B. C. مقامات می خواهند مرز با ایالات متحده باقی می ماند بسته به بازدید کنندگان

آخرین:

B. C. بالا دکتر ولایتی و وزیر بهداشت روز دوشنبه گفت که آنها نمی خواهند به کانادا-ایالات متحده مرز بازگشایی در هفته پیش رو گفت: جنبش بازدید کنندگان نیست حق گام در این نقطه در coronavirus بیماری همه گیر.

فعلی مرز مقابله با ایالات متحده ممنوع است که غیر ضروری سفر بین دو کشور تنظیم شده است به پایان می رسد در مارس 21. معاون نخست وزیر Chrystia Freeland روز دوشنبه گفت که مذاکرات میان دولت فدرال و ایالات متحده ادامه دارد.

دکتر بانی هنری وزن در در مرز سوال در روز دوشنبه گفت که در حالی که وجود دارد می تواند اتاق را برای برخی از راه گریز در اطراف مسائل شبیه به هم پیوستن اعضای خانواده “گسترده بازگشایی مرز است و نه به نفع ما.”

شاون اولسن, سمت چپ, دوگانه کانادا-شهروند ایالات متحده زندگی می کند که در Whidbey Island در واشنگتن صرف روز مادر با مادر خود, فیلیس Dendy, 78, از, Abbotsford, B. C., از هم جدا شده توسط یک خندق در امتداد کانادا-مرز ایالات متحده. (Darryl Dyck/کانادا مطبوعات)

B. C. وزیر بهداشت آدریان دیکس تصریح کرد که پیام و گفت: برتر جان هرگن تا به حال ساخته شده و موقعیت خود را شناخته شده به دولت فدرال است.

“برتر نیز بارها و بارها این نکته را به نخست وزیر: این دیدگاه ما این است که مرز نباید به بازدید کنندگان در این زمان است.”

انتاریو برتر داگ فورد تا به حال یک پیام مشابه در اواخر هفته گذشته زمانی که او گفت که او نمی خواست برای دیدن این مرز بازگشایی شد و به نام برای تسریع غربالگری مرزی مسافران است.

سازمان دیده بان | COVID-19: آنچه در دو ماه فیزیکی فاصله انجام شده است ؟

کارشناسان پاسخ به سوالات در مورد COVID-19 همه گیر دو ماه پس از آن اعلام شد. 6:40

حتی بدون کاهش محدودیت Freeland روز دوشنبه گفت که حجم ضروری مرزی سفر است و انتظار برای افزایش بیشتر کسب و کار دنده در هر دو کشور.

“این بدان معنا است که دولت فدرال نیاز به انجام حتی بیشتر در تمام مرزهای ما برای حفظ کانادایی امن و خوب و این چیزی است که ما در حال کار بر روی در حال حاضر ما بسیار متمرکز بر” Freeland گفت.

از ساعت 8 صبح و در روز سه شنبه و کانادا گزارش شده بود 69,981 تایید و presumptive coronavirus موارد با 33,007 از آن موارد ذکر شده توسط استان ها و مناطق به عنوان حل و فصل و یا بهبود. یک CBC News شمارش از coronavirus مرگ و میر بر اساس دادههای استانی منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش شده بود در 5,100.

مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که این تعداد به احتمال زیاد بالاتر گزارش آمار و ارقام را شامل نمی شود افرادی که دارای تست شده و موارد هنوز تحت بررسی است.

رمان ویروس به نام SARS-CoV-2 باعث بیماری به نام COVID-19. هیچ ثابت واکسن یا درمانی برای این ویروس که اولین ظهور در چین است. رمان coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

خوانده شده در یک نگاه در آنچه اتفاق می افتد در کانادا و ایالات متحده و در سراسر جهان است.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در استان ها و مناطق

بریتیش کلمبیا, ثبت 23 موارد جدید COVID-19 در دو روز گذشتهآوردن تعداد افرادی که آزمایش مثبت در استان به 2,353 با 1,719 در نظر گرفته شده است. B. C. مرگ و میر رسیده 130 پس از یک فرد درگذشت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در B. C.

آلبرتا منتشر کرده است یک ابزار آنلاین برای کسب و کار پیش از بازگشایی. دکتر دینا Hinshaw, استان های برتر بهداشت عمومی رسمی می گوید: هیچ تصمیم و در عین حال در اطراف این که آیا برای حرکت به مرحله بعدی اما او گفت که او می بیند برخی از نشانه های مثبت. “بستری شدن در بیمارستان و ICU پذیرش می شوند, بهبود مورد اعداد و من را تشویق به دیدن کمتری روزانه موارد جدیدی از حتی یک هفته پیش.” جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در آلبرتا.

سازمان دیده بان | آیا دولت تامین مالی صرفه جویی در کانادا هواپیمایی?

جدید تامین مالی از دولت فدرال می تواند تبدیل به یک عامل کلیدی در کمک به آسانسور کانادا هواپیمایی از مالی nosedive ناشی از COVID-19 pandemic, صنعت, کارشناسان می گویند. 2:11

ساسکاچوان گزارش کاهش در COVID-19 نفر از دور دست در شمال. La Loche شده است برخورد با سنبله در موارد اما پس از چند روز گزارش دو رقمی افزایش موارد جدید در این استان اعلام کرد چهار آنهایی که در روز دوشنبه. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در ساسکاچوان.

مانیتوبا گزارش دو مورد جدید از COVID-19 روز دوشنبهآوردن کل استانی به 289 با 247 از آنها در نظر گرفته شده است. رئیس استانی بهداشت عمومی افسر دکتر برنت Roussin گفت: دو مورد نیز مربوط به محل کار خوشه در دشت و کوه بهداشت منطقه آوردن مجموع به 10. بیشتر بخوانید درباره مانیتوبا.

مقامات بهداشت در تورنتو گزارش شده COVID-19-مربوط به مرگ کسی زندگی در پناهگاه سیستم. مردی بود که در 50s در بیمارستان درگذشت, مقامات گفت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در انتاریو که در آن یک گروه از MPPs خواهد آمد با هم به صورت فیزیکی دور سوال دوره در روز سه شنبه.

دو کبک دانشگاه های مک گیل یکd دانشگاه مونترال می گویند اکثر کلاس های آنلاین خواهد بود در ترم پاییز. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در کبک که در آن برخی از اولیه دانش آموزان در خارج از منطقه مونترال بازگشت به کلاس برای اولین بار در ماه در روز دوشنبه.

نیوبرانزویک در حال حاضر رفته پنج روز بدون هیچ گونه جدید کروناویروس موارد است. این استان در مجموع از 120 موارد گزارش شده با همه اما دو در نظر گرفته حل شود. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نیوبرانزویک.

نوا اسکوشیا گزارش یک مرگ مربوط به COVID-19 روز دوشنبه آوردن این استان را در مجموع به 48. مقامات بهداشت گفت: مرگ و مير در نرتهوود دراز مدت مراقبت از خانه در هالیفاکس است که مربوط به اکثر استان coronavirus مرگ و میر. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در نوا اسکوشیا.

سازمان دیده بان | کارگران خط مقدم ضربه سخت COVID-19:

کارگران خط مقدم از جمله فروشگاه خواروبار کارگران حمل و نقل و رانندگان تاکسی هستند یک گروه است که ضربه سخت COVID-19 همه گیر همراه با جمعیت بی خانمان. 2:41

جزیره پرنس ادوارد گزارش هیچ مورد جدید از COVID-19 روز دوشنبهنگه داشتن استان تعداد موارد تایید شده در 27 — که همه آنها در نظر گرفته شده است. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی P. E. I.

نیوفاندلند و لابرادور وارد یک سطح جدید در بازگشایی برنامه در روز دوشنبه. “در حالی که در حال حرکت به سطح بعدی است که در واقع یک چیز مثبت, من نمی تواند به اندازه کافی تاکید بر اهمیت اقدام با احتیاط شدید که ما به تدریج بالابر برخی از بهداشت عمومی اقدامات صورت گرفته گفت:” دکتر جانیس فیتزجرالد, استان افسر ارشد پزشکی سلامت. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در N. L.

مناطق شمال غربی این است که دولت در نظر گرفتن برنامه های کاربردی از شرکت ها برای پول در یک صندوق به منظور کمک به برنامه ریزی برای پس از coronavirus بازیابی. جزئیات بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد در سراسر شمال.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در آمریکا

از آسوشیتد پرس, به روز شده در 8:40 a. m. ET

دولت منجر به بیماری های عفونی متخصص می گوید که او در نظر دارد برای هشدار دادن به ملت گفت “نیازی درد و رنج و مرگ” را از عجله بازگشایی اقتصاد است.

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی را به نظر می رسد قبل از سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و بازنشستگی کمیته در جلسه بررسی بازگشایی برنامه.

در یک ایمیل به نیویورک تایمز Fauci گفت: عمده پیام را نگرانی از خطر تلاش برای باز کردن این کشور است.

Dr. Anthony Fauci , مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی است به نظر می رسد از راه دور قبل از اینکه یک کمیته مجلس سنا در روز سه شنبه. (مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

“اگر ما به جست و خیز بیش از پست های بازرسی در این دستورالعمل به امریکا باز دوباره ما در معرض خطر خطر شیوع بیماری های متعدد در سراسر کشور” Fauci نوشت. “این نه تنها در نتیجه نیازی درد و رنج و مرگ را در واقع مجموعه ما در تلاش ما برای بازگشت به حالت عادی است.”

این نهاد Fauci در تقابل با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها خواست فرمانداران به آسانسور بسته شدن کسب و کار و اقامت در خانه سفارشات.

مدیر عامل شرکت تسلا ایلان راه اندازی مجدد این شرکت در کالیفرنیا کارخانه در سرپیچی از دولت های محلی در تلاش برای جلوگیری از coronavirus.

در یک صدای جیر جیر دوشنبه مشک عملا جرأت مقامات به دستگیری او نوشته است که او می تواند در خط مونتاژ و اگر کسی به زندان گرفته شده باید آن را او.

قانون دولت اجازه می دهد تا جریمه تا 1000 $در آمریکا یک روز یا 90 روز زندان برای عامل در نقض دستورات بهداشتی.

این گیاه در فریمانت یک شهر بیش از 230,000 مردم جنوب سان فرانسیسکو بسته شده بود از مارس 23.

در اینجا چیزی است که اتفاق می افتد در سراسر جهان

از آسوشیتد پرس و رویترز به روز شده در 8:40 a. m. ET

لبنان دولت موافقت کرد که در “کامل بسته” از کشور برای چهار روز ریاست جمهوری گفت: به عنوان کابینه ملاقات روز سه شنبه به سعی کنید به دفع موج دوم coronavirus عفونت. بسته شدن شروع می شود در شب چهارشنبه.

مقامات هشدار داده اند از یک تجدید حیات در روزهای اخیر به عنوان تعدادی از موارد شروع به پریدن کرد و به بالاترین نقطه در بیش از یک ماه پس از دولت کاسته برخی از مستند محدودیت.

اسپانیا گزارش 176 جدید تایید مرگ برای coronavirus طی 24 ساعت گذشته در آوردن کشور از مجموع تلفات به 26,920. عفونت های جدید تایید شده توسط آزمایشگاه آزمون تا روز سه شنبه توسط 426. کل سرایت از جمله آنتی بادی آزمایش می ایستد در 269,520.

این اعداد و ارقام کمی از یک روز قبل از, اما پرونده معمولا افزایش روز سه شنبه گزارش داده بیش از آخر هفته نشان می دهد تا در آمار رسمی. حدود 140,000 نفر بهبود یافته اند پس از ابتلا به ویروس, اسپانیا وزارت بهداشت گفت.

یک دندانپزشک و بالینی دستیار آماده سازی قبل از انجام یک عمل جراحی دندان یک بیمار در نزدیکی مادرید در روز دوشنبه. (اسکار Del Pozo/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

تقریبا نیمی از اسپانیایی ها شروع به لذت بردن از یک شل تر نسخه از این کشور دقیق مستند به تصویب رسید و در اواسط ماه مارس. روز سه شنبه دولت جدید منتشر شده مجموعه ای از قوانین که نیاز به همه بازدید کننده های ورودی از خارج از کشور به قرنطینه به مدت دو هفته اگر آنها می رسند پس از مه 15.

فرانسه کودکان شروع به رفتن به مدرسه در روز سه شنبه به این کشور به تدریج لغو حبس اقدامات پس از دو ماه از مستند.

مقامات می گویند که 86 درصد از کودکستان ها و مدارس ابتدایی در حال بازگشایی این هفته است.

بسیاری از مدارس در سراسر کشور شروع به انطباق کودکان در روز سه شنبه. در پاریس مدارس را بازگشایی پنج شنبه.

کلاس پوش در 10 دانش آموزان در مدارس آمادگی و 15 جاهای دیگر. دانش آموزان ملزم به حفظ فاصله فیزیکی از یکدیگر و شستن دست های خود را چند بار در روز. معلمان باید پوشیدن ماسک.

این حرکت در می آید یک روز پس از سوئیس را باز کرد تا کلاس های درس به بسیاری از دانش آموزان است.

معلم جولی Rechtya انجام یک درس در ژنو در روز دوشنبه در اولین روز بازگشت به مدرسه به عنوان سوئیس کاسته برخی از مستند اقدامات اعمال شده برای مقابله با COVID-19. (دنیس Balibouse/فردا نیوز)

حضور در مدرسه اجباری نیست. دولت اجازه داده است پدر و مادر به نگه داشتن بچه ها در خانه و در میان ترس باعث COVID-19 فرانسه یکی از سخت ترین ضربه از کشورها در جهان است. دبیرستان مدارس در مناطق کمتر ویروس موارد در حال انتظار برای بازگشایی در هفته آینده. تاریخ مورد نظر نبوده است, برنامه ریزی شده و در عین حال برای مدارس.

از روز شنبه مقامات فرانسه گزارش داد حدود 140,000 نفر آلوده به ویروس و بیش از 26,000 مرگ و میر.

ایتالیا گفت: این امر به مناطق قدرت به عقب محدودیت در حرکت است که به احتمال زیاد برای دیدن بسیاری باقی مانده محدودیت برداشته هفته آینده.

اندونزی شمار تلفات از شیوع کروناویروس نقض 1000 علامت گذاری روز سه شنبه ساخت آن کشور با COVID-19 کشته و بالاترین نرخ مرگ و میر در جنوب شرقی آسیا. این COVID-19 وظیفه نیروی سخنگوی Achmad Yurianto تایید کرد 16 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, گرفتن کشور مرگ و میر به 1,007.

تعداد coronavirus مرگ و میر آمده است تحت بررسی در روزهای اخیر به عنوان گزارش های رسانه ها و کارشناسان پزشکی گفت: ملی تلفات به احتمال زیاد بیش از دو برابر رقم رسمی.

یک زن می ایستد در خارج از سالن های ورزشی به عنوان افراد منتظر در طول یک توده تست سریع برای COVID-19 بازدید کنندگان برای سوپر مارکت در یوگیاکارتا اندونزی که در آن دولت های محلی گفت: یک خوشه از موارد تشخیص داده شد. (Ulet Ifansasti/گتی ایماژ)

اندونزی یکی از پایین ترین تست میزان در جهان و برخی از اپيدميولوژيستها می گویند ساخته شده است که آن را سخت تر برای به دست آوردن یک تصویر دقیق از عفونت در جهان چهارم-پرجمعیت ترین کشور است.

چینی , مقامات بهداشت و درمان خواستار هوشیاری حفظ شود به عنوان جدید خوشه ظهور حتی اگر اوج این بیماری همه گیر را تصویب کرده است.

کره جنوبی مقامات خار از طریق تلفن همراه اطلاعات کارت اعتباری و اظهارات و فیلم دوربین مدار بسته به شناسایی افرادی که بازدید کاباره ها در مرکز یکی از سرمایه بزرگترین خوشه.

سنگال اعلام کرد بازگشایی مساجد و کلیساها و کاستن از محدودیت های دیگر حتی به عنوان بزرگترین روز پرش در موارد ثبت شده در روز دوشنبه.

مردان ضد عفونی خالی سوپر مارکت در داکار, سنگال, در روز دوشنبه. سوپر مارکت های بزرگ در حال تعطیل خاص در روز برای چند هفته به منظور ضد عفونی کردن آنها را در میان گسترش این رمان coronavirus. (جان Wessels/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

دولت آمریکا اهدا کرده است 1,000 هواکش به آفریقای جنوبی برای کمک به این کشور در پاسخ به COVID-19. آفریقای جنوبی دارای بیشترین موارد تایید شده بیماری در آفریقا با بیش از 10,600 از جمله 206 و میر.

برزیل گزارش 5,632 موارد جدید و 396 اضافی مرگ و میر آوردن ملی شمارش به 168,331 و 11,519 مرگ و میر. رئیس جمهور Jair Bolsonaro اعلام کرد ورزشگاه و سالن مو به عنوان خدمات ضروری است که می تواند باز بماند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum instagram beğeni bayan escort - vip elit escort GorabetRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMariobetNakitbahisBetebetPragmatic slotlarıMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaLevitraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurma hipercasino bedava bonus