ارتش به ادامه وست پوینت فارغ التحصیلی مراسم در میان CCP ویروس

ارتش اقدام را در سال جاری مراسم فارغ التحصیلی در آکادمی نظامی ایالات متحده در ماه ژوئن در وست پوینت نیویورک در میان مداوم CCP ویروس همه گیر با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دادن 2020 سخنرانی برای دانشجویان.

دبیر ارتش رایان مک کارتی گفت که پس از بررسی دقیق ارتش “قرار دادن اقدامات مناسب در محل برای پاسخ به COVID-19 بحران و برای حفاظت از نیروی دانشجویان و خانواده ها است.”

وست پوینت با صدور بیانیه مارس 22 که گفت کلاس 2020 متشکل از حدود 1000 دانشجوی خواهد شد بازگشت به دانشگاه برای حضور در این مراسم قرار است برای چهار شنبه, ژوئن 13. اما صفوف “نگاه متفاوت از های اخیر مراسم فارغ التحصیلی با توجه به زمان نیروی حفاظت از بهداشت و درمان مورد نیاز” مربوط به CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود در اوایل این ماه که او را از حضور در این مراسم به مناسبت اولین سخنرانی خود در وست پوینت فارغ التحصیلی.

“من آن را انجام در وست پوینت که من نگاه به جلو به. من آن را در سال گذشته در نیروی هوایی. من آن را در آناپولیس. من آن را در گارد ساحلی آکادمی و من آن را انجام می دهند در وست پوینت. و من فرض … آنها (اجتماعی) فاصله. آنها باید برخی از بزرگ راه دور به طوری که آن را نگاه بسیار متفاوت تر از آن تا کنون نگاه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

سی ان ان سیم و Epoch Times کارکنان کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net