B. C. مقامات بهداشتی معتقدند تعاملات شخصی می تواند در نهایت دو بدون تجدید حیات COVID-19

B. C. سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: این استان آغاز شده است برای رسیدن به یک مرحله که در آن به طور منظم تعامل بین مردم خواهد شد در نهایت قادر به دو برابر فعلی خود را از نقطه در حالی که هنوز حاوی coronavirus.

“این است که به اعتقاد من از پایان شروع این بیماری همه گیر” او گفت:.

“ما برخی از اتاق به افزایش ارتباطات اجتماعی و … اما همانطور که ما شروع به این مرحله ما نیاز به نگه داشتن آن اصول در ذهن داشته باشند.”

هنری تایید این استان همچنان به کار با این فرض که قبل از میلاد است و در حال حاضر در حدود 30 درصد از تعامل به طور منظم و گفت: این ویروس می تواند در بررسی نگه داشته شود اگر آن باقی می ماند کمتر از 60 درصد رفتن به جلو.

“ما ممکن است که با افزایش تعداد موارد و برخی از بستری شدن در بیمارستان و … اما آنها کنترل شود. ما می خواهم که قادر به مدیریت آن وجود دارد چیزهایی که ما می توانند انجام دهند این تماس امن تر برای مردم را به عنوان خوب,” او گفت:.

“چالش ما و کار ما هم این است که برای پیدا کردن نقطه شیرین — در جایی در اطراف افزایش تماس با ما توسط دو بار به عنوان بسیاری از ما در حال حاضر, اما بدون اجازه می دهد این فرصت ها برای سریع رشد نمایی در جوامع ما است.”

وی در همان روز دولت گفت: وجود 53 مورد جدید از COVID-19 در استان گزارش شده در دو روز گذشته فشار تجمعی کل به 2,224.

وجود دارد 77 نفر در بیمارستان و مجموع 1,417 بهبود یافته اند. سه مرگ و میر اعلام شد, آوردن کل استانی به 117 پس از وقوع آغاز شد.

بیش از حد مرگ و میر مورد بررسی قرار گرفته

علاوه بر این استان گفت: حدود 170 مرگ و میر بیش از متوسط در سراسر B. C. پس مارس حتی اگر فقط 111 نسبت داده شده به COVID-19.

هنری گفت: مقامات بهداشتی مشغول به کار بودند برای تعیین مقدار آن بیش از حد “مرگ” تعداد می توان به ویروس.

استان تخمین می زند که نگه داشتن تعاملات کمتر از 60 درصد از ‘عادی’ و رفتن به جلو را حفظ خواهد کرد بستری شدن در بیمارستان از COVID-19 در خلیج. (B. C. وزارت بهداشت)

فیزیکی فاصله مهم تر از ماسک

B. C. برتر جان هرگن است که انتظار می رود به اعلام روز چهارشنبه استراتژی دولت برای به تدریج “بازگشایی” استان یک واقعیت هنری اشاره به در جلسه.

B. C. دولت می گوید که فاصله فیزیکی را ادامه خواهد داد به موضوع بسیار بیشتر از استفاده از تجهیزات حفاظت فردی به عنوان استان انتقال به مرحله بعد از آن در پاسخ به COVID-19.

وزارت بهداشت مقامات نقطه ساخته شده در یک نمایش و قرار دادن آن در بالای یک لیست از “سلسله مراتب کنترل … برای کاهش انتقال خطرات.”

تجهیزات حفاظت فردی بود زیر, فیزیکی, فاصله, همراه با کنترل مهندسی و کنترل های اداری از قبیل پلکسی گلاس ویندوز در فروشگاه ها و یا افراد مشغول به کار از خانه.

این سخنرانی گفت: مردم باید با در نظر گرفتن “استفاده غیر پزشکی ماسک در شرایطی که فاصله فیزیکی نمی تواند حفظ شود” از جمله در حمل و نقل و یا در حالی که خرید.

اسلاید های ارائه شده توسط B. C. دولت نشان دادن سلسله مراتب برای کاهش COVID-19 انتقال خطرات رفتن به جلو. (B. C. وزارت بهداشت)

که فعالیت های بازگشت ؟

به عنوان دقیقا برای فعالیت های که مردم در B. C. قادر خواهد بود به انجام این کار با دو برابر شدن تعاملات هنری تاکید بسیاری خواهد تکیه بر فردی به تشخیص خود با مردم ادامه برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ به عنوان آنجا که ممکن است.

“بیشتر مردم ما تعامل با بالاتر احتمال این که کسی … ممکن است گسترش آن را به ما,” او گفت:.

هنری ذکر چند فعالیت به طور معمول شامل گروه های زیادی از جمله لیگ کوچک بیس بال و ماشین منگنه — که می تواند به بازگشت به زودی اما گفت که آنها فقط می خواهم این کار را با دستورالعمل جدید در محل.

“آن در دست ما است,” هنری گفت: “تا زمانی که ما را فراموش نکنید به آنها را بشویید.”

اگر شما یک COVID-19-مربوط به داستان ما باید به دنبال آن است که تاثیر می گذارد اهالی بریتیش کلمبیا لطفا به ما ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de