ارتش محققان ممکن است در آستانه کشف جدید CCP ویروس-قتل آنتی بادی

دانشمندان در آزمایشگاه تحقیقاتی ارتش (ARL) ممکن است در آستانه کشف جدید COVID-19 آنتی بادی قادر به اتصال بر روی و از بین بردن CCP (دیروز), ویروس, گزارش ها نشان می دهد.

محققان در ARL و دانشگاه تگزاس (UT) در Austin تحت فشار بوده اند به دنبال نوآوری های فنی با هدف “کشف” و مهندسی جدید به طور بالقوه “خنثی” آنتی بادی, گزارش جنگجو Maven.

دانشمندان در ARL گفت: خروجی که “خنثی” آنتی بادی اگر کشف ممکن است به طور بالقوه صرفه جویی در زندگی برای بیماران بدحال مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از CCP ویروس, یک رمان coronavirus پدید آمده است که در ووهان چین.

آنتی بادی ها پروتئین خون تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با ویروس ها و دیگر مواد خارجی.

فرمانده ارتش آتی فرماندهی ژنرال جان موری گفت جنگجو Maven که ARL محققان تا کنون “شناسایی 18 پتانسیل درمانی/خنثی سازی آنتی بادیهای مونوکلونال.”

موری توضیح داد که نمونه خون گرفته شده از COVID-19-آلوده بیماران توسط پزشکان و دانشمندان که پس از آن اقدام به مهندس جدید تنظیمات آنتی بادی قادر به از بین بردن ویروس.

Epoch Times Photo
یک فصاد را نشان می دهد نمونه از مردم در حال آزمایش برای CCP ویروس آنتی بادی در Refuah مرکز بهداشت در بهار دره نیویورک در آوریل 24 سال 2020 است. (Yana Paskova/گتی ایماژ)

“ما برای پیدا کردن توالی که در حال اتصال به COVID-19. سپس ما آنها را به آزمون توانایی خود را برای خنثی کردن” دکتر گفت: Jimmy Gollihar زیست شناسی مصنوعی دانشمند محقق در ارتش ایالات متحده قابلیت های توسعه فرمان ARL-جنوب.

“در همکاری با دانشگاه تهران در آستین ما در حال کار بر روی روش های شناسایی توالی های سبک و سنگین زنجیر از آنتی بادی های خاص COVID-19” او گفت:. “مردم که ما کشید خون از شد به تازگی آلوده. آنها طیف وسیعی از یک تا دو هفته پس از شروع علائم. هنگامی که ما خود جلب کرد به خون ما از هم جدا شده خود را به سلول های B.”

Gollihar روشن است که کشف آنتی بادی در نظر گرفته شده برای ارائه یک “پل به یک واکسن”—شتاب بازیابی به جای ارائه یک راه حل دراز مدت.

“آنتی بادی توالی کوتاه زندگی” و “درجات مختلفی از half-life در سرم” Gollihar توضیح داد و اضافه کرد که آنها ارائه نمی دهد ایمنی طولانی مدت.

“چالش این است که برای پیدا کردن آنتی بادی است که در حال اتصال به COVID-19. هنگامی که ما پیدا کردن آنها را ما تولید آنها و ارسال آنها را به آزمایشگاه” Gollihar ادامه داد.

موری گفت که ARL ارائه شده است یک پیشنهاد برای موسسه ملی نوآوری در تولید داروهای بیوتک.

دانشمندان در ARL و دانشگاه تهران برنامه ریزی برای تست آنتی بادی در گروه کوچکی از بیماران مبتلا به COVID-19.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de