CORONAVIRUS RESTRICTIONS. President Rodrigo Duterte reiterates travel restrictions against non-Filipinos coming to the country directly from China, Hong Kong, and Macau as the novel coronavirus spreads. Malacañang photo

CORONAVIRUS محدودیت. رئیس جمهور رودریگو Duterte تاکید محدودیت های مسافرتی علیه غیر فیلیپینی از آمدن به این کشور به طور مستقیم از چین, هنگ کنگ و ماکائو به عنوان رمان coronavirus گسترش می یابد. Malacañang عکس

مانیل فیلیپین – رئیس جمهور رودریگو Duterte در دوشنبه, فوریه 3 رد تماس ها برای دولت فیلیپین به نوار تمام چینی از ورود به کشور به عنوان او ضربه زدن به صفحه نمایش در برابر بیگانه ستیزی چینی در میان گسترش جهانی 2019 رمان coronavirus.

Duterte ساخته شده این بیانیه شنبه شب پرداختن به تماس های آنلاین است که ظاهرا خواست دولت فیلیپین به نوار تمام چینی از وارد کردن و ارسال آن در کشور چین است.

“اگر سوال این است که اگر من به نوار چینی از ورود به پاسخ البته این است که هیچ. که مطلق بی احترامی به یک انسان…. این ذکر [از] چینی ها و سرزنش آنها بیگانه ستیزی” Duterte گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه شب.

“جلوگیری از این بیگانه ستیزی چیز,” او اضافه شده است.

Duterte گفت: تماس به چینی در فیلیپین بازگشت به چین شد “یک مورد از طعم بد است.” او به دنبال یادآوری فیلیپینی که چینی بودند در گسل برای ظهور این بیماری است که می تواند تبلیغ در مکان های دیگر. (بخوانید: Robredo خواستار فیلیپینی به احترام چینی در میان coronavirus گسترش)

“این اتفاق افتاد در چین – حداقل [مورد] – اما نه تقصیر از کسی. نه چینی نه فیلیپینی, نیست, کسی,” او گفت:.

رئیس جمهور سپس از مردم خواست تا به “به یاد داشته باشید” هزاران فیلیپینی که در چین گفت: کشور باید به کمک یکدیگر مراقبت از شهروندان خود است.

“ما بسیاری از فیلیپینی در چین است. حتی اگر ما هیچ, ما یک جامعه و ملت ما همکاری کنند. چین شده است به نوعی به ما, ما فقط می تواند نشان دهد همان” Duterte گفت.

محدودیت های مسافرتی. این دولت فیلیپین روز یکشنبه, فوریه 2, اجرا ممنوعیت در برابر غیر فیلیپینی از آمدن به این کشور به طور مستقیم از چین, هنگ کنگ و ماکائو در تلاش برای سرکوب گسترش ویروس.

محدودیت Duterte گفت: پوشش نمی دهد چینی که نگه معتبر فیلیپین ویزا و هستند که از کشورهای دیگر در خارج از چین است.

گذشته از این, فیلیپین نیز به طور موقت متوقف شد صدور روادید به مسافران از چین, هنگ کنگ و ماکائو در حالی که مقامات مهاجرت به حالت تعلیق ویزا پس از ورود ساز و کاری برای گردشگران چینی و بازرگانان.

پرسید: اگر دولت این است که با توجه به گسترش ممنوعیت سفر شامل کشورهای دیگر با تایید موارد از رمان coronavirus Duterte گفت فیلیپین را دنبال مشاوره از سازمان بهداشت جهانی (WHO).

“آنها (که) باید تمام ورودی و آنها می دانند که چه باید بکنید…ما که مقررات داده خواهد شد توسط چه کسی. ما نمی توانیم در عمل خود ما است,” او گفت:.

ممنوعیت سفر هر چند اعمال شدند حتی اگر سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که بستن مرزها به احتمال زیاد بی اثر در توقف انتقال ویروس است.

به کندی عمل می کنند ؟ Duterte مورد انتقاد قرار گرفته به صورت آهسته به عمل در رمان coronavirus در مقایسه با کشورهای دیگر که به سرعت در محل قرار داده و محدودیت های گسترده برای سرکوب گسترش ویروس و اطلاع عمومی از جمله اقدامات است.

با وجود این رئیس جمهور گفت: “همه چیز خوب است” در فیلیپین وجود دارد و آن را “هیچ چیز واقعا فوق العاده از ترس.”

“آن را به مرگ طبیعی ito matatapos rin ito (این نیز بگذرد) را از آن بدتر در عین حال? شاید…. [اما] پیشرفت علم پزشکی در حال حاضر بسیار متفاوت از yesteryears,” Duterte گفت: به عنوان او ابراز اطمینان کرد که کارشناسان بهداشت و درمان را در پیدا کردن “راه حل” برای رمان coronavirus.

در حالی که مقامات بهداشتی داده اند اطمینان آنها از نزدیک نظارت مشکوک رمان coronavirus موارد در کشور آنها بارها و بارها یادآوری برای تمرین خوب بهداشت شخصی مانند مکرر شستن دست و به دنبال درمان های پزشکی بلافاصله در صورت لزوم.

تا کنون وزارت بهداشت تایید کرده است دو مورد از رمان coronavirus در فیلیپین.

این شامل مرگ برای اولین بار در خارج از چین – 44 ساله چینی که در سفر به فیلیپین از ووهان. مرد کشور دوم مورد تایید شده از رمان coronavirus و همراه اول بیمار 38 ساله چینی ،

همانطور که از دوشنبه این ویروس تا کنون به کشته شدن 362 نفر و آلوده بیش از 17000 نفر در سراسر جهان. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de