به عنوان Coronavirus موارد رشد و بیمارستان و اتخاذ یک سیستم برای رتبه بندی بیماران برای درمان

با اوج COVID-19 عفونت هنوز هم به آینده و لوازم پزشکی کمیاب بیمارستان ها و پزشکان در حال آماده سازی خود برای تقریبا غیر ممکن است چالش: تصمیم گیری می شود که صرفه جویی در زندگی ونتیلاتور و چه کسی ندارد.

“پزشکان که کار در بخش هایی از جهان که لازم نیست که منابع کافی مجبور به تصمیم گیری مانند این شاید حتی بر اساس یک روال اما پزشکان در ایالات متحده هرگز رو هر چیزی شبیه به این گفت:” دکتر رابرت Truog مدیر مرکز اخلاق زیستی در دانشکده پزشکی هاروارد. “این است که رفتن به بسیار دشوار است.”

اگر نرخ ارز از بستری شدن در بیمارستان و لولهگذاری در ادامه در نیویورک “ما در مورد شش روز” چپ هواکش در ذخایر Gov. اندرو کومو گفت: در طول پنج CCP virus جلسه.

“اگر یک فرد می آید و نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی و شما لازم نیست که یک فرد می میرد. که بی پرده معادله در اینجا” کومو گفت.

Cuomo
فرماندار نیویورک اندرو کومو صحبت می کند به مطبوعات در Jacob K. Javits مرکز کنوانسیون در نیویورک در مارس 27, 2020. (Bryan R. Smith/خبرگزاری گتی ایماژ)

تقاضا برای فن های سر به فلک کشید در واحد مراقبت های ویژه در سراسر کشور به عنوان coronavirus بیماران مبتلا به گرفتگی. به طور معمول بیماران خواهد اقامت در ICU و در ونتیلاتور—برای تنها سه تا چهار روز به عنوان یکی کانکتیکات دکتر توضیح داد اما COVID-19 بیماران نیاز آنها را تا دو یا سه هفته به طور چشمگیری افزایش تقاضا.

Truog گفت: او تمام آخر هفته کمک به بیمارستان های توسعه سیاست است که تعیین می کند که دریافت مراقبت های ویژه در طول بهداشت عمومی اورژانس. یکی از بهتر چارچوب به دنبال او گفت: یکی توسعه یافته توسط دکتر داگلاس سفید یک استاد مراقبت بحرانی پزشکی در دانشگاه پیتسبورگ و دانشگاه پیتسبورگ مرکز پزشکی (جیبی).

سفید گفت که او شروع به توسعه خود را در چارچوب بیش از یک دهه پیش در طول مرغی بیماری همه گیر آنفلوآنزا.

آن است که اساسا یک سیستم نقطه محاسبه بیمار احتمال به بهره مندی از ICU مراقبت بر اساس دو ملاحظات: 1) صرفه جویی در زندگی و 2) صرفه جویی در مصرف ترین زندگی-سال.

کمتر بیمار نمرات بالاتر خود را اولویت بندی برای مراقبت از. سیستم هشت نقطه مقیاس چهار امتیاز نشان دادن بیمار احتمال برای زنده ماندن بستری و چهار امتیاز ارزیابی اینکه آیا با فرض زنده ماندن آنها بستری آنها باید شرایط پزشکی مرتبط با امید به زندگی کمتر از یک سال و یا کمتر از پنج سال.

در این رویداد از یک کراوات سفید چارچوب هدایت پزشکان در نظر گرفتن چرخه عمر با اولویت داده شده به بیماران جوانتر.

“اینها به ناچار غم انگیز انتخاب فقط بد گزینه های” سفید گفت. “اما تنها چیزی که بدتر از در حال توسعه یک روشن تخصیص چارچوب در حال توسعه نیست چون پس از آن تصمیم گیری ساخته شده در طول یک بحران خواهد بود مغرضانه و خودسرانه است.”

سفید گفت که چارچوب به معنای فراگیر و nondiscriminatory در برابر افراد معلول است.

“این مهم است که به روشن است که کلیشه ای قضاوت در مورد کیفیت زندگی کرده اند و هیچ نقشی در این تصمیم گیری است و هیچ رد صلاحیت از درمان به دلیل معلولیت” سفید گفت.

در سال 2007 سفید گفت: بررسی های موجود توصیه هایی برای تخصیص مراقبت بحرانی منابع و متوجه شدم کسانی که توصیه شد اغلب بر اساس “معیارهای خروج از مطالعه” که به سادگی منع دسترسی به مراقبت های ویژه برای گروه زیادی از مردم در طول یک بحران بهداشت عمومی.

“پیشرفته سن و اختلال شناختی شدید و مزمن بیماری های قلب و ریه مورد استفاده قرار گرفت به عنوان معیارهای خروج. که به نظر نمی رسد اخلاقی به من. معیارهای خروج ارسال پیام اشتباه است که وجود دارد در برخی از زندگی هستند که ارزش صرفه جویی” سفید گفت.

این می تواند منجر به درک بی عدالتی او گفت: در طول اضطراری برای بهداشت عمومی در جایی که اعتماد ضروری است. در مقابل, چارچوب سفید و تیم خود را توسعه یافته را تضمین می کند هیچ کس صلاحیت از مهم مراقبت از ابتدا.

“هر کس که به طور معمول واجد شرایط برای مراقبت های ویژه همچنان واجد شرایط در بهداشت عمومی اورژانس” سفید گفت.

چند صد بیمارستان های کشور باید به تصویب سفید, چارچوب, او گفت:. اولین مجموعه از بیمارستان ها از جمله دانشگاه جانز هاپکینز و Medstar آمد در هیئت مدیره پس از سال 2009 مقاله در سیستم سفید گفت.

اما از اوایل ماه مارس سال جاری, ایمیل خود شده و آب گرفتگی توسط بیمارستان’ درخواست برای راهنمایی. UPMC تایید کرد که آن 40 بیمارستان ها باید پس از تصویب چارچوب و سفید گفت: دولت پنسیلوانیا اجرا کرده است موقت هدایت به بیمارستان های دولتی بر اساس چارچوب به عنوان به خوبی. پنسیلوانیا وزارت بهداشت نمی خواهد به جزئیات بیشتر در مورد پایه و اساس دستورالعمل موقت اما گفت که آنها قصد به انتشار دستورالعمل نهایی به زودی.

به عنوان بیمارستان در سراسر کشور سعی می کنید به کشف کردن که چگونه آنها را در جیره غذایی کافی و لوازم در شرایط اضطراری—با بحث های خود را گاهی اوقات باعث خشم عمومی به عنوان زمانی که یک پیشنهاد نامه ای به بیماران در سیستم بهداشت هنری فورد به بیرون درز هفته گذشته—برخی از ایالت’ دستورالعمل را تا زمانی که به تازگی از مطالعه حذف انواع خاصی از مردم از مراقبت های ویژه تحت آن شرایط.

آلاباما در سال 2010 عملیات اضطراری برنامه ریزی برای مثال آمده است که “افراد مبتلا شدید یا عمیق عقب ماندگی ذهنی” و “متوسط تا شدید زوال عقل” هستند “بعید است کاندیدا برای یک پشتیبانی می کند.”

این دستورالعمل به روز شد در فوریه سال 2020 اما راهنمایی های جدید باعث می شود هیچ اشاره ای به نحوه تریاژ بیماران در این رویداد از یک کمبود. آلاباما وزارت بهداشت را تایید نمی کند که آیا معیارهای خروج هنوز هم استفاده می شود.

در یک سند 2014, ایندیانا به همین ترتیب ذکر شده معیارهای خروج برای هواکش در طول یک بیماری تنفسی بیماری همه گیر از جمله سوختگی های شدید و یا اینکه وابسته به دیالیز. دولت گفته خبرنگار سی ان ان که این “نه بخشی از پاسخ های فعلی ما طرح” و با ارسال یک لینک به یک طرح جدید. مانند آلاباما آن فاقد راهنمایی در مورد نحوه تریاژ بیماران برای دسترسی به هواکش.

است که به سختی یک راه حل سفید گفت: پس از بررسی جدید آلاباما میباشد.

“پس خود را از بحران استاندارد مراقبت ارشاد در حال حاضر اساسا فراهم می کند هیچ راهنمایی برای پزشکان در مورد آنچه به انجام در یک, کمبود, که البته معرفی خود زاغه از مشکلات در اطراف تنوع و تعصب” سفید نوشت: در یک ایمیل.

دو ایالت تنسی و کانزاس به حال دستورالعمل که از مطالعه حذف برخی از افراد از مراقبت در این رویداد از یک بیماری همه گیر اورژانس اما کشیده راهنماهای آفلاین در روز جمعه پس از سی ان ان خبرنگار پرسید در مورد آنها.

یک تنسی لیست معیارهای خروج نهایی در سال 2016 شامل بیماران با صدمات مغزی شدید سوختگی شدید زوال عقل ALS و پایان مرحله MS; دولت می گوید آن است که برنامه ریزی به جای 2016 دستورالعمل. کانزاس حذف یک سند در سلامت عمومی در شرایط اضطراری از جمله معیارهای خروج از مطالعه بود که آخرین تجدید نظر شده در سال 2013 است.

“سند شما ارجاع است یک ساله در نظر گرفته شده برای COVID-19 پاسخ. ما در حال کار برای به روز رسانی دستورالعمل های ما,” یک, وزارت بهداشت, سخنگوی نوشت.

در دانشگاه هاروارد Truog که پشتیبانی از سفید چارچوب اخیرا مقالات منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند و بوستون گلوب برای کمک به آماده شدن بیمارستان ها و پزشکان عمومی برای تصمیم گیری و نتایج او فکر می کند آنها می تواند رو به زودی.

این نوع از دوراندیشی توسط متخصصان مهم است سفید معتقد است, به طوری که پزشکان در مواجهه با یک بیماری همه گیر لازم نیست برای مبارزه با چنین وخیم مسائل اخلاقی مورد به مورد. سفید معتقد است که کمیته تریاژ باید ایجاد شود از غیر خط مقدم پزشکان به “افزایش بی طرفی جلوگیری از درگیری از تعهدات و به حداقل رساندن آشفتگی اخلاقی.”

دکتر ایرا Byock یک پزشک مراقبت های تسکینی در لس آنجلس و موسس موسسه انسان مراقبت بر مشیت TrinityCare خانقاه در کالیفرنیا گفت که معمول اخلاق بالینی برای پزشکان تغییر در طول یک بحران بهداشت عمومی.

“برای اولین بار در تجربه ما, ما باید به تعادل رفاه جامعه با رفاه بیماران منحصر به فرد است که معمولا تنها ما تمرکز” Byock گفت.

اما حتی با اخلاقی هدایت که یک چارچوب مانند سفید را فراهم می کند Truog گفت: این مسئولیت به معنی راه پیش رو برای پزشکان آمریکا آسان نخواهد بود.

“این به خوبی می تواند مورد که در چند روز آینده پزشکان در حال رفتن به مجبور به تصمیم گیری است که آنها هرگز حتی فکر و احساسی عوارض برای برخی از رفتن به کاملا ناتوان” Truog گفت.

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

عصر بار ستاد کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de