به بچه ها که نیازهای ویژه دارند و به کودکان ضروری کارگران است.

در صورت وزش-به-گسترده انتقال COVID-19 مدرسه منطقه حرکت خواهد کرد برای آموزش آنلاین با حداقل تعداد ساعت آموزش در هر هفته در هسته برنامه درسی.

این طرح شامل دستورالعمل های بهداشتی مدارس باید به دنبال, از جمله به طور منظم تمیز کردن سطوح, فیزیکی, فاصله و گروه بندی دانش آموزان توسط گروه های به حداقل رساندن تعاملات خود را با دیگران است.

پدر و مادر و سرپرستان خواسته خواهد شد که به بیش از یک چک لیست در صفحه اصلی در مورد COVID-19 قرار گرفتن در معرض و علائم قبل از فرستادن کودکان خود به مدرسه. کارکنان خواسته خواهد شد که به بررسی مشابه پرسشنامه قبل از رفتن به محل کار.

این استان گفت: آن را صرف 20 میلیون دلار برای خرید لپ تاپ برای معلمان و دانش آموزان در کلاس های 7 تا 12 به پشتیبانی از راه دور یادگیری است.

یوکان

ارضی دولت گفت: این برنامه برای سال تحصیلی آینده است که شامل انعطاف پذیری در اطراف تعداد دانش آموزان در کلاس در صورت وجود موج دوم COVID-19 یا افزایش خطر انتقال.

یوکان گفت: هر مدرسه تعیین خواهد کرد که چگونه آن را تنظیم عملیات خود را برای دیدار با کسانی که دستورالعمل ها و نیازهای منحصر به فرد هر جامعه است. مدیران مدارس و کارکنان انتظار می رود برای به اشتراک گذاشتن این اطلاعات قبل از سپتامبر.

آن را می گوید بهداشتی و دستورالعمل های ایمنی را شامل الزامات مورد نیاز برای شستن دست ها و رعایت بهداشت و تمیز کردن و حفظ فاصله امن در مدارس و همچنین به عنوان پروتکل برای اتوبوس های مدرسه و مدیریت بیماری و غیبت.

Northwest Territories

انتشار اخبار گفت: آموزش و پرورش بدن در خاک در حال گرفتن یک روش انعطاف پذیر در برنامه ریزی خود را به حساب به صورت بالقوه موج دوم COVID-19 در پاییز.

آن گفت: مدارس در حال آماده سازی برای تغییر بین فرد از راه دور و یادگیری تلفیقی در کوتاه مدت متوجه وجود دارد باید فعال COVID-19 موارد است.

آموزش از راه دور نیز در دسترس خواهد بود برای دانش آموزانی که نمی توانند به مدرسه بروند با توجه به افزایش خطرات بهداشتی و یا در مواردی که مدارس باید به طور موقت با توجه جدی به سلامت و ایمنی نگرانی های مطرح شده توسط COVID-19.

Nunavut

از Nunavut در دولت گفت: همه مدارس باز خواهد شد به طور معمول در این پاییز. تمیز کردن خواهد بود افزایش یافته است گروه فعالیت های محدود و دانش آموزان اجازه داده شد برای به اشتراک گذاشتن مواد غذایی در lunchrooms.

این سرزمین گفت: مدارس می تواند بسته پاره وقت اگر تماس ردیابی شد برای شناسایی یک منبع احتمالی COVID-19.

تمام مدارس خواهد بود بسته اگر جامعه انتقال به محل.

Nunavut هیچ تایید موارد از رمان coronavirus.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortkusadasi escortbahis siteleriElektronik sigara