ATP لغو 8 بیشتر حوادث, WTA خراش 4

HARD HIT. In recent interviews, Rafael Nadal says he sees '2020 as practically lost' for tennis. Photo by Mike Stobe/Getty Images/AFP

ضربه سخت. در سال های اخیر مصاحبه های رافائل نادال می گوید که او می بیند ‘2020 به عنوان عملا از دست داد’ به صورت تنیس. عکس از مایک Stobe/گتی ایماژ/AFP

فرانسه – coronavirus shutdown از سطح بالای تنیس تمدید شد در جمعه 15 مه در زمانی که ATP لغو 8 مسابقات و WTA حذف 4.

ویمبلدون بود که به دلیل پایان در جولای 12, قبلا خراشیده که تا به حال بازی های المپیک که در آن تنیس بود که با توجه به اجرای 25 از جولای تا آگوست 2.

ATP اجرا می شود که این تور را دیگر میزبان یک رویداد تا هفته اول ماه اوت در واشنگتن است.

آنها را لغو جولای مسابقات در باستاد هامبورگ و Newport, Rhode Island, همچنین, Los Cabos در مکزیک, رنک, پرچ, آتلانتا و کرد در اتریش.

“تمدید تعلیق نیز به ATP Challenger Tour و به مردان حوادث در ITF جهانی تنیس تور گفت:” ATP در وب سایت خود را.

WTA سخنگو گفت که حوادث آن در باستاد لوزان بخارست و Jurmala در لتونی “برگزار خواهد شد با توجه به در حال انجام COVID-19 همه گیر”.

اما WTA مسابقات در پالرمو از جولای 20-26 و در کارلسروهه آلمان جولای 28 اوت 2, هنوز در, در حال حاضر.

“تصمیم گیری در مورد این تاریخ که در آن کارلسروهه و پالرمو ممکن است همراه با به روز رسانی بیشتر به WTA تقویم ساخته خواهد شد در ماه ژوئن گفت:” WTA بیانیه.

ATP نیز گفت: تصمیم گیری در بیشتر ماه آینده لغو.

“مسابقات وقوع از 1 اوت سال 2020 به بعد هنوز در حال برنامه ریزی برای ادامه گفت: آن بیانیه است.

“به روز رسانی بیشتر در ATP Tour تقویم است که انتظار می رود در اواسط ماه ژوئن است.”

سرنوشت ما باز در نیویورک نیز انتظار می رود تصمیم گرفت در اواسط ماه ژوئن.

“درست مثل طرفداران تنیس, بازیکنان و مسابقات میزبان در سراسر جهان ما به اشتراک بگذارید در ناامیدی تور همچنان به تحت تاثیر قرار در این راه” گفت: Andrea Gaudenzi به ATP رئیس.

“ما همچنان به ارزیابی همه گزینه های ما در تلاش برای از سرگیری تور به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار از جمله امکان تغییر زمان حوادث بعد از آن در این فصل است.”

این WTA سخنگوی تکرار کرد.

“ما حسرت این مورد است اما همچنان به هدایت توسط کارشناسان پزشکی برای زمانی که آن را بی خطر است و ممکن است به بازگشت به WTA رقابت است. ما همچنان به نظارت بر وضعیت از نزدیک و امیدوار به بازگشت در دادگاه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de