کانادا ارشد علوم, مشاور مونا Nemer می گوید کبک شکست خورده است به آمده تا با یک برنامه ریزی دقیق به صورت گسترده تست برای COVID-19 آن را به عنوان آماده به بازگشایی مدارس و کسب و کار.

“من انتظار می رود برای دیدن یک طرح اما من نمی دیده اند. و در عین حال از من خواسته اند برای آن چندین بار” Nemer گفت: Radio-Canada.

کارشناسان از جمله سازمان بهداشت جهانی می گویند افزایش تست است که باید قبل از هر دولت آسانسور محدودیت. و در حالی که کبک صحبت در مورد انجام این کار Nemer گفت: به نظر می رسد تفاوت بین آنچه مقامات می گویند در عمومی و چه در حال انجام است بر روی زمین.

کبک بهداشت عمومی مدیر دکتر Horacio اررودا گفت: در هفته گذشته این استان را هدف این است که برای انجام 14,000 COVID-19 آزمون در روز به عنوان deconfinement اقدامات تا سطح شیب دار.

تا کنون اررودا بستری جمعه این استان است که هنوز هم در حدود 7000 آزمون در روز است.

اررودا و برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت انتظار می رود به آدرس Nemer نظرات در یک کنفرانس خبری در اوایل بعد از ظهر پنجشنبه.

Nemer که منصوب شد در سال 2017 توسط نخست وزیر جاستین ترودو و آن دستور این است که به ارائه بی طرفانه علمی توصیه نمی نگه دارید در انتقاد از استان است.

“من می توانم درک کنند که ما نبودند اما ما شده است صحبت کردن در مورد آن را به مدت دو سال در حال حاضر,” Nemer اشاره شده است وجود دارد عدم ارتباط بین کبک و فدرال دولت.

او همچنین به انتقاد از انتاریو است که انجام شده و حتی تست کمتر از کبک.

مدارس آماده سازی برای باز کردن

Nemer نیست به تنهایی در شک کبک طرح حتی به عنوان استان پرس رو به جلو است.

دانشمندان و مربیان شده اند سوال استان اشتیاق برای بازگشایی به عنوان بیمارستان ها در مونترال کشور همه گیر epicentre در حال پر کردن و این واقعیت است که گسترده تست هنوز هم نیست ،

فروشگاه های خرده فروشی با هوای ورودی و تولید و ساخت و ساز در کبک مناطق بازگشایی دوشنبه اولین گام در استان در مجلس از اقتصاد است.

مدارس ابتدایی و daycares مجموعه, به بازگشایی, مارس 11 در مناطق و مه 19 در منطقه مونترال.

در اوایل این هفته, ایتالیایی, توالت عقب رانده بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی در این شهرستان از مارس 11 تا 18 مه به دلیل وضعیت در مونترال و بیمارستان و که بیش از حد شلوغ است.

مونترال بهداشت عمومی مدیر دکتر mylène را Drouin همچنین تردید در شهرستان آمادگی در اوایل این هفته. او گفت که وضعیت در حال حاضر به نظر می رسد بدتر در این شهرستان است.

“ما در حال کاهش اپیدمی منحنی” Drouin روز دوشنبه گفت:. “ما می توانید ببینید فلات و حتی افزایش موارد است.”

سازمان دیده بان | کبک وعده های بیشتر ‘تهاجمی’ تست به عنوان استان بازگشایی:

مدیر بهداشت عمومی می گوید: این استان قصد دارد برای انجام 14,000 آزمون های روزانه, بالاتر از 6000 در حال حاضر. 2:21

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de