ARREST WARRANT. In this file photo, South Africa's embattled former president Jacob Zuma on October 15, 2019, addresses his supporters outside the Pietermaritzburg High Court where he is appearing on corruption charges. File photo by Michele Spatari/AFP

حکم بازداشت. در این فایل عکس آفریقای جنوبی بحرانزده رئیس جمهور سابق جاکوب زوما در 15 اکتبر 2019, آدرس, حامیان او در خارج از پیترمریتزبورگ دادگاه عالی که در آن او است ظاهر می شود به اتهام فساد مالی. فایل عکس توسط میشل Spatari/AFP

ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی – آفریقای جنوبی دادگاه در روز سه شنبه, فوریه 4, صدور حکم بازداشت برای بحرانزده رئیس جمهور سابق جاکوب زوما پس از شکست او به نظر می رسد برای یک دادرسی پیش از محاکمه بیش از اتهام فساد مالی مربوط به یک دهه 1990 در ایران.

اما دادگاه گفت که اجرای حکم خواهد بود معوق تا تاریخ 6 مه که این مورد با توجه به رزومه.

زوما وکلا گفت که او قادر به حضور در pretrial جلسه روز سه شنبه زیرا او بیمار و دریافت درمان در خارج از کشور در آخرین پیچ و تاب و در یک مورد است که دیده متعدد قانونی تبدیل می شود بیش از یک دهه و نیم است.

دادگاه عالی در جنوب شرقی شهرستان پیترمریتزبورگ صدور حکم پس از آن در مورد صحت بیمار توجه داشته باشید گفت: به امضا رسیده توسط یک پزشک نظامی.

“دادگاه می پذیرد که آقای زوما ممکن است ناخوش” گفت: قاضی Dhaya پیلای. “اما این دادگاه شما نیاز به قابل اعتماد شواهد که آقای زوما در واقع بیمار است.”

“روشن است که (دکتر) است که در واقع به طور منظم پزشک,” او گفت:.

دادستان بیلی Downer گفت این بود: “جرم” برای 77 ساله زوما بود که در بین سال های 2009 و سال 2018 به جست و خیز دادگاه.

زوما وکیل دن Mantsha به خبرنگاران گفت: در خارج از دادگاه که “دادگاه های ما هیچ همدردی هیچ شفقت است.”

“ما بسیار نگران زمانی که دادگاه صدور حکم تحت شرایطی مانند این که در کل کشور می داند که رئیس جمهور زوما است و…در واقع رئیس جمهور زوما تحت دو عملیات در اوایل ژانویه سال جاری” Mantsha گفت.

“هنگامی که شما شروع به صدور حکم در چنین شرایطی مردم شروع به سوال که آیا ما همه در برابر قانون.”

او گفت: برای دادگاه به شک “آیا او بیمار است یا نه مطلق است غیر قابل تصور است.”

Mantsha قول داد که “سالمندان” زوما را حضور در دادگاه هنگامی که او مناسب است به عنوان او انجام داده برای جلسات قبلی.

رسانه های محلی پیشنهاد کرد که زوما است که در کوبا تحت درمان نامعلومی بیماری.

‘ترس به چهره موسیقی’

احمدی نوشته شده در ویدئو کلیپ در توییتر در دسامبر 29 از خود رقص محلی gospel choir با عنوان “تعطیلات مبارک.. از خودم و Umlazi Gospel Choir.”

رئيس جمهور سابق است توییتی پس از.

زوما متهم به رشوه گرفته اند به ارزش 4 میلیون برامدگی لبه طبقات سنگ ($270,000) مربوط به رقم 3.4 میلیارد دلار در ایران در سال 1999 زمانی که او معاون رئیس جمهور.

در تمام زوما چهره 16 به اتهام تقلب و فساد و باجگیری های مربوط به خرید جت های جنگنده گشت قایق ها و تجهیزات نظامی زمانی که او معاون به کشور دوم سیاه, رئیس جمهور, Thabo امبکی.

هر دو زوما و دفاع فرانسه شرکت تالس که عرضه تجهیزات برای نیروی دریایی انکار اتهامات عنوان شده علیه.

سال گذشته زوما تلاش ناموفق برای جلوگیری از محاکمه از پیش رفتن.

اگر محاکمه می گیرد این خواهد بود که اولین بار زوما چهره یک دادگاه در پیوند به اتهام, با وجود یک رشته از اتهامات خود را بیش از مدت طولانی فعالیت سیاسی.

‘تفلون رئیس جمهور’

منتقدان لقب احمدی “تفلون رئیس جمهور” برای خود مشهور توانایی برای فرار از قضایی حساب.

او همچنین متهم شده است از سازماندهی سیستماتیک غارت از خزانه دولت در یک رسوایی شناخته شده به عنوان “دولت ضبط شده است.”

زوما به نظر می رسد در یک پرس و جو به رسوایی در ماه جولای قرار دادن در یک مبارز عملکرد و انکار همه تخلف است.

او مجبور شد به مرحله پایین در سال 2018 توسط حاکم کنگره ملی آفریقا (ANC) پس از نه سال سلطنت مشخص با فساد و کاهش محبوبیت است.

حزب اصلی اپوزیسیون دموکراتیک داد مورد ستایش قرار داد حکم تصمیم گفت: دادگاه “قرار داده است و آن پا کردن و نشان داده شده است آقای زوما که او دیگر نمی تواند ادامه هدر رفتن زمان دادگاه و منابع عمومی است زیرا او هم از ترس به چهره موسیقی.”

“او بالا رفته است و فراتر از آن و سعی کردم هر ترفند در این کتاب برای جلوگیری از پاسخگو ادعایی خود را دست در آغوش معامله” دا در بیانیه ای گفت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im