به عنوان مستند گسترش آندرا مهاجران جاده ای در حیدرآباد

حیدرآباد: بلافاصله پس از نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد گسترش در سراسر کشور مستند تا مارس 3, صدها نفر از کارگران مهاجر بسته بندی کیسه های خود را و همراه با زنان و کودکان سوار بر 900 کیلومتر سفر با پای پیاده از شهر برای رسیدن به مقصد در شمال آندرا پرادش است.
کارگر گفت: TRS دولت هیچگونه مواد غذایی و یا پول به آنها به عنوان وعده داده شده. سفر با پای پیاده و در معرض ضعف نظارت Telangana پلیس ایالتی به دلیل مهاجران از AP به حال بدون هیچ زحمتی رایگان و شروع به سفر خود را از Marredpally عبور حداقل چهار پلیس بررسی پست ها در راه خود را.

به عنوان بسیاری از 60 مهاجر کارگران ساکن در والمیکی ناگار BJR Colony, Sanjay Gandhi ناگار Gautham ناگار Hanumanpet و دیگران بسته بندی کیسه های خود را در پیشبرد آنها به عنوان منتظر به تماشای مودی آدرس بر روی تلفن همراه خود را. آنها احتمالا امیدوار است که این مستند خواهد بود برداشته, اما به جای یک شوک با خبر از فرمت. اما unfazed کارگران و خانواده های آنها تصمیم به شروع یک سفر با پای پیاده برای رسیدن به مقصد خود را.

مقصد خود را شامل پلسا, تککلی, Nandigam و دیگر روستاهای مجاور در سریککولم منطقه که یکی از مناطق دورافتاده است که تا به حال حتی یک مورد از Covid-19 تا تاریخ.

“امید ما نقش برآب شد و پس از مودی آدرس. ما امیدوار است که قطار و اتوبوس خدمات را از سر گرفت. اما به ما شوک مستند تمدید شده است تا آوریل 3. ما در حال حاضر بیکاری پس از 21 روز. ما نمی توانیم برای زنده ماندن تا سه هفته. ما پدر و مادر و خانواده شده اند در انتظار برای ما به بازگشت” گفت: Kanta رائو.

او گفت که با وجود ادعاهای وزیر K. Chandrashekar رائو و دولت او هیچ یک از آنها داده شده است هر گونه جیره و یا تسکین میزان طی 21 روز. چند فرد اهدا شده اند و به آنها چیزی برای خوردن یا پختن به صورت منظم کمک به آنها برای زنده ماندن تلخ مستند.

رائو گفت که مقامات باید خود را جمع آوری, Aadhar, جزئیات, زمان, آدرس مسکونی و جزئیات حساب بانکی. “ما شده اند در انتظار برای پول پس از 10 روز است. هیچ یک از دولت بازدید ما پس از آن است. ما با تبعیض روبرو توسط چند مقامات و افراد که مانده سهمیه و پول توزیع خواهد شد به ما از ما تگرگ از آندرا” یک چشم پر از اشک مهاجر کار گفت.

“ما نه گدا. ما به حیدرآباد به کار و کسب درآمد با عزت نفس. ما احساس شرمندگی در نظر گرفتن کمک های مالی. من شخصا احساس می کنم مثل خودکشی که اهدا کنندگان آمد به توزیع برنج پخته شده و کلیک یک تصویر با خانواده من” گفت: Bramhaji.

چند کارگر بودند که با کمک های غذایی گفت که آنها نیاز به پول برای پرداخت اجاره بها و هزینه های متفرقه.

“تقریبا همه ما پرتاب شده است از خانه ما با صاحبخانه برای پرداخت اجاره. هیچ کس آمد به نجات ما. سازنده گفت که او نمی تواند پرداخت پس از او در حال حاضر درد و رنج از دست می دهد. ما خواهد ماند اگر دولت می دهد 1,000 تومان در هر سر آن را به عنوان مفید به اجاره یک خانه و زنده ماندن مستند دوره” گفت K. Suryanarayana.

او گفت که از 1500 نفر در حال حاضر در سمت چپ برای سریککولم در طول این مستند و دیگر 1000 عجیب و غریب مردم ساکن در Moosapet و Marrepally را ترک خواهد کرد در آینده نزدیک با وجود نظارت پلیس.

بسیاری از مردم شروع به سفر خود را, برخی حتی به گوراکپور در اوتار پرادش از طریق سریککولم. مردم متوقف شد در نهایت در نزدیکی یک پست در Begumpet.

زمانی که پلیس رو هشدار داده مهاجر کارگران گروه عبور چک کردن پست ها در Sangeet تقاطع Tarnaka اتصال و Hubsiguda اتصال. پلیس و مقامات با عجله به نقطه و متقاعد کارگران به عقب ماندن در وعده تامین ملزومات سرپناه و پول است.

در همین حال یک گرم در زمان رویارویی میان پلیس و یک Telangana Rashtra Samithi MLA که عجله ای برای ارائه امداد اقدامات وعده داده شده توسط دولت است. پس از حدود یک ساعت بحث کارگران توافق برای ماندن در, شرط که دولت پاک کردن خانه خود را اجاره حق عضویت و ارائه ملزومات تا مستند دوره طول می کشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im