استرالیا می گوید شهروندان به خانه آمده و جلوگیری از سفر به خارج از کشور

STAY PUT. Passengers wait to check-in at the departures hall at the international airport in Sydney on March 18, 2020. Photo by Peter Parks/AFP

اقامت قرار داده است. مسافران منتظر برای بررسی در در خروج از سالن در فرودگاه بین المللی در سیدنی در 18 مارس سال 2020 است. عکس از پیتر پارک/AFP

سیدنی استرالیا – دولت گفت: شهروندان چهار شنبه, مارس 18 به خارج از کشور سفر و هشدار داد کسانی که در حال حاضر خارج از کشور به خانه عجله به عنوان آن را در زمان اقدامات بی سابقه ای برای خفه کردن گسترش بیماری کروناویروس پایین زیر.

نخست وزیر اسکات موریسون نیز دستور توقف “غیر ضروری” داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر در بالای یک موجود بان کی مون در وقایع در فضای باز بیش از 500 است که خراشیده ورزشی-دیوانه ملت است.

اگر چه موریسون به نام فوق العاده, سفر سرکوب یک “نامحدود” بان کی مون در سفر خارجی مشاوره منتشر شده توسط دولت ادا شد به عنوان یک توصیه.

“صرف نظر از مقصد خود سن و یا بهداشت و درمان توصیه ما این است که آیا سفر در این زمان” وزارت امور خارجه هوشمند مسافر هشدار گفت.

یک سخنگوی ملی حامل کوانتاس گفت: این امر در ادامه صدور بلیط به استرالیا که مایل به ترک این کشور در چند پرواز آن را همچنان به کار گیرند.

“این توصیه را بان کی مون” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

موریسون به نام بیماری همه گیر کوروناویروس “یک بار-در-100-سال-نوع رویداد”.

“ما دیده می شود نیست این نوع از چیزی که در استرالیا پس از پایان جنگ جهانی اول,” او گفت:.

“ما در حال رفتن به نگه داشتن استرالیا در حال اجرا ما در حال رفتن به نگه داشتن استرالیا عملکرد (اما) آن را نمی خواهد به نگاه مانند آن را به طور معمول می کند” او افزود: girding این کشور برای اقدامات است که در گذشته حداقل 6 ماه.

استرالیا بیش از 500 تایید موارد coronavirus و 6 مرگ و میر.

اما تعدادی از عفونت ها شده اند افزایش روزانه با اکثریت این موارد جدید در حال بازگشت مسافران و یا افراد آلوده شده توسط آنها.

استرالیا روز چهارشنبه پیوست همسایه نیوزیلند در ترغیب شهروندان در خارج از کشور به بازگشت به خانه به سرعت و یا در معرض خطر بودن رشته در شوم نشانه آنها انتظار پرواز به دور افتاده در جنوب اقیانوس آرام سازمان ملل ممکن است تعطیل به طور کامل.

هر دو کشور در حال حاضر دستور داد همه مسافران پس از رسیدن از خارج از کشور به خود قرنطینه به مدت دو هفته.

اعلام ممنوعیت داخل سالن گردهمایی بیش از 100 نفر موریسون مستثنی عمومی, حمل و نقل, خرید, سایت, امکانات بهداشتی و مدارس از اندازه گیری.

او را رد کرد و خواستار رشد را برای دولت به تمام مدارس به عنوان انجام شده در کشورهای دیگر گفت: تاثیر بر جامعه و اقتصاد از جمله بسته شدن خواهد بود “شدید” هزینه “ده ها هزار نفر از مشاغل”.

“هر کاری که ما باید انجام دهید برای حداقل 6 ماه,” او گفت:, و اضافه کرد که در میان دیگر عواقب مدرسه طولانی بسته خواهد حذف 30 درصد از کارگران از صنعت بهداشت و درمان به عنوان پدر و مادر باقی مانده در خانه با کودکان خود را.

‘سازمان ملل متحد-استرالیا’

استرالیا افسر ارشد پزشکی, برندان مورفی نیز رد نوع پتو shutdown شده است که اعمال شده در بخش هایی از اروپا است.

“کوتاه مدت دو تا چهار هفته shutdown از جامعه توصیه نمی شود توسط هر یک از کارشناسان ما,” او گفت: صحبت کردن در کنار Morrison. “آن نه رسیدن به هر چیزی ما باید در این برای مسافت های طولانی است.”

آخرین حرکت برای محدود کردن سفر خارجی آمد و استرالیا به عنوان دو بخش اصلی هواپیمایی کاهش خدمات خارج از کشور با کوانتاس axing 90 درصد از پروازها و ویرجین استرالیا پایه آن کل ناوگان بین المللی.

فرودگاه سیدنی آرام بود روز شنبه با تقریبا خالی از ورود به سالن و تعداد محدودی از خروج پروازهای هر چند در بررسی خطوط برای کسانی که شلوغ شد.

شیا د لورنزو, که گفت که او ساخته شده آن را بر روی یک نادر پرواز بین المللی از ساپورو, ژاپن ابراز امداد را ساخته اند آن را به خانه.

“ما خیلی خوش شانس (آن) را لمس کنید و بروید. واقعا خوش شانس,” او گفت:.

نیوزیلند امور خارجه هشدار داد در بیشتر مسیرهای تعیین شد به تعطیل به دلیل گسترده محدودیت های مسافرتی.

“گزینه برای زلاند نو به خانه در حال کاهش یافته است.”

پلیس نیوزیلند در عین حال گفت: آنها شروع به چک کردن در به تازگی وارد مسافران به تایید آنها را پس از خود به قرنطینه سفارشات بازدید از برخی از 50 نفر است.

مقامات نیوزیلند و استرالیا هشدار داده اند که هر کسی که عدم پیروی از قوانین قرنطینه چهره ممکن است به جریمه و حتی حبس در برخی از حوزه های قضایی است.

موریسون نیز در سوپر مارکت ها در تماس برای پایان دادن به ترس و وحشت خرید که منجر به قفسه های خالی و ضربه آسیب پذیر ترین سخت ترین.

“ما دلسرد وحشت خرید مواد غذایی و دیگر لوازم” موریسون گفت.

“جلوگیری از انجام آن است. این مسخره! آن را سازمان ملل متحد-استرالیا, و آن را باید متوقف شود… ما همه در این با هم.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de