B. C. در صورت غیر معمول ” تابستان که در آن اتصالات باید گسترش بدون اجازه ویروس را نگه بالا, دکتر,

نکات برجسته:

  • 15 بیشتر مردم تشخیص داده شده اند با COVID-19.

  • دو نفر کشته در 24 ساعت گذشته.

  • شده اند وجود دارد در مجموع 2,330 موارد است.

  • 129 نفر فوت کرده اند از این بیماری پس از همه گیر آغاز شد.

  • 69 نفر در بیمارستان, 21 در بخش مراقبت های ویژه.

  • 1,659 مردم بهبود یافته اند.

  • وجود دارد هیچ جامعه جدید شیوع بیماری در B. C.

  • وجود دارد 21 فعال شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از خانه. نوزده شیوع بیماری در کسانی که امکانات اعلام شده است بیش از.

B. C. سلامت استان افسر دکتر بانی هنری اعلام کرد 15 جدید کروناویروس موارد در این استان در روز شنبه, آوردن زمان مجموع به 2,330.

به عنوان B. C. روش آخر هفته طولانی و زمانی که برخی از محدودیت در کسب و کار و تعاملات اجتماعی می تواند شروع به سهولت هنری با تاکید بر اهمیت باز اجتماعی حباب با احتیاط و مراقبت است.

“ما باید برای پیدا کردن که نقطه شیرین … که در آن ما باید ارتباطات بیشتر اما نه بیش از حد بسیاری از, که در آن ما اجازه می دهد این ویروس را خاموش و دوباره او گفت:” در جلسه توجیهی روزانه.

“این تابستان در حال رفتن به غیر معمول ترین تابستان ما تا به حال در طول زندگی و برای بسیاری از ما در اینجا است که ما هرگز قبل از دیده می شود.”

هنری گفت: بسیاری از, اما نه همه از موارد جدید اعلام کرد در طول هفته متصل به جریان شیوع بیماری باعث نگرانی است که هنوز هم وجود دارد برخی از جامعه گسترش در استان است.

“شده اند وجود دارد تعدادی هر روز این هفته است که افزایش یافته است در جامعه که در آن ما باید در ابتدا خود را پیدا کنید ، همین دلیل است که ما هنوز در آن مرحله که در آن ما هنوز هم نیاز به بسیار مراقب باشید … ما جامعه مرتبط موارد است که ما هنوز نمی دانید که در آن آنها آن را کردم” او گفت:.

سازمان دیده بان دکتر بانی هنری پیام با خیال راحت در مورد مارک روز مادر:

دکتر بانی هنری تشویق خانواده به مناسبت روز مادر در خارج از منزل و اقامت دو متر از هم جدا اگر آنها بخشی از همان خانواده است. 1:15

تا کنون 1,659 مردم در B. C. بهبود به نمایندگی از 71 درصد از مردم در این استان مبتلا به COVID-19.

افزایش بهبود معنی است که کمترین تعداد از موارد فعال در استان از آوریل 16.

دو مورد جدید مرگ و میر اعلام شد و در سال قبل از میلاد در روز شنبه هر دو آنها را در دراز مدت مراقبت از خانه در ونکوور ساحلی اقتدار بهداشت.

هنری وجود دارد گفت: هیچ جامعه جدید شیوع بیماری در B. C. اما که 21 شیوع فعال باقی می ماند و در دراز مدت مراقبت از خانه ها در سراسر استان است. نوزده شیوع بیماری در کسانی که امکانات اعلام شده است بیش از.

پیش از روز مادر و هنری تشویق B. C. ساکنان به افتخار مادران خود را با نگه داشتن آنها را امن. او گفت: اگر مادر خود را بخشی از خود را فوری خانواده بسیار مهم برای حفظ فاصله فیزیکی و ملاقات در خارج از منزل.

در اوایل این هفته مقامات اعلام کردند برخی از جزئیات B. C. تدریجی برنامه ریزی برای بازگشایی کرد و گفت که گردهمایی از دو تا شش نفر مجاز خواهد بود در زمان برای تعطیلات آخر هفته طولانی باید روند فعلی در موارد همچنان ادامه دارد.

اما هنری دوباره تکراری که B. C. نمی خواهد بازگشت به سطح از معاشرت لذت می برد در ماه دسامبر.

“خطرات هنوز هم در اینجا در جوامع ما خطرات ناشی از این ویروس هستند و هنوز هم بالا,” او گفت:.

“ما در نهایت قادر خواهد بود به اضافه کردن بیشتر مردم اما فاصله بین مردم است که هنوز هم مهم است که به نگه داشتن در محل.”

هنری گفت که به استان باز می شود تا او را برای علائم هشدار دهنده جامعه انتقال — برای مثال سنبله در مواردی که به نظر می رسد بیارتباط به شناخته شده جامعه شیوع است. او گفت: این استان نیز خواهد بود ramping تا تماس ردیابی ظرفیت و تست سریع در سراسر استان.

“اگر ما شروع به دیدن و عواملی موارد در جوامع از لحاظ جغرافیایی گسترش در سراسر استان و سپس کسانی که هشدارهای نشانه هایی که وجود دارد بیشتر انتقال از ما شده است تشخیص,” او گفت:.

اگر شما یک COVID-19-مربوط به داستان ما باید به دنبال آن است که تاثیر می گذارد اهالی بریتیش کلمبیا لطفا به ما ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net