به عنوان رحم جایگزین کوپن ترس اوکراین تبدیل شدن به ‘آنلاین فروشگاه عزیزم’

کیف اوکراین – اشک شادی جریان پایین Andrea Viez چهره او به عنوان آسانسور نوزاد پسر متولد شده از یک مادر جایگزین در اوکراین است.

“او یک ستاره” آرژانتین در اواخر 40s می گوید: او صدای لرزان.

پس از 9 سال تلاش برای یک کودک Viez در نهایت می تواند نگه دارید پسر خود را در آغوش او با تشکر از پررونق رحم جایگزین صنعت در اوکراین است که داده شده است امیدواریم به هزاران تلاش می شود پدر و مادر است. (بخوانید: رحم اجاره ای)

اما در پشت رویای خود را-come-true بسیار سود آور و تیره کسب و کار است که بسیاری نگران است, با استفاده از, از جان گذشته زنان جوان و فعال در یک منطقه خاکستری ” به سوء استفاده.

“اوکراین در حال تبدیل شدن به یک بین المللی آنلاین فروشگاه عزیزم” این کشور کمیسر حقوق کودکان Mykola kuleba را هشدار داد در ماه گذشته را محکوم کرد که “بهره برداری” از زنان اوکراین و خواستار ممنوعیت این صنعت است.

این واقعیت است که اوکراین یکی از چند کشور اجازه می دهد تجاری رحم جایگزین برای خارجی ها بود عجیب پرتاب به ویژه توسط coronavirus.

در هنگام سفر از محدودیت های اعمال شده برای مبارزه با این بیماری همه گیر مانع ده ها تن از والدین از چیدن تا فرزندان خود را به دنیا عملیاتی محلی رحم جایگزین شرکت پست یک ویدئو آنلاین نشان دادن نوزادان دروغ گفتن در ردیف پلاستیک تختخواب تاشو در یک هتل در لبه کیف.

این BioTexCom درمانگاه امیدوار به جلب توجه به رشته نوزادان گرفتاری. آن کار می کرد و دولت در پا برای کمک به پدر و مادر مانند Viez دست آوردن اجازه خاص و انتخاب کنید تا فرزندان خود را چند هفته بعد.

هر چند آن وجود داشته است از اوایل 2000s منفجر صنعت در اوکراین پس از هند و تایلند ممنوع تجاری رحم جایگزین برای خارجی ها حدود 5 سال پیش.

یکی از فقیرترین کشورهای اروپا پس از فروپاشی شوروی کشور نیز شناخته شده برای آن قیمت های جذاب با تولد از طریق قائم مقام در مورد هزینه $42,000. در ایالات متحده از آن می تواند هزینه بیش از دو برابر.

‘هرج و مرج’

هیچ آمار رسمی وجود دارد اما کارشناسان می گویند بین 2500 و 3000 کودکان متولد شده در هر سال از طریق رحم جایگزین در اوکراین خارجی برای پدر و مادر. حدود یک سوم از مشتریان چینی هستند.

صنعت ضعیف تنظیم شده و مملو از سوء استفاده و فساد می گوید: سرجی آنتونوف اجرا می شود که یک شرکت حقوقی متخصص در مسائل باروری.

زنان گاهی اوقات نمی پرداخت مقدار وعده داده شده و یا در حال قرار دارد در شرایط وحشتناک در طول مراحل بعد از بارداری خود را. در برخی موارد پدر و مادر را کشف کرده اند آنها هیچ ارتباط ژنتیکی با کودکان متولد شده از عناصر عملیاتی.

مقامات گمان برخی از کلینیک ها نیز با استفاده از رحم جایگزین به عنوان یک پوشش برای غیر قانونی تجاری فرزندخواندگی.

“این هرج و مرج کل,” آنتونوف می گوید.

اولگا Korsunova 27 ساله رفتن را از طریق او قائم مقام چهارم بارداری می گوید زنان “در اغلب موارد” مشکل در به دست آوردن پول آنها وعده داده شده بود.

آنها اغلب استخدام از طریق واسطه ها که نگه داشتن بخشی از هزینه رحم جایگزین.

Korsunova است پرداخت 400 دلار در ماه در طول دوران بارداری و دریافت $15,000 پس از تحویل.

“من نمی خواهد از این, بهره برداری, nobody نیروهای ما,” او می گوید: در متوسط تخت او اجاره در کیف با او هشت ساله پسر.

Korsunova در آرزوی تبدیل شدن به یک دکتر اما شروع به کار به عنوان یک جانشین بعد از او و پسرش فرار کرد جنگ زده شرق اوکراین در سال 2014.

او اعتراف می کند که به دلیل شدید مالی وضعیت زنان اوکراین “تجارت بخشی از سلامت خود را…برای پول است.”

یکی دیگر از جانشین 26 ساله اولگا او می گوید خوشحال می شود قادر به کمک به مردم کودکان.

“این کودکان خواهد بود و دوست داشتنی شده توسط پدر و مادر خود را برای بقیه زندگی خود را می گوید:” اولگا که انتظار دوقلوها برای یک زن و شوهر چینی.

او به طور معمول را بدست آورده در حدود 135 دلار در ماه به عنوان یک پیشخدمت زن است و این دومین رحم جایگزین. او امیدوار به باز کردن یک کافه با پرداخت $15,000 پس از تحویل.

“من با افتخار قادر به ارائه نوزادان به افرادی که نمی تواند تبدیل به پدر و مادر در راه های مختلف,” او می گوید.

“اما اگر من تا به حال یک کار عادی البته من نمی خواهد آن را انجام داده اند.” – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *