به عنوان مستندات begin مستقل نوازندگان تلاش برای پایان می رسد دیدار

LOCKDOWN EFFECT. Musicians in Davao City are suffering from the effects of the lockdown over the threat of the coronavirus as entertainment facilities, where they used to perform had shut down. Photos courtesy of Samadhi

مستند اثر است. نوازندگان در شهرستان داوائو سیتی رنج می برند از اثرات این مستند بیش از تهدید coronavirus به امکانات سرگرمی که در آن آنها استفاده می شود به انجام به حال تعطیل. عکس حسن نیت ارائه میدهد از Samadhi

داوائو سیتی – به عنوان یک نوازنده رومی, 35, وابسته به خود را به طور منظم کنسرتهایی برای تغذیه خانواده خود را از 6.

او جوانترین فرزند 3 است و هنوز هم مورد نیاز تکمیلی فرمول شیر سه بار در روز.

“ما متوقف به او گران تر Lactum. ما معطوف به خرس برند و آن را خوب و او آن را دوست دارد” رومی گفت. 1.3 کیلوگرم از Lactum در مورد هزینه P700 در حالی که یک کیلوگرم از خرس های تجاری است فقط در مورد P300.

رومی را در مخمصه زمانی آغاز شد که بارها از جمله کسانی که او کنسرتهایی در, تعطیل شد, به دلیل رمان coronavirus بیماری همه گیر.

“من یک موتور سیکلت اما من می توانید استفاده از آن را به پول. Habal habal نیز ممنوع,” او اضافه شده است.

Habal habal یک شکل از حمل و نقل در مناطق روستایی و حومه شهر است. این در نظر گرفته غیر قانونی توسط حمل و نقل زمینی امتیاز و نظارتی هیئت مدیره (LTFRB) اما آنها باقی بماند به دلیل عدم وجود حالت از حمل و نقل.

هفته گذشته شهردار سارا Duterte ممنوع habal habal موتور سیکلت از گذر گاه مسافران پس از یک تعطیلی غیر ضروری کسب و کار از قبیل میله و امکانات سرگرمی است.

رومی گفت: در گذشته هزینه استعداد او را دریافت قبلا تخلیه شده است.

“من تا به حال P3 000 از خارج از شهر فرفره قبل از مستند” او گفت:, و اضافه کرد که او نیز سوزاندم همکار نوازندگان که باید به خارج از شهر گیگابایت و تنها وابسته به استعداد خود هزینه های خود را از محلی گیگابایت است. نوازندگان در این شهرستان پرداخت می شود بین P500-P1,000 هر شب بسته به نوار ظرفیت به پرداخت.

Boyet یکی دیگر از نوازنده گفت: مشکل خود را دو برابر زمانی که او فرزند ارشد مریض شدم.

“من پول ندارم در حال حاضر. در حالی که Philhealth می توانید پوشش بستری شدن در بیمارستان به دلیل صفر-تعادل سیاست از بیمارستان او را بستری برای من مشکل است که خانه را دارو. چگونه می توانم خرید زمانی که من لازم نیست پول؟” Boyet گفت.

شهردار سارا Duterte به تازگی اعلام کرد که دولت شهرستان خواهد رول از مواد غذایی و کمک به اقشار آسیب دیده از قرنطینه در دوشنبه 23 مارس.

HELP. Mayor Sara Duterte has rolled out the help for those affected by the lockdown, including the musicians.

کمک کند. شهردار سارا Duterte نورد است کمک به کسانی که تحت تاثیر این مستند از جمله نوازندگان.

او گفت: کسانی که شغل خود را از دست شدند در میان افراد کمک های غذایی برنامه هدفمند.

اما برای رومی و Boyet نیز وجود دارد دیگر نیاز آنها تا به حال به انجام برسانند.

“من درک می کنم که این دولت شهر در تلاش است به آدرس ما اکثر نیازهای اساسی از جمله مواد غذایی است. اما ما همچنین نیاز به پول” Boyet گفت.

نوازندگان محلی گروه Samahan ng mga Musikero sa داوائو, Inc. یا Samadhi خواسته است تا اعضای آن روش مربوطه barangays برای جامعه کمک که دولت در شهرستان ارائه شد از طریق شهرستان خدمات اجتماعی و دفتر توسعه CSSDO)

“Samadhi داوائو (نیز) سکوت (پیدا کردن) راه هایی برای رسیدگی به نگرانی های اعضای آن است. هر آنچه که ما ممکن است جمع آوری پول نقد و یا کالا و سپس ارسال خواهد شد مشاوره” این گروه اضافه شده در آن در Facebook صفحه.

میان امکان طولانی مدت منطقه ای مستند این گروه نیز خواست اعضای خود را به “در ادامه به دعا.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de