گواتی: در آنچه که ممکن است باعث یک جنجال تازه در آسام بی جی پی به رهبری دولت در دولت تصمیم گرفته است برای انجام یک سرشماری اجتماعی اقتصادی از ماه مارس این سال به شناسایی و جداسازی بومی مسلمانان از کسانی که مهاجرت از سابق شرق بنگال شرقی پاکستان و یا حال و روز بنگلادش.

این آسام اقلیت های توسعه رئیس هیئت مدیره Muminul Aowal گفت: Deccan Chronicle که سرشماری را پوشش Goria, Moria انجمن جوامع و چای قبیله Jolha که دولت در نظر بومی (مانند دیگر قبایل قومی و جوامع از دولت).

جمعیت مسلمانان به منزله مورد 34.22 درصد از 3.55 کرور جمعیت آسام. این شامل حدود 40 لاخ بومی مسلمانان است. حرکت به انجام یک نظرسنجی در یک زمان می آید زمانی که نسبت به جمعیت بومی از آسام بود که 47 درصد در سال 2001 پایین آمد به 40.45 درصد در سال 2016 به دلیل هجوم مهاجران.

اشاره به این که این بخش را تمام ذینفعان به اعتماد به نفس Aowal گفت: “اسامی بومی مسلمانان و بنگلادش مسلمانان هستند مشابه است. به عنوان یک نتیجه, دولت مواجه, مشکل در شناسایی آنها را برای اجرای انواع طرح های رفاه. پس از دولت ما متعهد به رفاه بومی مسلمانان آنها باید یک هویت جداگانه.”

او گفت: آماده سازی برای سرشماری در مرحله نهایی است. او امیدوار است این ورزش آغاز خواهد شد “در این سال مالی”.

جلسه برگزار شده در فوریه 11 توسط دولت اقلیت توسعه بخش های مختلف ذینفعان متعلق به بومی جوامع مسلمان را مجموعه ای از توپ نورد به صورت سرشماری خواهد شد که اولین از نوع خود در دولت, او گفت:, و اضافه کرد که دولت نیز در حال تهیه دستورالعمل برای بررسی.

مذهبی از آسام است: هندو 61.47 درصد مسلمان 34.22 درصد مسیحی 3.74 درصد بودایی 0.18 درصد جین 0.08% و دیگر ادیان 0.09% و نه اظهار داشت:’ 0.16 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im