پلیس در آرکانزاس گفت: یک تیراندازی در خارج در فارست سیتی (آرکانزاس) چپ حداقل سه نفر مجروح با توجه به گزارش.

فارست سخنگوی پلیس عفاف بوید به اسوشیتد پرس گفت که سه نفر به ضرب گلوله در خارج شده است. روشن نیست اگر تیرانداز بود و در میان کسانی که به ضرب گلوله کشته شدند و یا اگر فرد بازداشت شد.

فارست سیتی (آرکانزاس) رئیس پلیس گفت: WMC-TV که دو افسر به ضرب گلوله کشته شدند و مشکوک کشته شد. گزارش های دیگر گفت: سه نفر به ضرب گلوله کشته شدند و نمی استادانه درست شده.

مقامات در حال کار برای تضمین صحنه با توجه به گزارش AP.

یک زن بود که در داخل و خارج در طول این حادثه گفت: KATV که او شنیده ام حدود ده اثر شلیک گلوله در حدود 10:30 صبح به وقت محلی.

“من می ترسم” گفت: کیم Bery که با این نسخهها کار در یک فروشگاه در نزدیکی خارج شده است. او به اسوشیتد پرس گفت که او را دیدم قابل توجه حضور پلیس در خارج و او اشاره کرد که کارکنان تخلیه شدند به پارکینگ.

فارست سیتی (آرکانزاس) واقع شده است و 45 کیلومتری غرب ممفیس تنسی و در حدود 85 کیلومتری Little Rock, دولت سرمایه است.

در سال گذشته یک فرد مسلح کشته و حدود بیست نفر در خارج, در, El Paso, Texas. پاتریک Crusius, 21 متهم شد در اوایل این ماه با فدرال جرایم ناشی از نفرت در Aug. 3 تیراندازی, گزارش CBS News.

“مردم در ملت ما باید این حق را برای رفتن به یک فروشگاه در صبح روز شنبه بدون ترس که آنها را به ضرب گلوله کشته و به دلیل که آنها هستند و یا جایی که آنها از” دستیار دادستان کل اریک Dreiband از وزارت دادگستری حقوق مدنی بخش گفت: در اعلام اتهامات عنوان شده علیه.

پس از تیراندازی سال گذشته خارج شده و تحت بررسی توسط منتقدان و ناکافی بودن امنیت در فروشگاه های آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net