به عنوان شهرستانها مبارزه COVID-19 می اقدام آب و هوا را از صندلی عقب?

سلام مردم! این خبرنامه هفتگی ما در همه چیز محیطی که در آن ما برجسته روند و راه حل های که در حال حرکت ما را به توسعه پایدار در جهان. (در اینجا ثبت نام برای دریافت آن در صندوق پستی خود را هر پنج شنبه.)

این هفته:

  • به عنوان شهرستانها مبارزه COVID-19 می اقدام آب و هوا را از صندلی عقب?
  • مایکل مور مستند جدید خشمگین کرده است محیط زیست
  • گرم شدن قطب شمال ممکن است یک خبر خوب برای دریاچه ماهی قزل آلا

به عنوان شهرستانها مبارزه COVID-19 می اقدام آب و هوا را از صندلی عقب?

(Darryl Dyck/کانادا مطبوعات)

به عنوان یک نتیجه از COVID-19-مربوط به مستندات بسیاری از شهرستانها در حال حاضر مانند یک سایه از سابق خود را خودشان با توقیف عرض کمتر ماشین و فقط کمتر شلوغی به طور کلی.

کاهش فعالیت های اقتصادی منجر به کاهش انتشار کربن و آلودگی هوااما برنامه ریزان شهری نگران هستند که به عنوان برخی از مناطق جهان به آرامی شروع به کاهش محدودیت های برخی از این اقدامات استفاده می شود برای حفظ فاصله فیزیکی در کوتاه مدت و بلند مدت می تواند در واقع مجموعه اقدام آب و هوا.

“آنچه که ما باید به خصوص مراقب باشند در مورد این است که ما نمی فکر می کنم ما خودمان را امن تر از بیماری های همه گیر های ساخت خودمان را بیشتر در معرض خطر تغییرات آب و هوا گفت:” برنت Toderian سابق شهرستان برنامه ریز برای ونکوور که در حال حاضر اجرا می شود یک طراحی شهری مشاوره. “و این کاملا ممکن است که این اتفاق خواهد افتاد.”

به یک مثال برنامه ریزان شهری و محیط زیست به مدت طولانی تبلیغ حمل و نقل عمومی به عنوان کارآمد ترین و پایدار به حرکت مردم از طریق شهرستانها. اما در سراسر جهان حمل و نقل استفاده شده است پایین — نتیجه بیشتر مردم در حال کار از خانه به عنوان به خوبی به عنوان یک گریزی به جمعیت در طول یک بیماری همه گیر.

شواهدی وجود دارد که مردم در حال امید بستن برای ایمنی نسبی خودروها منبع اصلی تولید دی اکسید کربن. در ووهان چین نقطه شروع رمان coronavirus شیوع خودرو فروش رسید و پس از این کشور کاسته مستند محدودیت. در واقع به کمک آن تلاش صنعت خودرو دولت چین با توجه به کاهش تولید گازهای گلخانه ای استاندارد و شهروندان به نقد انگیزه برای خرید وسایل نقلیه جدید.

“ماشین ممکن است امن تر از نظر گسترش ویروسی اما آنها امن تر از نظر حوادث و سلامت دیگر عواقب ناشی از استفاده از اتومبیل و ماشین وابستگی مرتبط با آلودگی هوا گفت:” Toderian که اشاره کرد که تغییر آب و هوا بوده و عامل در تقویت گسترش بیماری های عفونی.

“اگر ما فکر می کنم ما خودمان را امن تر با رانندگی بیشتر این قضیه صادق است و ما به عنوان یک مسیر تاریک … از آنجا که ما ممکن است قرار دادن ما پا بر روی گاز نسبت بیشتر و بدتر از بیماری های همه گیر.”

راشل MacCleery معاون ارشد رئیس جمهور در واشنگتن-بر اساس موسسه زمین شهری گفت که به عنوان دانشمندان سعی کنید برای درک بهتر انتقال رمان coronavirus “وجود خواهد داشت یک تمایل قابل فهم برای مردم به لحاظ اجتماعی فاصله در اتومبیل های خود را.”

نشانه هایی وجود دارد که در میان همه گیر است که برخی از شهرستانها در حال تلاش برای نگه داشتن خودرو استفاده از در چک. میلان ایتالیا به عنوان مثال به تازگی اعلام کرد که برنامه ای برای تبدیل 35 کیلومتر از خیابان به گسترش دوچرخه سواری و پیاده روی در فضا.

اما MacCleery نگران است که با توجه به اقتصادی درد از خاموش شدن ناگهانی شهرداری ممکن است خجالتی و دور از سرمایه گذاری در حمل و نقل عمومی است که حیاتی به مفهوم “هوشمند تراکم” — است که این ایده از به حداکثر رساندن استفاده از زمین (از حمل و نقل به مسکن) در راه سازگار با محیط زیست.

این واضح است که یک چالش در زمان فیزیکی فاصله. در مواجهه با چشم انداز نزدیک تعاملات در حمل و نقل پایانه ها و آپارتمان ها, به عنوان مثال برخی از مردم ممکن است انتخاب کردن برای مناطق حومه گفت: Ahsan “حبیب” مدیر مدرسه از برنامه ریزی در دانشگاه Dalhousie.

این می تواند بیشتر تشویق خاطره. “ممکن است برخی از تمایل مردم به زندگی در بیشتر پراکنده مد که [برنامه ریزان شهری] دلسرد شده اند برای مدت زمان طولانی,” او گفت:.

MacCleery گفت که اگر چه این بیماری همه گیر “است یک تهدید فوری,” تغییر آب و هوا “است که همیشه حاضر تهدید در افق و ما باید مطمئن شوید که پاسخ ما به همه گیر کار نمی کند در برابر تلاش ها برای مبارزه با تغییر آب و هوا.”

آندره مایر


خواننده بازخورد

هفته گذشته ما پرسید چگونه COVID-19 همه گیر تا به حال خود را تغییر عادات غذایی. در اینجا برخی از پاسخ شما.

Andree متفاوت است گفت: او “ساختمان خوب به دنبال مطرح باغ تخت و کمپوست انبوه. نیمی من و درختچه در حال حاضر خوراکی است. من شروع رشد microgreens در داخل خانه و همچنین عضو یک هفته ای دوبار سبد سبزیجات. محلی گوشت مرا متوقف کرد. من تا به حال خرید از یک محلی کشتار/قصاب ساز و برگ و نه تمرین های اجتماعی فاصله به طور موثر و در عین حال برای لحظه ای متوقف کرده اند.”

Cheryl ترنرکه زندگی در آلبرتا نوشت:من بسیار خوش شانس به یک بعدی همسایه درب که به من اجازه استفاده از سبزی باغ طرح است.” او گفت: “آن است که در یک, کامل, محافظت, رو به آفتاب, نقطه, و, فوق العاده است برای رشد سبزیجات و گیاهان و گل است.”

او افزود: “هنگامی که ما تا به حال به خود منزوی به مدت دو هفته در بازگشت ما به کانادا [از تعطیلات] زمانی که من سفارش آنلاین من فقط سفارش مواد غذایی سالم و عدم وسوسه بالا-قند و شکر/نمک/چربی مواردی که دچار وسوسه کردن من وقتی که در یک فروشگاه.”

A. Schafer: “من همیشه به حال یک باغ کوچک برای سبزیجات, اما ممکن است آن را کمی بزرگتر این سال خریداری کرده و یک فریزر بنابراین من لازم نیست به فروشگاه به عنوان اغلب.”

ماری H. نوشت که در “حالت دوم نیمی از سال گذشته من به طور فعال شروع ‘آموزش’ my Instagram الگوریتم به من گزینه های بیشتر برای منابع غذایی که محلی با تاکید بر حفاظت از محیط زیست و رفاه حیوانات. من نمی توانستم باور چگونه به سرعت من تا به حال بسیاری از گزینه های زیادی برای تحقیق/امتحان کنید/کشف کنند.” در تلاش برای کاهش پلاستیک او همچنین “تغییر از فروشگاه خرید نان و تجاری خشک پاستا به در خانه خمیر ترش و خانه پاستا تازه.”

او افزود که “این دو چیز با هم ندانسته مجموعه ما برای یک رک و پوست کنده خوشمزه همه گیر است.”

مسائل از آنچه در زمین است ، هستند حق در اینجا.


تصویر بزرگ: مایکل مور مستند محیط زیست

مایکل مور به مدت طولانی ساخته شده مستند است که پرداختن به آنچه که او می بیند به عنوان برخی از بزرگترین مشکلات در جامعه آمریکا از شرکت های بزرگ کوچک سازی (Roger & Me) به تفنگ فرهنگ (Bowling for Columbine) به ماجراجویی نظامی (فارنهایت 9/11). با توجه به جناح چپ واجد fides (مور مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری نامزد بهداشت ، برنی ساندرز) محیط زیست شده اند متعجب و متحیر و خشمگین است که او تولید یک polemic علیه بخش انرژی. کارگردان Jeff گیبس و منتشر شده آنلاین در هفته گذشته, سیاره انسان ها باعث می شود مورد, در میان چیزهای دیگر است که فن آوری های تجدید پذیر مانند توده باد و انرژی خورشیدی به عنوان مضر به این سیاره به عنوان سوزاندن سوخت های فسیلی است. این فیلم شده است ملاقات با پژمرده انتقاد از آب و هوا فعالان و روزنامه نگاران. نروژ مبتنی بر انرژی خبرنگار Ketan Joshi نوشت: یک پست وبلاگ مفصل بررسی برخی از اسطوره ها و اطلاعات غلط در این فیلم است. مور موضع است که وجود دارد بیش از حد بسیاری از ما در این سیاره است که ما شده اند به دنبال راه حل های اشتباه به مشکل تغییر آب و هوا. در ضمن انگلیسی, مقاله نویس و سازگار با محیط زیست-فعال آلودگی و زندگی توییتی “مایکل آن زمان به رسمیت شناختن که این فیلم کامل خمره…. آن است که کهنه با ناخالص تحریف و دروغ آشکار. لطفا آن را به پایین و شروع دوباره است.”

(ارنستو S. Ruscio/گتی ایماژ)

و م: ایده های تحریک آمیز از سراسر وب


گرم شدن قطب شمال ممکن است یک خبر خوب برای دریاچه ماهی قزل آلا

(استیون کمپنا/دانشگاه ایسلند)

در هیچ کجای جهان هستند اثرات تغییر آب و هوا بودن احساس تر از قطب شمالبه عنوان منطقه گرم شدن بیش از دو برابر نرخ بقیه از این سیاره است.

وجود دارد افزایش نگرانی در مورد پیامدهای زیست محیطی به عنوان یک چشم انداز ذوب به معنی گونه جدید از حشرات و حیوانات خود را در راه شمال بیشتر به قطعات آنها هرگز قبل از دیده شده است. اما یک مطالعه جدید اخبار خوب برای یک گونه خاص: دریاچه ماهی قزل آلا.

این مطالعه که در زمان 15 سال است و در مجله Nature منتشر شده تغییر آب و هوا یافت می شود که گرم شدن دمای بیش از 30 سال آینده را نه تنها دریاچه ماهی قزل آلا, رشد سریع تر بلکه به دریاچه که یخ زده در تمام طول سال های طولانی. به عنوان یک نتیجه, دریاچه ماهی قزل آلا جمعیت می تواند یک افزایش حدود 29 درصد است.

این مطالعه اولین نگاه ذهن دمیدن تعداد قطب شمال دریاچه — 7.2 میلیون — قبل بریده شده آن را به بیش از 481,000 که قادر به حمایت از دریاچه ماهی قزل آلا.

اما گرفتن وجود دارد: اگر چه آنها را سریع تر رشد ماهی قزل آلا می میرند هر چه زودتر به دمای آب افزایش یافته است.

هنوز هم بیشتر ماهی می تواند به خوبی جواب اجازه می دهد برای بیشتر تفریحی و ماهیگیری تجاری به خصوص به عنوان قطب شمال شروع به باز کردن. هنوز نیز وجود دارد که پتانسیل جدی برای overfish. این است که چرا محققان را بر عهده گرفت و مطالعه.

“این خیلی غیر معمول به شیلات که در آن شما باید این گزینه برای قرار دادن برخی از مرتب کردن بر اساس از اقدامات حفاظتی در محل قبل از دریافت آنها با چکش” گفت: استیون کمپنا یک استاد کانادا در بخش زندگی و علوم محیط زیست در دانشگاه ایسلند در ریکیاویک.

“معمولا این اتفاق می افتد پس از راه انبار دروازه باز شده است. بنابراین در اینجا شانس بود که در واقع تنظیم همه چیز از قبل است.”

البته نه همه از این دریاچه به دریاچه ماهی قزل آلا به خصوص کسانی که در حال حاضر یخ زده ، اما جاری شدن سیل و شاید پرندگان — که می تواند به طور تصادفی رها کردن طعمه خود را به دریاچه ها به عنوان آنها پرواز سربار — می تواند نقش مهمی در به طور طبیعی پر آن دریاچه با ماهی.

اگر چه این مطالعه گام مهمی در تعیین اثرات گرم شدن کره زمین خواهد بود آن را نمی توان به حساب ناشناخته متغیرهای مانند پاسخ از گونه های جدید در حال حرکت به منطقه است.

“دریاچه ماهی قزل آلا می توانید استعمار جدید به سیستم گفت:” لوئیس Chavarie وابسته محقق در دانشگاه گلاسکو موسسه تنوع زیستی حیوانات, بهداشت و طب تطبیقی. “اما آنها نه تنها یکی است. و پس از آن وجود دارد این گونه از جنوب آن نیز به گسترش زیستگاه خود را … پس از آن واقعا سخت است برای پیش بینی آنچه در آینده است.”

هنوز یافته های اولیه هستند خبر خوبی برای منطقه است.

“وجود دارد بسیاری از مقالات علمی در حال حاضر صحبت کردن در مورد اثرات منفی [از تغییر آب و هوا] که واقعی هستند” گفت: کمپنا. “در بسیاری از مناطق … همه چیز در حال رفتن به ناپدید رفتن منقرض شده و غیره و شما می توانید بسیار کمی از نوع مثبت. نه مثل ما به دنبال مثبت در اینجا. آن را فقط اتفاق افتاده است که در راه است.”

نیکول Mortillaro


در ارتباط ماندن!

وجود مسائل شما می خواهم ما را پوشش می دهد ؟ سوالات شما می خواهید جواب میده ؟ آیا شما فقط می خواهید برای به اشتراک گذاشتن یک نوع کلمه ؟ ما دوست داریم به شنیدن از شما. به ما ایمیل در whatonearth@cbc.ca.

ثبت نام در اینجا به آنچه بر روی زمین ؟ در صندوق پستی خود را هر پنج شنبه.

ویرایشگر: آندره مایر | طراحی لوگو: Sködt McNalty

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıLevitrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000gates of olympus oyna