آسام MLA بازداشت برای بحث برانگیز رسانه های اجتماعی پست در Covid-19

گواتی: اقدام پس از شایعات گسترش از طریق رسانه های اجتماعی به آسام پلیس در روز سه شنبه بازداشت یک MLA به اتهام ساخت اظهارات تحریک آمیز و ارسال نادرست پست در رسانه های اجتماعی در coronavirus بیماری و درمان امکانات در انزوا مراکز.

آسام مدیر کل پلیس Bhaskar Jyoti Mahanta گفت Aminul Islam, MLA متعلق به حزب All India, United جبهه دموکراتیک (AIUDF), رزرو شده است در زیر چندین بخش از قانون مجازات اسلامی (IPC) بازداشت و به اتهام توطئه جنایی و گسترش نارضایتی در میان جوامع است.

در کلیپ های صوتی که رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی Aminul Islam ظاهرا وجود دارد گفت: یک توطئه به هدف قرار دادن مسلمانان به بهانه Covid-19. به طور خاص, 21 نفر بودن جدا شده در یک خاص قرنطینه مرکز می تواند کشته شود.

Aminul Islam خود را شناخته شده است التهابی سخنرانی.

این AIUDF قانونگذار در ادامه به توصیف جداسازی بخش تنظیم شده توسط دولت در آسام به عنوان بدتر از بازداشت اردوگاه که در آن نه غذا و نه آب آشامیدنی بود که ارائه شده است.

این آسام پلیس برداشت اسلام از محل اقامت خود در دهینگ در Nagaon منطقه دوشنبه شب و او را دستگیر کردند صبح روز سه شنبه پس از بازجویی.

“او خواهد بود تولید شده در دادگاه های بعد از روز سه شنبه…ما باید خود را به دست گرفت, شخصی, لوازم جانبی دیجیتال (Pda ها) و پردازش آنها طبق قانون است. ما در بر داشت چند بریده در تلفن همراه خود را است که ما را به آزمون دیجیتالی” در آسام DGP به خبرنگاران گفت:.

در ضمن در تناقض اسلام بیانیه ای که هیچ کس تا به حال آزمایش مثبت در میان کسانی که رفت و به Tablighi Jamaat کنوانسیون در Nizamuddin در دهلی نو آسام MP و AIUDF رئیس مولانا Badruddin اجمل خواسته است هر کس که در بازگشت به آسام از Nizamuddin مرکز بلافاصله به بازدید از بیمارستان های دولتی برای coronavirus غربالگری.

“شما مرتکب سرقت و یا سرقت. شما باید چیزی برای ترس. لطفا به نزدیکترین بیمارستان دولتی بلافاصله لازم برای غربالگری و قرنطینه. کسانی که قرارداد این ویروس در طول اقامت خود را در Tablighi Jamaat جماعت در Nizamuddin نه تنها با قرار دادن زندگی خود را در خطر بلکه خود اعضای خانواده و همسایگان و همه کسانی که در تماس خود را تا کنون گفت:” AIUDF رئیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im