دهلی نو: به زودی پس از ادای سوگند به عنوان رئیس جمهوری از دهلی نو برای بار سوم, Aam Aadmi Party supremo, Arvind Kejriwal, روز یکشنبه به دنبال

نعمت نارندرا نخست وزیر و ابراز تمایل خود را به همکاری با یکدیگر و با مرکز توسعه ملی سرمایه است. Kejriwal گفت که این انتخابات بر سیاست نیز بیش از و او “ببخشند” مخالفان خود را برای اظهارات ساخته شده در طول مبارزات انتخاباتی.

در ساعت 12 ظهر به لحظه Kejriwal صعود بر روی افتا را سوگند تشویق زنگ زد از طریق جمعیت که ریخته در خارج یاد Ramlila میدان. یک برآورد قرار داده و این جمعیت در بیش از یک لاخ با هزاران نفر فرز در خیابان.

آلاینده Ramlila میدان نیز به عنوان میدان نبرد برای 51 ساله بوروکرات-سیاستمدار در طول آنا هزاره به رهبری هند علیه فساد جنبش است. این همان محل که در آن سوسیالیست رهبر Jayaprakash Narayan بود خطاب عظیم جمع آوری در طول “کل انقلاب” جنبش در 1970s. Kejriwal, اولین و تنها دهلی سانتی متر که تصمیم گرفتند برای Ramlila میدان به عنوان محل برگزاری مراسم سوگند خود را. همه پیشینیان خود را گرفته بود سوگند در راج Niwas.

پس از سوگند همراه با شش کابینه همکاران — Manish Sisodia, Satyendra Jain, Gopal Rai, Rajendra Gautam, عمران حسین و کایلاش

Gahlot — Kejriwal شروع آدرس خود را با “بهارات ماتا کی زندانی”, “Inquilab Zindabad” و “Vande Mataram”, به پایان رسید و آن را با آواز “همهمه Honge Kamyaab” (We shall overcome) که در آن او پیوست و توسط هزاران نفر در حال تکان دادن tricolour آگهی و دارای حق اعمال jhadus (درها).

قابل توجه آشتی جویانه توجه داشته باشید پس از پیروزی شگفت انگیز در مجمع انتخابات کیسه 62 از 70 کرسی Kejriwal که در اوایل تصدی خدشه دار شد توسط بسیاری از اجرا فهم با مرکز نامیده خودش دهلی “پسر” و “وزیر از همه” مردم صرف نظر از حزب آنها رای دادند.

او گفت: “من تا به حال ارسال دعوت نامه به نخست وزیر نارندرا مودی برای این رویداد است. او نمی تواند آمد شاید او مشغول است و در برخی دیگر از رویداد. اما از طریق این پلت فرم من می خواهم از نعمت خود را و می گویند که من می خواهم به کار با دولت مرکزی به منظور توسعه دهلی و آن را رو به جلو است.”

بی جی پی به حال نصب شده در آن یکی از تهاجمی ترین مبارزات در دهلی مجمع انتخابات است ، چند BJP رهبران ساخته شده بود بحث برانگیز و حتی آتش زا اظهارات برابر رقبای خود باعث کمیسیون انتخابات به اقدام جدی مانند محرومیت اتحادیه وزیر Anurag Thakur و بی جی پی MP, Parvesh ورما از مبارزه. ورما در یک جلسه عمومی بود نامیده Kejriwal یک “تروریست”.

وزیر به دنبال همکاری از مخالفان سیاسی خود را گفت او “ببخشند” آنها را برای سخنرانی علیه او در طول اکتان بالا در مبارزات انتخاباتی.

او گفت: “برخی از مردم رای داده بودند برای AAP BJP و کنگره در پای صندوقهای رای است. اما از حالا به بعد من هر کس وزیر — صرف نظر از وابستگی سیاسی.”

Kejriwal گفت Delhiites داده بود تولد به نوع جدیدی از سیاست در این کشور — که شامل مدارس, بیمارستان ها, برق, آب, جاده های خوب و امنیتی است.

او گفت: “در پنج سال گذشته من برای همه است. من هرگز با تعصب. امروز کل دو کرور روپیه است که بخشی از خانواده من است. هرگز دریغ رویکرد من برای همه کار می کنند. ما هنوز چیزهای زیادی برای رسیدن به اینجا. من می خواهم به کار با همه با هم.”

Chotu mufflerman (child dressed as Kejriwal) at Ramlila Maidan in New Delhi on Sunday. (Photo: PTI)Chotu mufflerman (کودک در لباس پوشیدن به عنوان Kejriwal) در Ramlila میدان در دهلی نو در روز یکشنبه. (عکس: PTI)

‘Chotu mufflerman’ دزد موردتوجه وتماشای عموم در Ramlila میدان

پس از دهلی اقامت Avyaan تومار hogged موردتوجه با پوشیدن یک لباس مشابه Aam Aadmi Party supremo در طول زمستان چند تن دیگر به همین ترتیب لباس پوشیدن کودکان می تواند خال خال در روز یکشنبه در Ramlila میدان که در آن Arvind Kejriwal در زمان ادای سوگند به عنوان رئیس جمهوری برای بار سوم.

Avyaan بیش از یک سال بود که تصویر همه تا لباس پوشیدن و در امضای Kejriwal, ژاکت, عینک AAP کلاه ترسیم سبیل و یک صدا خفه کن خارج AAP ستاد در فوریه 11, زمانی که آرای نظرسنجی در فوریه 8 دهلی مجمع انتخابات شمارش شدند. اما او نه تنها “کمی Kejriwal” جلب توجه و تحسین از جمعیت به عنوان five more “کودک Mufflermen” همه متعلق به همان خانواده اضافه شده لذت جو است.

یک چنین فرزند زید حسین پوشیدن Kejriwal, لباس ایستاده در صف برای ورود به محل برگزاری. “ما اینجا آمده اند از Bawana. Kejriwal, انجام کار خوب در حوزه. Kejriwal, zindabad گفت:” مادر خود را Ruksana بگوم. زید موظف وحی هنگامی که او کارگردانی پسرش به تکرار شعار به نفع Kejriwal.

جوانترین در میان آنها ابوبکر پسر ساجد میرزا, 32, سوار پدرش شانه او دست تکان دادند یک tricolour در دست خود را. “من هستم” Kejriwal,’,” پکتیا میباشد ابو زمانی که خواسته نام او و با شعار, “Lage raho Kejriwal”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im