آسیا, اقتصاد رنج می برند به صفر رشد در سال 2020: صندوق بین المللی پول

توکیو: آسیا رشد اقتصادی این سال را به توقف خرد برای اولین بار در 60 سال به عنوان coronavirus بحران یک “بی سابقه” تلفات در این منطقه را بخش خدمات و عمده مقصد صادرات و صندوق بین المللی پول گفت: در روز پنج شنبه.

سیاستگذاران باید ارائه حمایت هدفمند به خانواده ها و شرکت های سخت ترین ضربه ممنوعیت سفر و اجتماعی فاصله سیاست و دیگر اقدامات با هدف شامل همه گیر گفت: Changyong Rhee, مدیر صندوق بین المللی پول در آسیا و اقیانوس آرام بخش.

“این بسیار نامشخص و به چالش کشیدن بار برای اقتصاد جهانی است. منطقه آسیا و اقیانوس آرام از این قاعده مستثنی است. تاثیر coronavirus در منطقه خواهد بود شدید در سراسر هیئت مدیره و بی سابقه,” او گفت:.

“این یک زمان است برای کسب و کار به عنوان معمول است. کشورهای آسیایی نیاز به استفاده از تمام ابزار سیاست های خود را در toolkits.”

آسیا اقتصاد است به احتمال زیاد به رنج می برند صفر رشد در این سال برای اولین بار در 60 سال صندوق بین المللی پول گفت: در یک گزارش در منطقه آسیا و اقیانوس آرام روز پنجشنبه منتشر شد.

در حالی که آسیا تنظیم شده است به کرایه بهتر از مناطق دیگر درد و رنج اقتصادی انقباضات طرح بدتر از 4.7 درصد متوسط نرخ رشد در طول بحران مالی جهانی و 1.3 درصد افزایش در طول بحران مالی آسیا در اواخر دهه 1990 صندوق بین المللی پول گفت.

چانگ یونگ Rhee, مدیر صندوق بین المللی پول در آسیا و اقیانوس آرام اعلام صندوق بین المللی پول همچنین از بانک مرکزی هند سیاست پاسخ برای حمایت از ثبات مالی و کمک به اقتصاد هند مقابله با عواقب این بیماری همه گیر.

ما به شدت حمایت هند, سیاست, پاسخ به همه گیر از جمله محرک های مالی بسته و فعال تصمیم به دنبال یک مستند در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش ویروس و به صرفه جویی در زندگی” Rhee گفت.

“سیاست رای دادن اقدامات همراه با اقدامات قانونی برای افزایش نقدینگی خواهد ارائه برخی از کمک به وام گیرندگان و موسسات مالی,” او گفت:.

وزارت دارایی رونمایی از Rs 1.70 لاخ کرور اقتصادی بسته مارس 26 مربوط به رایگان foodgrain و گاز پخت و پز برای فقرا برای سه ماه آینده. دولت هند در تمدید مداوم در سراسر کشور مستند تا آوریل 3 برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

“تاثیر اقتصادی COVID-19 و مرتبط با سیاست انتظار می رود به طور قابل توجهی, اما بهبود را باید نگه دارید هنگامی که ویروس شده است شامل” او گفت:.

صندوق بین المللی پول انتظار دارد که یک 7.6% گسترش در رشد اقتصادی در سال آینده بر فرض که مهار سیاست های موفق اما اضافه انداز بسیار نامشخص است.

بر خلاف بحران مالی جهانی باعث 2008 سقوط لیمن برادرز را همه گیر شد به طور مستقیم هدف قرار دادن منطقه در بخش خدمات با وادار کردن خانواده ها به ماندن در خانه ها و مغازه ها را تعطیل صندوق بین المللی پول گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im