به عنوان luge فصل باد کردن ایالات متحده امیلی Sweeney نگاه به آینده

Luge جام جهانی مبارزات انتخاباتی به پایان می رسد آخر این هفته در آلمان که در آن بسیاری از بهترین 100 لغزنده در ورزش خواهد بود به دنبال نزدیک خود را بین المللی فصل در یک یادداشت بالا.

امیلی Sweeney نمی توان در میان آنها است.

او فصل به پایان رسید و چند هفته پیش با شرایط خودش.

ایالات متحده آمریکا Luge کهنه است که رسما دو سال به بازیابی از یک تصادف در Pyeongchang بازی های المپیک است که او راه می رفت دور از — حتی با گردن شکسته و شکسته پشت و دو سال دور او امیدوار است از اینکه یک مدال مدعی در پکن بازی. او تصمیم گرفت برای گوش دادن به بدن خود و گام به دور از کوره در رفته پایان فصل عنوان صفحه اصلی به جای آن برای دیدار با خواهرش نوزاد جدید و تدوین و فرموله کردن یک طرح برای offseason.

در اینجا چیزی است که او آموخته است: شکستگی, زخم التیام یابد, اما همه چیز طول می کشد زمان. بنابراین در حالی که بدن او هنوز هم کسی نتواند او را از زمان به زمان در مسیر اضافی تمرکز در بازی روانی است چه Sweeney امید را او به مدال و سکو در پکن در سال 2022.

“من بسیار راحت در مورد فکر کردن در مورد نقاط ضعف من چون من شکست خورد تا خیلی زود در” سوئینی گفت. “من را ندارد دو تیم المپیک راست در یک ردیف. من به طور مداوم در حال نگاه به خودم و می گویند: “چه چیزی اشتباه است ؟ چه هستم من نمی خواهم؟’ من تا به حال به خلاق با آموزش و با کل فرایند. و بنابراین من فکر می کنم من خیلی راحت با چالش است.”

به همین دلیل در این فصل زمانی که او احساس می کردم که بدن او این کار را انجام نمی او به سادگی به خانه رفت. این تصمیم آسان نبود: تیم او هنوز هم رقیب او دارای مقدار زیادی از دوستان در مدار و دوست پسر قدیمی خود را — ایتالیایی Dominik Fischnaller — یک مدعی جدی برای برنده شدن در این جام جهانی به طور کلی عنوان شده است.

اما شکست در حال حاضر می تواند پرتاب جدی آچار به المپیک برنامه دارد. مشکل این بود که فشار نه به این معنا که آنچه می آید با چشم انداز از برنده شدن یا از دست دادن در رقابت اما عظیم نیروی گرانشی که لغزنده احساس و مبارزه را از طریق زمانی که آنها بر روی یخ در سرعت اغلب با شکوه 80 مایل در ساعت. در آن طول می کشد قدرت فوق العاده ای و Sweeney گردن هنوز هم نیست همیشه به این چالش است. بنابراین با ساییدگی و پارگی از فصل در نظر گرفتن تلفات او به رهبری, صفحه اصلی.

تبلیغات

“این یک سوال اگر من به اندازه کافی خوب” گفت: Sweeney که موفق به کسب مدال در فصل گذشته مسابقات قهرمانی جهان — حفاری وضعیت او به عنوان یکی از سریع ترین زنان روی یخ. “من آن را ببینید در انشعابات. من می خواهم که برای اولین بار از محل انشعابات و سپس به فشار و من به پایان رسید تا 15. من فقط نمی تواند نگه دارید رفتن را از طریق این چرخه آن را هل دادن, هل دادن آن را هل دادن آن و پس از آن از دست دادن تمام سرعت به عنوان به زودی به عنوان من می توانم نگه دارید من سر کنه.”

بنابراین او کار بر روی بدن و ذهن خود را.

Sweeney یکی از ترین-خوش بین لغزنده در luge مدار; همیشه خندان همیشه شاد و بیشتر وقت خود را خلق و خوی خوب واقعی است. پس از سقوط, اما, خلق و خوی خوب نبود همیشه وجود دارد و آن را در زمان Sweeney برخی از زمان به درک که وجود دارد بیشتر اشتباه از شکستگی در گردن و پشت.

“من رفتم به یک افسردگی” Sweeney گفت. “این عجیب و غریب و گفت که. اما آن را احساس خارجی به من می گویند من من را شکست گردن و پشت من دو سال پیش. و آن را احساس دراماتیک به می گویند که من حدس می زنم من فقط نیاز به دریافت راحت تر با آن است. اما من فکر می کنم که تنها راه من بود مطرح شد که ‘همه حق قلم مو آن را خاموش و حرکت می کند.’ و به همین دلیل من فکر می کنم من به نظر می رسد بسیاری از اوقات مانند آن را فقط آفتاب و رنگین کمان, اما این یکی من مجبور به توقف. اما شما باید به. و جایگزین است که به ماندن در آن کم است و فقط می شود پر از بدبختی است.”

از درمان آمد یک طرح: انجام یک چیز یک روز احساس بهتری نسبت به هدف نهایی medaling در سال 2022.

ترین روز او موفق است. زمانی که Sweeney مناسب است به خصوص در با حداکثر سرعت دویدن, حوادث چند زنان در جهان شانس ابتلا به او. او کشویی حرفه ای است که به اوج رسید. او در بازی روانی او فکر می کند که ابتلا به.

و در حال حاضر او دو سال به قرار دادن کل بسته با هم.

“به عنوان یک المپیک رویای من بود پس من 7 سال” Sweeney گفت. “و پس از آن من شد, المپیک و به من گفت:” خوب است که کافی نیست. من می خواهم یک مدال.'”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de