ارتش هک Next-Gen مبارزه با عینک به نقطه داستان ویروس تب

ارتش هک شده نمونه های آن مبارزه با عینک به سرعت در حال “دیدن” دمای استخدام و انتخاب کنید تا در داستان تب CCP ویروس.

یکپارچه بصری تقویت سیستم (IVIS) عینک امضا دستگاه در این طرح برای نوسازی سلاح های انجام شده توسط سربازان.

مبتنی بر Microsoft HaloLens 2 نمونه پروژه های دیجیتال تصاویر و اطلاعات بر روی یک مشاهده از طریق صفحه نمایش.

هفته گذشته این پروژه night vision lab مدیر زده بود با یک فکر می تواند این عینک’ دیجیتال سنسور حرارتی استفاده می شود به نوبه خود دستگاه را به یک دماسنج برای نظارت بر برای COVID-19?

چهار روز و یک نرم افزار نیشگون گرفتن و کشیدن بعد و IVIS عینک می شد استفاده می شود به صفحه نمایش صدها نفر از استخدام یک روز.

اقتباس از IVAS است که گل سرسبد دستگاه از سرباز کشندگی نوسازی برنامه اعلام شد در 27 آوریل.

Epoch Times Photo
ملت های رهبری نشان می دهد IVAS قابلیت در این جزوه تصویر گرفته شده در Nov. 6, 2019 در مکانی نامشخص. (Luke Allen/DoD)

“روز پس از روز و از طریق آخر هفته سربازان در گروه های بیش از 200 و 300 پرونده از طریق مرکز پردازش که در آن آنها متوقف شد برای پنج ثانیه رو به یک سرباز پوشیدن یک IVAS ماهی با سنسور است که تشخیص پیشانی و درونی چشم حرارت گفت:” ارتش در بیانیه ای.

“سرباز دمای ثبت شده در این اپراتور را ببینید-از طریق صفحه نمایش سر بالا یک روش ثابت می کند که مقرون به صرفه تر و بهداشتی تر از استفاده از سنتی دماسنج.”

این عینک هنوز یک نمونه اولیه و ناهموار به اندازه کافی برای استفاده در خارج از منزل که در آن نوسان درجه حرارت در حال حاضر برای جلوگیری از قابل اعتماد تب تشخیص با توجه به تام بومن مدیر IVAS علم و فناوری ویژه دفتر پروژه فلش که الهام منجر به اصلاح.

“ما همیشه برنامه ریزی شده برای یک چالاک سیستم نرم افزار و پلت فرم های دیجیتال است که می تواند به روز رسانی و اقتباس به استفاده از در برابر تهدیدات در حال ظهور در آینده است. هیچ کس پیش بینی آینده تهدید به ظهور خواهد بود یک ویروس اما آن را دشمن ما امروز” گفت: بومن, در بیانیه ای.

Epoch Times Photo
سربازان در Fort Benning, Ga., گرفتن درجه حرارت از کارآموزان با استفاده از سنسور در یک نسخه اصلاح شده از یکپارچه بصری تقویت سیستم شناخته شده به عنوان IVAS گوگل در این رتبه جزوه. (DoD/(Bridgett Siter)

مانند مناطق دیگر از جامعه نظامی است که در حال حاضر در حال دست و پنجه نرم کردن با زنجیره تامین نیروی انسانی و مسائل مربوط به آن را به عنوان تلاش می کند تا به نگه داشتن آن نوسازی و تهیه برنامه های در مسیر.

این IVAS تیم شده بود مجبور به حقه بازی طراحی و مطالعه مراحل را برای مقابله با زنجیره عرضه سکسکه و در آن اعلام شد تنها در هفته گذشته مسائل در حال حل و فصل شده است و این برنامه برنامه های باقی مانده در مسیر میدان عینک سال آینده.

“یک هفته پیش ما صحبت کردن در مورد اثرات بالقوه این بیماری همه گیر در IVAS برنامه. امروز ما در حال صحبت کردن در مورد اثرات بالقوه از IVAS در این بیماری همه گیر” گفت: Brig. ژنرال دیو Hodne مدیر ارتش آینده فرمان سرباز کشندگی صلیب عملکرد تیم است.

این IVAS قادر به ارزیابی 300 سرباز در فقط نیم ساعت با توجه به ارتش.

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de