به عنوان کبک اصلاح بازگشایی, تاریخ, دولت, خطرات اضافه کردن عدم اطمینان به زمان نامشخص

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت صرف دو روز در هفته گذشته ترسیم یک جدول زمانی بلند پروازانه برای بازگشایی مدارس ابتدایی daycares و چندین بخش از استان را در اقتصاد تا پایان ماه.

“زندگی باید در” او اعلام کرد در زمان.

پس از آن طرح خود را به هم پاشید تا حدودی اضافه کردن عدم اطمینان به یک در حال حاضر وضعیت نامشخص.

روز دوشنبه او تحت فشار قرار دادند باز کردن فروشگاه های خرده فروشی در منطقه مونترال. در روز پنج شنبه او را به عقب رانده همان کسانی که فروشگاه دهانه دوباره و تاخیر در بازگشت به کلاس های درس.

سلامت عمومی مورد ساده است. در حالی که این وضعیت در کبک مناطق دور افتاده است بهبود نرخ انتقال بالا باقی می ماند در داخل و اطراف مونترال.

علاوه بر این شهر تخت بیمارستان هستند و تقریبا همه کامل است و شدید کمبود نیروی انسانی در سراسر مراقبت های بهداشتی شبکه.

در لحظه مونترال و بیمارستان ها به سادگی نمی باید به اندازه کافی تخت و یا کارکنان برای جذب بیشتر افزایش COVID-19 مواردی که می تواند اتفاق می افتد زمانی که چند صد هزار مردم شروع به رفتن به محل کار و مدرسه دوباره.

سازمان دیده بان | ایتالیایی, توالت توضیح می دهد که منطق برای عقب هل دادن جدول زمانی برای بازگشایی مونترال:

25 مه است و تاریخ مورد نظر برای باز کردن اضافی و کسب و کار و مدارس و daycares در مونترال منطقه گفت: Quebec برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت. 1:29

و بنابراین به جای باز کردن در روز شنبه طبق جدول زمانی اصلی فروشگاه های خرده فروشی در منطقه مونترال باز خواهد شد در مه 25. مدارس ابتدایی را نیز باز خواهد شد مارس 25, یک هفته بعد از برنامه ریزی شده. همه این ارائه این وضعیت بر روی زمین را بهبود می بخشد.

اما ایتالیایی, توالت را توضیح برای تنظیم جدول زمانی خود را نیز نشان می دهد این مشکل با این تصور وجود دارد که “دو جهان” در کبک وقتی که می آید به درک این بیماری همه گیر.

مفهوم مرکزی به استدلال خود که آن را بی خطر است به راحتی سلول اقدامات است. آن را نگه می دارد در حالی که عفونت شایع در دراز مدت مراقبت از مراکز آنها به اندازه کافی کم در خارج از این خود شامل جوامع به مردم اجازه می دهد به گردش آزادانه تر از قبل.

این قطعا توصیف اپیدمیولوژیک واقعیت است. اما آن را واقعا نمی گرفتن راه عناصر مختلف سیستم مراقبت های بهداشتی متصل هستند.

برای مثال در این تصویر که پدید آمده در روزهای اخیر در مورد اینکه چرا بیمارستان فضای بسیار محدود در منطقه مونترال.

از اواخر ماه مارس هزاران نفر از بیماران در دراز مدت, مراکز, همچنین شناخته شده به عنوان CHSLDs بودند آلوده رمان coronavirus. تعداد زیادی فرستاده شده بودند به بیمارستان که خوشبختانه بسیاری از بهبود.

اما به عنوان آنها بهبود وضعیت در CHSLDs بدتر و مقامات بهداشتی تبدیل شد و تمایلی به ارسال آنها را به عقب.

بنابراین در حال حاضر در تعداد رو به رشد آنها باقی می ماند در تخت بیمارستان به تدریج کاهش سیستم مراقبت های بهداشتی توانایی را در بیماران جدید. شما را تا پایان با وضعیت فعلی که در آن به این دلیل که بیمارستان در حال کامل آن را به طور بالقوه ناامن برای مونترال به مطبوعات در آستانه بازگشایی مدارس و کسب و کار.

ممکن است دو جهان اما در این شرایط یکی از تاثیر آن بر روی دیگر.

کبک جدول زمانی در مقابل انتاریو شرایط

هنگامی که آن را برای اولین بار اعلام شد, Quebec طرح برای شل شدن محدودیت ها و بازگشایی درو فوری نسبت به انتاریو بود که نشان داد در حدود همان زمان.

کبک رویکرد برای ایجاد یک جدول زمانی ثابت در حالی که نظارت بر بهداشت عمومی شرایط را به دیدن اگر آنها امیدوار کننده به اندازه کافی به چوب با طرح.

انتاریو از سوی دیگر تصمیم گرفتند برای اولین بار به ایجاد آنچه عامه شرایط مورد نیاز به ملاقات کرد قبل از تنظیم تاریخ برای بازگشایی مدارس و کسب و کار.

در هر دو مورد رهبران سیاسی روشن ساخته اند آنها اقدام در کنسرت با مقامات بهداشت عمومی.

مدارس ابتدایی در منطقه مونترال در حال حاضر برنامه ریزی برای بازگشایی, on May 25, یک هفته بعد از ابتدا برنامه ریزی شده است. (Ivanoh Demers/Radio-Canada)

اما تاخیر در این هفته اعلام کرد توسط ایتالیایی, توالت نشان می دهد که چگونه رویکرد خود را می توانید ایجاد سردرگمی برای Quebecers به عنوان پروتکل ها و روش ها با چکش در پرواز است.

پس از تاریخ های تعیین شد برای مونترال جمعی وجود دارد استنشاق و سپس تلاش برای کشف کردن تدارکات و بحث بیش از آنچه بود و حتی ممکن است در حالی که همه کارشناسان عقل از حرکت رو به جلو پس عجله.

کل شبکه های الکتریکی می توانست طراحی شده با انرژی پدر و مادر صرف نگرانی در مورد اینکه آیا آن را امن برای فرستادن فرزندان خود به مدرسه است.

اضافه کردن به بار ؟

طراحی سیاست های عمومی در وسط یک بیماری همه گیر است هیچ کار آسان است. سیاست گذاران در حال دست و پنجه نرم کردن با بی نظیر سطح عدم قطعیت است.

“شما می توانید از من بپرسید به طور کامل و به حقیقت, اما من قادر نخواهد بود به آن را به شما” کبک بهداشت عمومی مدیر Horacio اررودا گفت: در خصوص وجودی لحظه ای در روز پنجشنبه در کنفرانس خبری.

او بعدها گفت: “دانشمندان شک و تردید است. من شک. من قصد دارم به وفق دهند. چه من و گفت امروز متفاوت خواهد بود فردا.”

آن را جدی نقطه. اما ایتالیایی, توالت دولت در روزهای اخیر شده است توسعه سریع شهرت stoking سردرگمی در حال حاضر مضطرب استان است.

در اعلام برنامه های بازگشایی یارانه daycares خانواده وزیر متیو لاکومب گفت: پدر و مادر بودند که هنوز رتبهدهی نشده است آماده به ارسال فرزندان خود را می تواند نگه داشتن خود را در نقاط رایگان است.

چند روز بعد او معکوس و موقعیت خود را به طور کامل.

‘دانشمندان شک و تردید است. من شک. من قصد دارم به وفق دهند. چه من و گفت امروز متفاوت خواهد بود فردا,’ کبک بهداشت عمومی مدیر Horacio اررودا گفت: پنج شنبه. (ژاک Boissinot/کانادا مطبوعات)

دولت به صدور یک فرمان در هفته گذشته گفت: تجمعات کوچک — ممنوع از اواسط ماه مارس — اجازه داده می شود تا زمانی که هر کس در آنجا ماند دو متر از هم جدا. بیست و چهار ساعت بعد, ایتالیایی, توالت گفت Quebecers به ادامه جمع آوری نمی در همه.

در دوشنبه, ایتالیایی, توالت گفت: معلمان بیش از 60 سال آنها نباید بازگشت به کار به دلیل خطر به سلامت خود را بیش از حد بالا است. روز چهارشنبه دولت خود را تغییر لحن گفت کمی وجود دارد خطر به کسانی که زیر 70.

Quebecers مانند سایر نقاط جهان در حال رشد عادت کرده اند به این قطعیت که همراه زندگی در این بیماری همه گیر. آنها ممکن است درک خود را دولت اضافه کردن به که در حال حاضر سنگین بار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de