به عنوان واکنش رشد می کند, چالش های قانونی به مستند بعید است به موفقیت می گویند کارشناسان

اخبار و تحلیل

واکنش شدید به نظر می رسد دم در میان آمریکایی ها که سوال حکمت محدود حق خود را به حرکت آزادانه و جمع آوری به منظور مبارزه با CCP ویروس کارشناسان مشورت بار عصر گفت.

ملت فرمانداران باید استناد گسترده اورژانس قدرت به مبارزه با این ویروس است که باعث بیماری COVID-19. اکثر آمریکایی ها در حال حاضر تحت stay-at-home سفارشات که در نظر گرفته شده برای مبارزه با سرایت به حداقل رساندن تعامل انسان.

به عنوان 7 آوریل حدود 95 درصد از جمعیت ایالات متحده یا 306 میلیون نفر تحت نوعی از مستند. چهل و دو کشور منطقه کلمبیا گوام و پورتوریکو را صادر stay-at-home سفارشات. برخی از مناطق مترو مانند تولسا اوکلاهما; Jackson, وایومینگ; و دریاچه نمک شهرستان موضوع به صورت محلی صادر سفارشات با توجه به کسب و کار خودی شمارش.

مقامات دولتی می گویند این مستندات که در بسیاری از کشورهای در حال تهدید به جریمه و زندانی متخلفان هستند اجزای مهم در تلاش برای “صاف منحنی” و یا جلوگیری از سیستم بهداشت و درمان از غرق.

آنها تحت تاثیر قرار شده است که دانشمندان می گویند چنین اقداماتی باید انجام شود برای جلوگیری از جرم و میر.

“بهداشت عمومی است inexact علم” که ابزار “چکش نه جراحی گفت:” اپیدمیولوژی Raywat Deonandan از بین رشته های دانشکده علوم بهداشت در دانشگاه اتاوا.

همه گیر پاسخ می تواند به نظر می رسد “سنگین دست و overreaching” اما آنها “بهترین جایگزین برای یک سناریو به احتمال زیاد گسترده درد و رنج و مرگ” Deonandan گفت: بار عصر.

“هیچ کس دوست دارد این راه حل است. اما همانطور که با تمام بحران های انتخاب است که همیشه به مردم چگونه آنها مایل به رویارویی با این چالش: با نظم و انضباط و آزادی و یا با flagrancy و در نتیجه محدود حقوق.”

محدود کردن آن حقوق بر بهداشت عمومی زمینه منجر به قرنطینه اجرای اقداماتی که شده است بالا بردن ابرو.

نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak یک دموکرات است که ممنوع تجمع بیش از 10 نفر است و تهدید به سرکوب بزرگ جمع های خانوادگی. “این زمان را به یک شام عید پاک از 23 نفر در خانواده خود و” او این گزارش گفت:.

یک مرد کلرادو شد دستگیری برای بازی T-ball به همراه همسر و 6 سال را در یک گزارش خالی پارک. مرد مت Mooney شکایت کرده است که پلیس نمی شد با پوشیدن ایمنی مناسب لباس هنگامی که آنها او را بازداشت کردند.

یک مرد دستگیر شد, دست و پا زدن-شبانه روزی به تنهایی در اقیانوس چند مایل دور از از دست هیلز کالیفرنیا کلانتر ایستگاه. برخی از مایل دورتر در منهتن ساحل گشت که نادیده گرفته هشدارهای پلیس صادر شد $1,000 استناد. شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti, یک, دموکرات اعلام کرد که مشتریان نه پوشیدن پوشش صورت در مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر و در تاکسی را می توان از نظر قانونی خودداری خدمات موثر مارس 10.

ورمونت کارگردانی کرده است زیادی بزرگ جعبه خرده فروشان برای جلوگیری از فروش “غیر ضروری” اقلام در فروشگاه های خود را به دلیل انجام این کار تولید “قابل توجه خرید ترافیک” که “خطر گسترش بیشتر این ویروس خطرناک” گفت: لیندسی Kurrle دولت وزیر امور خارجه. در میان موارد غیر ضروری هستند, لباس, اسباب بازی, تجهیزات ورزشی, لوازم آرایشی و کسانی که مرتبط با هنر و صنایع دستی.

آرایشگران مجاز به کار در اوکلاهما حتی اگر آنها در حال کار در داخل خانه و با توجه به فرمانداری. Breea کلارک شهردار نورمن اوکلاهما در حال حاضر نیاز به ساکنان برای محدود کردن خرید به عجیب و غریب و یا حتی روز بر اساس فرد آدرس خانه.

برخی از سنگین دست روش به ویروس مهار آمده اند خارج از نیویورک و کالیفرنیا.

شهردار نیویورک, بیل د Blasio, یک دموکرات تهدید کرده است که به طور دائم نزدیک خانه عبادت است که در ادامه به برگزاری خدمات عمومی یک حرکت منتقدان می گویند نقض رایگان-ورزش بند از متمم اول قانون اساسی.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom همچنین یک دموکرات مطرح شده امکان تحمیل حکومت نظامی در دولت خود 17 مارس است.

تیموتی گلوله برفی, یک وکیل در اقیانوس آرام حقوقی بنیاد گفت: Newsom بود “تقریبا سبک” زمانی که او مطرح شده امکان رزمی قانون است.

“ما لازم نیست که یک شکست کامل به طوری که آن را ظالمانه برای Newsom به ذکر است,” او گفت: بار عصر.

در سراسر کشور, دولت ها “سازماندهی اقدامات در حال حاضر که یک ماه پیش ما می توانست تصور می کردند دیوانه شد,” او گفت:.

اما پرونده های حقوقی با هدف عقب اورژانس قدرت هستند به احتمال زیاد برای گرفتن یک سواری در دادگاه گفت: از آنجا که دولت باید بسیاری از انحراف در مواقع اضطراری.

قانون اساسی ایالات متحده محافظت ذاتی “قدرت پلیس” از ایالات متحده برای تنظیم سلامت, ایمنی, و, اخلاق, گلوله برفی گفت.

کوتاه و مختصر Levey رئیس کمیته عدالت گفت: بار عصر که “هر قدرت گرفتن است همیشه قبل از اعلام یک بحران است. هیچ کس تا کنون می گوید: “من قصد دارم برای گرفتن قدرت بیشتر چون من قدرت را دوست دارم.'”

قوانین اعمال شده توسط فرمانداران در حال در بسیاری از موارد “مبهم به اندازه کافی است که آنها را تشویق به اجرای خودسرانه.” نیروهای پلیس هستند که مجبور به “خودسرانه ذهنی تصمیم گیری” توسط این قوانین است.

Levey نیست خوش بین است که چالش های قانونی خواهد اعتصاب کردن این قوانین است. “کوتاه مدت ؟ آنها را در حالی که به کار و راه خود را از طریق دادگاه حتی اگر ما در حال صحبت کردن در مورد اولیه بوده است. قضات تحت تاثیر افکار عمومی و در حال حاضر مردم می ترسند به ایستادن به نفس بیش از حد.”

“خیلی از واکنش دولت است که بر اساس ترس و وحشت که من تقریبا به رسمیت نمی شناسد کشور من دیدن” Levey گفت.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de