بانکوک (AP) — سهام بالاتر در آسیا با ترکیبی شانگهای تا 1.3% به عنوان بانک مرکزی چین با تشدید مداخله خود را با هدایت یکی دیگر از 400 میلیارد یوان ($57 میلیارد دلار) در بودجه اضافی به بازار است.

بازار شد و هنوز هم به دور از دادن همه روشن بر شیوع ویروس گسترش یافته است که به بیش از 20 کشور و کشته شدن بیش از 400 نفر است. اما آرام پس از بازگشت در روز دوشنبه 8% شیرجه رفتن در شانگهای با وجود اخبار که تعداد افراد آلوده به ویروس از چین افزایش یافته است و به بیش از 20 ، 000.

حزب کمونیست روزنامه روزانه مردم گفت: در یک صدای جیر جیر که خالص 400 میلیارد یوان در بودجه رفت و به بازارهای زیر بانک خلق چین تزریق خالص 150 میلیارد یوان ($21 میلیارد دلار) در روز دوشنبه. بانک مرکزی اعلام کرد در پیش است که آن را به 2 تریلیون یوان ($173 میلیارد دلار) به بازار از طریق معکوس repurchases از اوراق بهادار در روز دوشنبه که بازار بازگشایی شد و پس از 10 روز استراحت که در طولانی مدت برای کمک به کاهش خطرات ناشی از بیشتر گسترش ویروس. سهم شیر از پول که رفت به جلد سررسید سقوط به علت است.

چینی رهبر خلق چین اعلام کرد بحران این کشور را بزرگترین اولویت به عنوان ده ها میلیون نفر از مردم باقی می ماند در مستند به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر سرایت.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص به دست آورد 0.6% به 23,104.76 در حالی که Kospi در کره جنوبی شروع به پریدن کرد 2% به 2,158.30. استرالیا S&P / ASX/200 گل رز 0.4% به 6,948.70 در حالی که هانگ سنگ در هنگ کنگ صعود 1.0% به 26,628.96. شانگهای کامپوزیت پرید 1.3% به 2,783.45. تایوان معیار رسید 1.8 درصد و Sensex در هند به دست آورد 2 درصد.

“بازار است که هنوز هم برای بیشتر قسمت ها در حالت ترس اما به عنوان معامله گران مصرف بیشتر اقتصادی fallout ضربه به اقتصاد واقعی باید بیشتر آشکار. سپس بازار را دریافت کنید سازی توسط داده نه نظرات و یا ذهنیت گله” استفان Innes از AxiCorp گفت: در یک تفسیر.

تبلیغات

یک شبه سهام ایالات متحده بهبود برخی از ضرر و زیان خود را از اوایل هفته, هر چند یک سیگنال هشدار از رکود در بازار اوراق قرضه هنوز قرمز چشمک زن. نفت و سقوط نگرانی در مورد تضعیف تقاضا است. S&P 500 با افزایش 0.7% به 3,248.92. میانگین صنعتی داو جونز برداشت 0.5% به 28,399.81 و نزدک اضافه شده 1.3% به 9,273.40.

بازار شده اند موجب ویرانی عدم اطمینان بیش چقدر این ویروس را چگونه بسیاری از آن را ممکن است به جان و چه مدت شیوع بیماری ممکن است باقی بماند صدمه زدن به اقتصاد و سود شرکت.

برخی از شرکت های بزرگ بسته اند و کارخانه در چین مرکزی شرکت های هواپیمایی را لغو صدها پرواز و اقتصاددانان در حال کاهش پیش بینی رشد جهانی اقتصاد.

بحران زده فقط به عنوان سرمایه گذاران اعتقاد بر رشد اقتصادی خواهد انتخاب کنید تا به تا حد زیادی به لطف کاهش نرخ بهره و دیگر پررنگ اقدامات فدرال رزرو و دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان است. گزارش روز دوشنبه گفت ایالات متحده تولید بازگشت به رشد در ماه ژانویه برای اولین بار در شش ماه اما بسیاری از سرمایه گذاران پرداخت توجه کمی به دلیل آن را نمی کند به طور کامل منعکس کننده تمام virus نگرانی.

“فکر می کنم در مورد آنچه جهانی بانک مرکزی در حال فکر کردن در مورد در حال حاضر” امیلی گفت: رولاند co-رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در جان هنکاک مدیریت سرمایه گذاری. او تصور می کرد به آنها و گفت: “شوخی می کنی ؟ ما پمپ بسیار نقدینگی به اقتصاد در سال گذشته و در حال حاضر منحنی بازدهی معکوس دوباره؟”

عملکرد منحنی ابزار مورد استفاده توسط سرمایه گذاران که نشسته در گوشه های گرد و خاکی از بازار اوراق قرضه. بازارهای نمی پرداخت آن توجه زیادی از آن می شود تا معکوس نسبتا یک اتفاق نادر است که اتفاق می افتد زمانی که در کوتاه مدت Treasurys ارائه بازده بالاتر نسبت به دراز مدت Treasurys. یک البته ناقص قاعده کلی می گوید رکود اقتصادی ممکن است یک سال یا بیشتر به دور زمانی که سه ماه به خزانه داری را به عملکرد بالاتر از 10 سال به خزانه است.

تبلیغات

در روز سه شنبه به مدت سه ماه عملکرد در 1.55% بالاتر از 1.54% عملکرد 10 ساله که خود را از 1.51% اواخر جمعه.

“ایجاد روحیۀ بر احساسات و زیادی وجود دارد عدم قطعیت در حال حاضر” رولاند گفت. “ما در حال آماده به تماس همه روشن تا زمانی که ما می بینیم پایدار re-شتاب نه تنها در درآمد تخمین می زند بلکه در داده های اقتصادی است.”

در بازار سهام ایالات متحده دستاوردهای شد نسبتا گسترده در روز دوشنبه با دو سهام افزایش برای هر یک در حال سقوط است. اما نزدیک به یک چهارم از به دست آوردن برای S&P 500 آمد از فقط دو سهم: مایکروسافت و گوگل شرکت مادر الفبا.

این دو همراه با دیگر تکنولوژی عظیم به طور فزاینده رانندگی شده بازار به عنوان پنج سهام S&P 500 حساب برای حدود 18 درصد از شاخص ارزش بازار است. حروف الفبا را گزارش آخرین گزارش های سه ماهه بعد از بازار روز دوشنبه در حالی که مایکروسافت گزارش بسیار قوی تر از حد انتظار درآمد در هفته گذشته.

نایک شروع به پریدن کرد 3.9% به کمک درایو میانگین صنعتی داو جونز بالاتر به عنوان سرمایه گذاران همچنان به سعی کنید به نقص چقدر درآمد آن خواهد صدمه دیده توسط ویروس. آن را تا به حال کاهش یافته است بیش از بقیه از بازار در اوایل هفته به دلیل آن بستگی به چین نه تنها به کمک آن کفش و محصولات ورزشی بلکه به آنها را خرید. نزدیک به 18 درصد از درآمد خود را در سه ماهه گذشته از چین آمد.

معیار خام ایالات متحده به دست آورد 52 سنت افزایش به $50.63 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن سقوط $1.45 یا 2.8% در روز دوشنبه به حل و فصل در $50.11 در هر بشکه نگرانی ها در مورد تقاضا است. آن را به حال شده است در بالا $63 نسبت به شروع سال قبل از شیوع ویروس. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد اضافه شده با 45 سنت افزایش به $54.90 در هر بشکه رسید. آن کاهش یافت $2.17 یا 3.8% به حل و فصل در $54.45 در هر بشکه رسید.

در معاملات ارز, دلار افزایش به 108.87 ین ژاپن از 108.69 ین. یورو در $1.1061.

___

AP کسب و کار نویسنده استن چو کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de