ATP رئیس به امید باز فرانسوی رس دادگاه های نجومی در ماه سپتامبر

KING OF CLAY. Rafael Nadal will try to win a fourth straight and 13th overall title in the French Open, which was pushed back to September. Photo from Twitter/@atptour

پادشاه خاک رس. رافائل نادال خواهد سعی کنید برای برنده شدن در یک چهارم مستقیم و 13th کلی عنوان در باز فرانسوی که تحت فشار قرار دادند به سپتامبر. عکس از توییتر/@atptour

میلان ایتالیا – ATP رئیس Andrea Gaudenzi گفت: پنج شنبه, مارس 19, او امیدوار است که دادگاه رس نجومی و باز فرانسوی را می توان در ماه سپتامبر به عنوان تنیس تصدیق به نجات یک فصل در خطر نابودی با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“اگر ما موفق به شروع دوباره در ماه اوت ما را نجات 3 غیرنظامی و 6 Masters 1000 در غیر این صورت مشکلات را افزایش می دهد ده برابر” Gaudenzi گفت: در مصاحبه با چند, ایتالیایی, رسانه های.

“ما در حال کار بر روی این فرضیه از 4 هفته بر روی خاک رس پس از باز ما با مادرید و رم قبل از Roland Garros.”

تنیس شده در مستند از اوایل ماه گذشته است و نه برنامه ریزی برای بازگشت تا 13 ژوئیه در اولین پس از لغو ویمبلدون برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است.

تصمیم به تبر این ورزش قدیمی ترین و معتبر ترین گرند اسلم رویداد به دنبال باز فرانسوی یک طرفه سوئیچ از آن سنتی مه-ژوئن اسلات برای ماه های سپتامبر و اکتبر.

Gaudenzi گفت: هیچ تحریم خواهد شد Roland Garros برای گرفتن این تصمیم به تنهایی برای به تعویق انداختن.

“در حال حاضر ما در حال کار با هم” Gaudenzi, 43, که در زمان بیش از عنوان ATP ارشد در ماه ژانویه گفت: “Gazzetta Dello Sport.

“تنیس نیاز به وحدت پاریس عمل کرده و از ترس اشتباه. اما آنها باید به رسمیت شناخته شده این.”

این همه بستگی دارد ویروس است که به کشته شدن بیش از 87,000 مردم و آلوده بیش از 1.5 میلیون با ایالات متحده و اروپا ضربه سخت است.

“ما ساخته شده 50 نسخه از این تقویم که ما تغییر روز به روز گفت:” Gaudenzi.

“من مطمئن هستم که این فصل در امریکا می تواند با شروع ماه اوت Masters 1000 در تورنتو و سینسیناتی و سپس ما باز است.”

“در این راه 3 غیرنظامی و 6 Masters 1000 خواهد بود بازی (نیز وجود دارد شانگهای و Bercy) و فصل خواهد بود 70 درصد امن است.”

“البته اگر کل آمریکا اسلات بودند به جست و خیز این مشکلات را افزایش می دهد ده برابر است.”

“آخرین توچال’

Gaudenzi گفت: گزینه هایی بودند که مورد بررسی قرار گرفت در رابطه با ATP بازیکن شورا از جمله راجر فدرر, رافائل نادال و نواک جوکوویچ.

او بر آن بود که امیدوار به حفظ ATP نهایی, برنامه ریزی برای لندن در نوامبر 15 تا 22.

“02 آرنا موجود است در این هفته در حال حاضر ثابت شده است. من نمی خواهم درهای بسته, این آخرین رفت و آمد مکرر.”

برای جبران ضربه به پایین رتبه بندی بازیکنان و مسابقات به ATP نیز مطالعه اقدامات مالی برای کمک به.

“سیستم ما این است که آن می تواند یک سال بدون, تنیس, اما نه بیش از” به ATP رئیس هشدار داد.

“[اما] صحبت کردن در مورد اوت سپتامبر نوامبر فرضی است که همه ما می تواند به ما سر در برابر دیوار برای چیزی که شاید حتی نمی خواهد اتفاق می افتد چرا که ما حتی می تواند شروع سال آینده است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im