عزیزم بوم: اندونزی چهره ویروس محور سنبله در تولد

CHECKUP. Indonesian obstetrician-gynecologist Ika Sri Purnamaningsih (C) wears protective gear while examining a pregnant woman at the RSIA Tambak hospital in Jakarta on April 22, 2020. File photo by Adek Berry/AFP

معاینه. اندونزی متخصص زنان متخصص زنان Ika روپیه Purnamaningsih (C) می پوشد دنده محافظ در حالی که بررسی یک زن باردار در RSIA Tambak بیمارستان در جاکارتا در مارس 22 سال 2020 است. فایل عکس Adek بری/AFP

جاکارتا – اندونزی روبرو است رونق کودک است که می تواند بیش از 400 ، 000 حاملگی های ناخواسته به عنوان coronavirus مستندات قطع دسترسی به کنترل تولد ملی خانواده برنامه ریزی سازمان گفت: پنج شنبه, مارس 19.

کوچک کلینیک بهداشت شده اند به طور موقت توقیف در حالی که پزشکان و ماماها در حال محدود کردن بیمار اعداد از کشور جنوب شرق آسیا اجرا بخشی از مستند در ماه گذشته برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

ساخته شده است که آن را مشکل تر برای محکومیت برای دسترسی به کنترل تولد آژانس گفت.

“نیز وجود دارد بسیاری از مردم که تصمیم به پیروی از دولت منظور در خانه بماند مگر اضطراری” Hasto Wardoyo رئیس اندونزی ملی جمعیت و خانواده و برنامه ریزی (BKKBN) گفت: Agence France-Presse.

“من حدس می زنم بسیاری از مردم نمی بینید, پیشگیری از بارداری به عنوان یک اورژانس,” او اضافه شده است.

در اوایل سال آینده اندونزی چهارمین کشور پرجمعیت ترین – می توانید ببینید 420,000 بیشتر نوزادان متولد شده از خواهد در غیر این صورت انتظار می رود آژانس برآورد شده است.

این رقم بر اساس 10 درصد از آن 28 میلیون عضو در سراسر کشور خانواده برنامه ریزی تمرین با داشتن مشکل گرفتن کنترل تولد. حدود 4.8 میلیون نوزاد متولد شده در سال در اندونزی یک کشور از بیش از 260 میلیون.

پرش انتظار می رود می تواند باعث بدتر شدن شيوع دوران کودکی کوتاه قدی و همچنین مادران و مرگ و میر نوزادان از دولت گفت:.

“اگر شما در حال برنامه ریزی برای باردار شدن, در حال حاضر زمان مناسب نیست و لطفا خود را متوقف پیشگیری از بارداری” Wardoyo گفت.

در پاسخ به این آژانس گفته است که ارسال کارکنان درب به درب به دستگاه داخل رحمی (IUD) و دیگر کنترل تولد به دست کسانی که آن را می خواهم.

برخی از 95 درصد از قرص های ضد بارداری کاربران در اندونزی زنان هستند در حالی که تنها تعداد کمی از مردان, استفاده از کاندوم در آن گفت. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de