WAITING. A couple wearing face masks wait for their flight at Wellington International Airport. Photo by Marty Melville/AFP

در انتظار. یک زن و شوهر با پوشیدن ماسک صورت منتظر پرواز خود را در ولینگتون فرودگاه بین المللی. عکس توسط مارتی ملویل/AFP

سیدنی, استرالیا, استرالیا و نیوزیلند در روز شنبه, مارس 14 خار کنار خواستار کاهش سختی محدودیت در سفر و تجمعات عمومی با وجود موفقیت در مهار گسترش COVID-19.

تعداد coronavirus موارد در کشورهای همسایه به طور چشمگیری کاهش یافته و در دو هفته گذشته افزایش و امیدوار است که مشکل اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است آرام است.

اما نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: این کشور هنوز “چند هفته دور” از بلند کردن اجسام هیچ گونه محدودیت.

“صبر کردم تا به فضیلت ما در اینجا,” او گفت:, و اشاره کرد که کشورهایی مانند سنگاپور و کره جنوبی تا به حال موفقیت اولیه در برابر COVID-19 اما شاهد افزایش موارد جدید پس از سفر و محدودیت های دیگر کاسته شد.

استرالیا ثبت نام فقط 63 عفونت های جدید در روز یکشنبه و دوشنبه آوردن تعداد کل موارد به 6,366 برای جمعیت 25 میلیون.

آن را به پایین ترین سطح دو روز افزایش در یک ماه.

نیوزیلند یک کشور از 5 میلیون دیدم فقط 8 مورد جدید در روز سه شنبه و در مجموع 1,072 آن کمترین افزایش روزانه در بیش از 3 هفته است.

“ما شده ایم نسبتا موفق – من نمی خواهم به هدر دادن است که موفقیت یا فداکاری زلاند نو ساخته شده اند” نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio پاسخ داد شنبه وقتی پرسید: مستند کاسته خواهد شد.

“هدف ما این است که باید به اوایل و به سختی به طوری که ما را به یک موقعیت که در آن ما می تواند به سهولت محدودیت با اعتماد به نفس” او گفت:, و اضافه کرد که هیچ عمل خواهد بود گرفته شده برای حداقل یک هفته دیگر.

هر دو کشور بسته اند مرزهای خود را به خارجی ها و تحمیل 14 روز قرنطينه در بازگشت ساکنان.

نیوزیلند اجرا سخت stay-at-home مستند در حالی که استرالیا تحمیل تنگ محدودیت در جنبش تجمعات و فعالیتهای عمومی است.

“استرالیا در حال انجام نقص دیده ایم پیشرفت واقعی,” وزیر بهداشت گرگ شکار و گفت: ارتباط کاهش در موارد جدید به مردم ارج نهادن مستند قوانین.

“بقیه جهان را به شدت در یک ضربان قلب مبادله و موقعیت با استرالیا است.”

اما clampdowns را موجب آسیب های اقتصادی با مقامات استرالیا روز شنبه پیش بینی نرخ بیکاری دو برابر خواهد شد و به 10 درصد با وجود یک ولگردی و قانونی شکنی هزینه های دولت برای مقابله با تاثیر این بیماری همه گیر. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im