استرالیا می گوید ورزشکاران به آماده شدن برای 2021 توکیو المپیک

CLAMOR. Organizers of the Tokyo Olympics are pressed to postpone the Games due to the coronavirus crisis. File photo by Kazuhiro Nogi/AFP

سر و صدا. سازمان دهندگان بازی های المپیک توکیو در حال فشرده برای به تعویق انداختن بازی به دلیل coronavirus بحران است. فایل عکس Kazuhiro Nogi/AFP

سیدنی استرالیا – استرالیا المپیک گفته مقامات دوشنبه, مارس 23 “روشن شد” توکیو بازی نمی تواند به جلو به عنوان برنامه ریزی شده در سال جاری و گفت: ورزشکاران خود را به جای آماده شدن برای این رویداد در سال 2021.

کمیته بین المللی المپیک منتقل تن خود را در بازی شب به عنوان coronavirus بحران spirals گفت: این امر گام تا برنامه ریزی برای حالات مختلف از جمله به تعویق افتادن.

در پاسخ به استرالیا کمیته المپیک (AOC) تشکیل جلسه هیئت مدیره در روز دوشنبه و به اتفاق آرا تصمیم گرفت یک بازی شروع در ماه ژوئیه امکان پذیر نخواهد بود با توجه به عدم قطعیت در اطراف این بیماری همه گیر.

“روشن است این بازی ها نمی تواند برگزار می شود در ماه جولای” استرالیا chef de ماموریت ایان Chesterman گفت.

“ورزشکاران ما شده اند با شکوه در خود نگرش مثبت به آموزش و آماده سازی اما استرس و عدم اطمینان شده اند بسیار چالش برانگیز برای آنها است.”

AOC اجرایی مت کارول گفت: ورزشکاران نیاز یقین و آنها نیز باید اولویت دادن به سلامت خود و خانواده شان را.

جلسه هیئت مدیره تصمیم گرفت یک تیم استرالیا “نمی تواند مونتاژ در شرایطی در خانه و خارج از کشور” و آنها باید در حال حاضر برنامه ریزی برای بازی های المپیک در نیمکره شمالی تابستان سال آینده است.

“ما ورزشکاران مستقر در خارج از کشور, آموزش در مکان های مرکزی در سراسر استرالیا به عنوان تیم و مدیریت برنامه های خود را. با سفر و محدودیت های دیگر این می شود یک وضعیت غیرقابل دفاع” او گفت:.

“کمیته بین المللی المپیک تصویب کرده اصول کلیدی قرار دادن ورزشکار سلامت اولین و حصول اطمینان از این عمل در بهترین منافع خود را و منافع ورزش است. این تصمیم نشان دهنده آن اصول است.”

“ما در حال حاضر در یک موقعیت که در آن ما می توانید طرح خود را با اطمینان بیشتری.”

شنا استرالیا اجرایی Leigh Russell پشتیبانی تصمیم گیری.

“با توجه به وضعیت فعلی در سراسر جهان آن را تبدیل به آشکار است که آن را بی خطر نیست برای بازی به صحنه در آن زمان قاب زمان” او گفت:.

“اگر چه آن را ویرانگر چشم انداز برای این بازی به تعویق افتاد آن است که تصمیم درست که ما باید تمرکز بر خانواده های ما و جوامع ما در این زمان به چالش کشیدن.”

Chesterman گفت: به تعویق انداختن بازی ها تا سال آینده “اجازه خواهد داد که ورزشکاران از سراسر جهان به درستی آماده با امید coronavirus بحران را تحت کنترل”.

“ما می دانیم که برای بسیاری از جمله تعویق خواهد شد در حال حاضر طیف وسیعی از مسائل جدید. اما زمانی که به دنیا می آیند و با هم در بازی های المپیک توکیو می توان آنها را یک جشن واقعی از ورزش و انسانیت” او گفت:. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im