هنرمند کنت Monkman را نقاشی نیمه برهنه ترودو با خنده زنان ایجاد می کند داد و بیداد آنلاین

مشهور کری هنرمند کنت Monkman آمده است در زیر آتش خود را برای نقاشی جدید نشان می دهد که نخست وزیر جاستین ترودو نیمه برهنه در ملاء عام, آماده شدن برای آنچه Monkman به نام “رضایت طرفین عمل” در حالی که زنان بومی اطراف او خنده.

نقاشی با عنوان حیله گریاست محکوم شده اند توسط بسیاری از کسانی که بر این باورند آن را به تصویر می کشد خشونت و بی احترامی اول سازمان ملل سنت. اما آن را نیز مورد ستایش برخی از جمله Ojibway سناتور موری سینکلر.

Monkman ارسال شده کار در Facebook در روز شنبه و گفت: این قطعه به معنای برجسته کردن مشکلات با “کانادا (در)سیستم عدالت” و قربانی بومی زنانی که تجربه خشونت و تجاوز جنسی در نرخ بالاتر از دیگر زنان در کانادا. اما این باعث یک واکنش.

“این واقعا به من احساس بیمار و راه که likeliness ترودو برگزار می شد و مجبور به این کار گفت:” جای سیمپسون یک Oji-کری Saulteaux عجیب و غریب هنرمند و نویسنده در ونکوور. “این مرا به یاد برخی از شرایط خود و آن را فقط به من بیمار است.”

سیمپسون در زمان یک نگاه دقیق تر در تصویر و گفت: به نظر می رسد خشونت جنسی بود که به تصویر کشیده شده به عنوان جبران. در یک پست در رسانه های اجتماعی Monkman توصیف دایره زنان در قطعه خود را به عنوان قانون سنتی نگهبانان این okihcitâwiskwêwak در کری.

سیمپسون آن را می بیند به عنوان کری زنان پروتکل و یا نقش های سنتی احترامی.

این نقاشی همچنین نشان می دهد یک Mountie دروغ گفتن بر روی زمین با شلوار خود را پایین و نخست وزیران در جمعیت ،

Monkman شناخته شده است برای ایجاد بسیار جنسی, تحریک آمیز کار شده است که نمایش داده می شود در سراسر جهان از جمله در نیویورک موزه متروپولیتن.

این کری هنرمند است که از فیشر رودخانه کری ملت در این استان و در حال حاضر زندگی در تورنتو به تصویر می کشد استعمار تمایلات جنسی و از دست دادن خود را از طریق جنسیتی-مایع alter ego از دست رئیس عقاب Testickle.

هنرمند کنت Monkman تصویر در وینیپگ در این فایل عکس نیست در دسترس ساخته شده برای مصاحبه. این هنرمند گفت: در Facebook او تاسف هر گونه آسیب ایجاد می شود. (جف استاپلتون/CBC)

سیمپسون با اشاره به برجسته مرکزی تصویربرداری از این دست که برای بسیاری در جامعه بومی یک نماد به معنای افتخار از دست رفته و قتل زنان بومی و دختران (MMIWG).

در حالی که سیمپسون معتقد است دست یک اسباب بازی است که به نظر می رسد در Monkman قبلی کار دیگران آن را به عنوان یک توهین به MMIWG.

‘او گرفته شده نماد و تخریب آن’

“او را گرفته نماد و او را تخریب آن گفت:” دانیل Ewenin یک فعال بومی از Kawacatoose اول کشور در ساسکاچوان که خواهر النور مرده پیدا شد, یخ زده خارج کلگری در سال 1982 در سن 23. مورد حل نشده باقی مانده و Ewenin که معتقد است پلیس و سنن و آن را همچنان به مبارزه برای زنده نگه داشتن آن.

Ewenin نوشته است نامه ای با نگرانی خود را در مورد این قطعه به حدود 20 اعضای خانواده که گم شده یا به قتل بومی نسبی.

سینکلر مستقل Manitoba سناتور ستایش کار در یک Facebook پست گفت Monkman تولید کرده است “یکی دیگر از به یاد ماندنی عهد به درمان زنان بومی و عدم مراقبت. چگونه ؟ با معکوس کردن نقش قربانی و victimizer.”

این نقاشی نشان می دهد نخست وزیران از جمله John A. مک دونالد, Pierre Elliott Trudeau, ژان Chrétien و استفان هارپر تماشای در حالی که زنان بومی خنده. (کنت Monkman)

“او توانسته است برای مردم کار می کرد تا بیش از این وقاحت از مطالب شگفت انگیز در مقابل به آرامش فکری است که با نگاه مردم بر نحوه بومی زنان تحت درمان قرار گرفتند. من آرزو می کنم مردم به عنوان شوکه و خشمگین که در آن بصری به عنوان آنها در Monkman تصویر آن. او با استعداد است. او درخشان است. او اهمیت می دهد. آیا شما?”

هنرمند می گوید که او عمیقا تاسف هر گونه آسیب ناشی از

Monkman خطاب به انتقاد در یکی دیگر از Facebook پست دوشنبه.

“من شده است گوش دادن و یادگیری از انتقادات و پیشنهادات خود را. من عمیقا تاسف هر گونه آسیب است که باعث شد کار. من اذعان کرد که عناصر من گنجانده شده بود را به نشان رضایت نیست به اندازه کافی برجسته و من در حال حاضر چگونه نقاشی می تواند به نظر می رسد,” او گفت:.

دانیل Ewenin گفت Monkman گرفته شده بومی نماد به معنای افتخار از دست رفته و قتل زنان بومی و تخریب آن است. (Ntawnis Piapot/CBC)

“من هم حسرت با اشاره به okihcitâwiskwêwak در یک زمینه است که می تواند تفسیر در یک بی احترامی راه است. من حذف خواهد شد هر مرجع به آنها در نوشتن برای نقاشی.”

یوجین Fernandes های اخیر فارغ التحصیل از UBC Okanagan, رفتن به بازاریابی و گفت: در حالی که در ابتدا او شیفته و سپس مختل نقاشی او فکر نمی کنم Monkman باید به عذر خواهی برای آن است.

“من فکر می کنم وجود دارد عجله برای فشار به مردم به عذر خواهی برای چیزی است که آنها گفته ام که ممکن است توهین آمیز یا موهن و یا مضر است که در آن محل وجود دارد که” Fernandes گفت. “اما اگر شما قادر به بیان آنچه شما فکر می کنم حتی در قالب آزمایش و یا یک هنر پس از آن شما قادر خواهید بود به واقعا بفهمند چه مشکلاتی هستند و چگونه ما باید در مواجهه با آنها به عنوان یک جامعه است.”

Monkman بود و نه در دسترس ساخته شده برای مصاحبه در روز شنبه. نخست وزیر ترکیه گفت: آن را به حال هیچ اظهار نظر در Monkman نقاشی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de