حداقل 14 Rohingya پناهندگان مرگ پس از قایق غرق کردن بنگلادش

حداقل 14 نفر غرق شدند و ده ها تن بیشتر شد و حساب نشده پس از یک قایق حمل Rohingya پناهنده در آبهای جنوب بنگلادش در اوایل روز شنبه, مقامات گفت.

برخی از 130 نفر بسته بندی شده بر روی کرجی ماهیگیری ماهیگیری بود که در تلاش برای دریافت در سراسر خلیج بنگال به مالزی, گارد ساحلی سخنگوی Hamidul اسلام گفته است. هفتاد و آنها تا به حال تا کنون نجات داده شده.

بسیاری از 700,000-plus Rohingya که فرار کرد یک نظامی سرکوب در میانمار در سال 2017 باید سعی در ترک به سر می برند اردوگاه های پناهندگان در بنگلادش کخس بازار منطقه در قایق رهبری برای مالزی است.

اسلام گفت: این قایق یکی از دو کشتی بود که ساخت خطرناک سفر.

“ما در بر داشت واژگون قایق. همه آنها به طور عمده از اردوگاه های پناهندگان در کخس بازار. ما نمی یافت هر گونه نشانه ای از دومین قایق نشده است. ما ادامه خواهد داد عملیات” اسلام گفت.

“تا کنون ما بهبود 14 و 70 نفر زنده” گارد ساحلی فرمانده نعیم الحق گفته و اضافه کرد که نیروی دریایی و گارد ساحلی قایق جستجو در نزدیکی سنت مارتین جزیره است.

“آنها اغوا شده توسط قاچاقچیان,” گارد مرزی فرمانده فیصل حسن خان گفت.

مالزی است که مورد علاقه مقصد Rohingya آن را به عنوان یک مسلمان اکثریت ملت است و قابل ملاحظه Rohingya خارج است.

با چند فرصت برای شغل و آموزش و پرورش در اردوگاه هزاران نفر تلاش کرده اند برای رسیدن به کشورهای دیگر در جنوب شرقی آسیا.

از سال گذشته بنگلادش سازمان های اجرای قانون باید برداشت بیش از 500 Rohingya از روستاهای ساحلی و قایق های آنها به عنوان منتظر به هیئت مدیره قایق.
حداقل هفت مشکوک قاچاقچیان به ضرب گلوله کشته شدند در سال 2019 در درگیری با پلیس.

قاچاق اغلب افزایش طول ماه نوامبر تا مارس مدت زمانی که دریا امن برای ماهیگیری کوچک trawlers مورد استفاده در سفرهای مخاطره آمیز.

آخرین موج از Rohingya پناهندگان میانمار در ایالت راخین پیوست مورد 300,000 که در حال حاضر کشور فرار کرد و به اردوگاه های کار در بنگلادش است.

حدود 25,000 Rohingya چپ بنگلادش و میانمار در قایق در سال 2015 تلاش برای رسیدن به تایلند و مالزی و اندونزی است. صدها نفر غرق شدند که غیرمنتظره قایق غرق شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im